Skocz do zawartości
Michi

Brak dźwięku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam bardzo duży problem, ponieważ nie mam dźwiku w grach. W XMB jest normalnie dźwięk, a jak włączę jakąś grę to już nie ma. Czym to może być spowodowane? Sprawdzałem na trzech kablach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przez co odtwarzasz dzwięk? TV,kino domowe. Więcej szczegółów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A przez co odtwarzasz dzwięk? TV,kino domowe. Więcej szczegółów

Przez tv ale jak podłączam pod kino przez kabel optyczny to wogule nie mam dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś włączać konsolę przytrzymując przez 5s przycisk Power,może właśnie te automatyczne ust. coś zmienią. Jak nie to sprawdź dokładnie wybrane źródło dzwięku w opcjach konsoli. Jeśli masz puszczony dzwięk na TV to nie możesz zaznaczać DTS ani Dolby 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat bo w sumie innego bardziej odpowiedniego nie znalazłem.. Mój problem jest następujący. Nie mam dźwięku w demówkach ściągniętych z psstore. W pełnych grach wszystko śmiga aż milo jeśli chodzi o audio wylewające sie z głośniczków. Konsole mam podpiętą pod kino domowe kablem optycznym. Kino obsługuje zarówno dolby digital 5.1 jak i DTS. W akcji wygląda to tak, że jak jestem w xmb to na amplitunerze wyświetla mi sie taka mała ikonka ze DTS śmiga jak odpalam obojętnie jaka pełną grę ikonka na chwile znika z głośników wydobywa sie takie 'pyk', ikonka ponownie sie zapala i dźwięk jest elegancko. Sprawa wygląda trochę inaczej w momencie odpalenia demka.. Ikonka na amplitunie znika znowu słychać 'pyk' ale już sie nie zapala ponownie i w grze soundu niet.. Za wszelkie podpowiedzi co z tym może być 'nie halo' będę bardzo wdzięczny

Edit--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Znalazłem rozwiązanie problemu z brakiem dźwięku w demach z pss. Może komuś sie przyda bo widziałem na zagranicznych forach ludzie też z tym problemy mają. Rozwiązanie jest dość banalne.. ale wczoraj wieczorem nie chciało mi sie już myśleć nad tym czy to wina ustawień mojego amplitunera czy audio w ps3.

W Audio Output Settings w konsoli zostawiłem zaznaczone tylko:

- Linear PCM 2Ch. 44.1 kHz

- Linear PCM 2Ch. 88.2 kHz

- Linear PCM 2Ch. 48 kHz

i dzwięk w demach się pojawił

Wniosek: demka są w stereo.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×