Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

SteamWorld Dig 2

Rekomendowane odpowiedzi

SteamWorld Dig 2

 

small_751512158.jpg

 

Jeżeli mottem twojego życia jest stwierdzenie:

 

"OD ZAWSZE LUBIŁEM KOPAĆ W ZIEMI"

 

To gra dla Ciebie!!

 

SteamWorld Dig 2 na Nintendo Switch to kontynuacja wydanej w 2013 roku platformówki SteamWorld Dig. Za produkcję odpowiada studio Image & Form, które wykreowało także kilka innych tytułów ze swojego uniwersum SteamWorld. Mowa o strategii typu tower defense SteamWorld Tower Defense oraz grze taktycznej SteamWorld Heist.

 

Mechanika

Jest to dwuwymiarowa platformówka w stylu metroidvania. Gracze wcielają się w dziewczynę-robota, która stara się odszukać swojego zaginionego przyjaciela. Rozgrywka w SteamWorld Dig 2 jest bardzo podobna do tej z pierwszej części. Zabawa opiera się na kopaniu tuneli w ziemi, dzięki czemu dostajemy się w kolejne miejsca oraz znajdujemy skarby przydające się do ulepszania wyposażenia. Oczywiście eksploracja to nie wszystko, gdyż na naszej drodze stają też rozmaici przeciwnicy, z którymi musimy uporać się chociażby przy pomocy dzierżonego w rękach kilofa.

Kwestie techniczne

SteamWorld Dig 2 na Nintendo Switch cechuje ten sam, kreskówkowy styl graficzny, znany z poprzednich dokonań studia Image & Form. Tytuł łączy elementy steampunku z westernowym klimatem, co tworzy niecodzienną, bardzo ciekawą mieszankę.

 

 

Ktoś coś się wypowie? Zapraszam do dyskusji :24_stuck_out_tongue:

 

BTW: Kolejne pytanie ;) Ktoś miał do czynienia z SteamWorld Heist: Ultimate Edition ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steamworld Dig jest kozak - bardzo wciagające i z klimatyczną muzyką

 

W 2 część jeszcze nie grałem, jak spadnie do ok 40 zł, to może się zaopatrzę :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 2, kurwa ależ te kopanie jest miodne :)

To nie byle jakieś napierdalanie w dół...

A i poziom trudności później rośnie mocno + zagadki, MAŁPIA ZRĘCZNOŚĆ do niektórych dungeonow.... Masakra...

A sama gra wciąga jak bagno :)

BTW chyba wciagne Wonderboy... To idealne gry na tryb przenośny...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×