Skocz do zawartości
Kolos28

NBA Live 18

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem tematu a gra podobno lepsza od 16stki i zbliża się jakościowo do 2k.

Gra ktoś, porównywał nową odsłonę live do 2k?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia gdzie przeczytałeś, że to się zbliża do 2k. Gra przez małą ilość animacji i brak płynności między nimi wygląda jak za czasów ps2.

Masz poglądowy mecz: https://www.youtube.com/watch?v=5aY0xgQr6n8

 

Największe wylewy w 2k są lepsze niż ta bieda.

Edytowane przez Goldie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Przeczytałem dużo zagranicznych opinii, zwłaszcza amerykańskich fanów NBA oraz gry od 2k i każdy mówi, że nowy live jest bardzo dobrą grą i goni 2k.

 

Ogólnie postanowiłem dać szansę Live w tym roku i gram właśnie pierwszy szybki meczyk i gra się przyjemnie.

Jest może trochę prościej ale nie znaczy, że to zła gra. Live wygląda bardzo ładnie, powtórki są fajnie zrobione , kibice nadają niezły klimat meczu NBA ale otoczka meczu chyba po stronie 2k17 (w 18stke nie grałem). W obydwu grach Dj przygrywa wstawki muzyczne z NBA podczas meczu. W 2k jest tego więcej i z jednej strony nadaje to fajnego klimatu a z drugiej strony chyba za dużo tego oraz każdy mecz ma te same wstawki. Natomiast w koszykówce od EA Sport wszystko zależy od drużyn jakimi gramy. Myślę, że Live 18 bardziej symuluje pod tym względem prawdziwy mecz, tym bardziej, że jest na licencji ESPN. W 2k na pewno lepiej wygląda początek meczu, kiedy parkiet podświetlony jest w odcieniach drużyn a do tego gra muzyczka - coś pięknego. Niestety nie zauważyłem tego w NBA Live 18 a szkoda. Za to fajnie prezentuje się w Live warstwa audio zawodników na boisku, kiedy się porozumiewają że sobą. Tak samo lepiej brzmi widownia. Graficznie dla mnie lepiej wypada Live 18, zarówno sam wygląd parkietów jak i zawodnicy na parkiecie. Zawodnicy w ruchu również wyglądają fajniej w Live 18. Wystarczy na YT pooglądać całe mecze - polecam kanał "D Glock"

Twarze przy zbliżeniach możliwe, że na plus dla 2k.

Co do Gameplay to w Live gra się bardzo przyjemnie, można tworzyć fajne akcje. Dobrze działa obrona. Ostatnio były dwie duże aktualizacje. Jedna 17gb a druga prawie 5gb a więc pewnie dużo

poprawili gdyż nie widzę tego czym piszesz Goldie

Zmian jest na tyle mało, że nie opłaca się kupować 2k18 mając 2k17. Dzięki Live 18 mam odskocznię od tego samego a maniakiem NBA aż takim nie jestem by zauważać wielkie różnice w tych dwóch koszykówkach.

 

Na koniec dodam, że za pewne 2k w niektórych sprawach jest lepszy ale nowy Live ma też sporo rzeczy lepiej zrobionych i jest równie przyjemny. Dlatego uważam, że warto dać szansę tej odsłonie, pograć kilka męczy i dopiero oceniać.

Myślę, że Demo nie będzie dobrym wyznacznikiem gdyż pewnie dema nie aktualizują.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaczynam ogrywać , bo wpadło w EA Access i jest nawet przyjemnie.

 

Gra jest prosta ale to nie jest żadna wada. 2k to jednak gra hard to learn , hard to master jak siedziałem w niej cały rok to nawet mi szło ale jak pograłem chwilę np w darmowym weekendzie czy demie to nie potrafiłem po prostu trafić do kosza mimo że w gry koszykarskie gram 2 dekady

 

Wracając do Live wziąłem się za ultiamate team i na razie mam za sobą 2 mecze.

Kolejne wyzwania są emocjonujące, mecze na styk choć głównie jest to run and gun ale to na razie poziom łatwy. 

Na razie drużyna bazuje na wypożyczonych gwiazdach ale ich kontrakty niedługo się skończą i wtedy zacznie się mięsko bo będzie trzeba zbudować swój skład na zdobyte punkty i się dopiero okaże ile warty jest ten ultimate team.

 

Edit: więcej pograłem, bardzo szybko można się dorobić składu na poziomie ovr 84-85 (specjalne karty towt lub all star)

Dopiero legendarne karty są bardzo drogie, reszta jest za grosze.

przy takim składzie kolejne wyzwania są absurdalnie łatwe. wyniki na poziomie 90-30 przy 4x4m kwarta, ale tych łatwych tylko kilka mi zostały potem poziom rośnie.

 

Szczerze polecam, tym bardziej że gierka jest za grosze lub w ea access

 

Edytowane przez pablos_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×