Skocz do zawartości
Arvo97

PS4 Pro Update Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Siema to mój pierwszy post na tym forum więc chciał bym się przywitać mam na Imie Kacper mam 21 Lat Posiadam PS4Pro od roku.

Od Wczoraj mam problem z moją konsolą.Oglądałem wczoraj serial na Netflixie i nagle konsola mi się sciała więc ją wyłączyłem nie było innego wyjścia niż odłączyć ją od prądu po chwili konsola się uruchomiła tak jak zwykle po odłączeniu od prądu, ale nagle wyskakuje komunikat o update 6.2 Więc pobrałem go przez internet bo przez pendrive nie dało rado wszystkło ładnie sie pobrało  zaakceptowałem to co było do zaakceptowania i zainstalowało się po czym konsola się wyłączyła i dalej jest tak samo że mam zrobic update.

Zrobiłem ustawienia fabryczne konosli i dalej nic. Doradzcie mi coś :( W poniedziałek jade ją zawieść na gwarancje ale chciałbym sie teraz dowiedzieć co się dzieje bo troche martwi mnie to czy przejdzie gwarancje. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ktoś powinien napisać coś o szklanej kuli albo wrzucić mema "wpierdol do ryżu".

Wygląda na problem z pamięcią nand albo dysku twardego ale możemy tylko gdybać.
Jeszcze bym spróbował przeinstalować całkiem system (nie update tylko pełna instalacja - większy plik i USB - gdzieś na forum chyba kiedyś pisałem nawet instrukcję).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oddasz na gwarancję to i tak Ci wyczyszczą dysk kompletnie więc jak nie masz tam nic wartościowego to możesz zrobić full reinstall systemu. Jak masz inny dysk w domu to też możesz podmienić, żeby sprawdzić czy to rzeczywiście wina dysku i mieć pewność.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×