Jump to content
Sign in to follow this  
bany®

Ring of Elysium

Recommended Posts

Pubgowy battle royale od Tencent. Gierka free to play już dostępna na Steam. Nie p2w, bo za hajc jest tylko kosmetyka. Od jutra starują europejskie serwery. Można już grać na amerykańskich. Grałem kiedyś na azjatyckich serwerach i grało się przyjemnie ale lag był odczuwalny. Chętnie odpalę gierkę i sprawdzę zmiany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gierka na propsie. Gram głównie duo z kolegą. Mapa spora i zróżnicowana terenowo. Poruszanie się i performance na plus w porównaniu do PUBGa. Z minusów to brakuje wychylania się na boki, bullet drop powinni przyśpieszyć i na samym początku gierki mam problemy z połączeniem (szarpie za koszulke, drzwi otwierają sie z opóźnieniem i cieżko coś podnieść z podłogi) ale to chyba ja mam coś z netem, bo znajomi nie mają problemu. Licze na umiarkowany rozwój produkcji i migracje graczy z innych gierek BR a co za tym idzie długie wsparcie, bo wg mnie RoE jest tym czym np taki PUBG powinien być dawno temu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt że gierka jest bardziej casualowa niż pubg, bo jest free to play, łatwiej się zabija itp ale mimo wszystko wydaje mi sie bardziej przemyślana pod wieloma aspektami i rozważam nawet zakup sezonpasa na ciuszki za 10$ :LUL::KappaPride:.  Ukształtowanie terenu, kolejka górska i glider w invenotry pozwalają na takie niekonwencjonalne i ciekawe zagrywki i dojazdy przeciwników, że się micha sama cieszy jak się uda, szczególnie w zgranym teamie :vxoAZzf:

Edited by bany®

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×