Skocz do zawartości
Hades26

MetalGearSolid The Move

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiecie może coś nt tego przedsięwzięcia? Słyszałem że prawa do wykonania filmu wykupiło SONY, zastanawiam się czy i kiedy w ogóle wyjdzie film na podstawie serii MGS, a szczerze przyznam że czekam na niego z niecierpliwością!...

Podobno fabuła ma nawiązywać częściowo do 4 części MGS, mam nadzieję tylko że nie będzie to wielki plan okrzyknięty wielkimi plakatami... a skończy się na czymś w typie Tenage Mutant Hero... Zresztą, wiemy że nie wszystki grom wychodzi na dobre to że wchodzą na Srebrny Ekran...

Apropo, kupiłem sobie soundtrack z MGS4, słuchając tego na spokojnie dopiero czuć ten klimacik!:) Jak zwykle coś pieknego! Po MGS2 myślałem że po tamtym openning theme nic już mnie nie zaskoczy, ale kawałek 'Here's To You' z MGS4 powala mnie na kolana! Zresztą, fajnei posłuchać kawałków występujących w grze poza grą, daje do myślenia i nasuwa elementy podczas rozgrywki które widzieliśmy!:)

Polecam!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno się robi...

Oby tylko wyszło coś z sensem bo inaczej szykuje się prawdziwy lincz

ps: co do OST to masz absolutna rację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że to Dave H. i Hideo K. mają stać za scenariuszem. Ogólnie bym się nie obraził jak by to był film ala FF: AC. Ogólnie eGRAnizacje słabo wychodzą. Jeszcze chyba nie oglądałem dobrego filmu na podstawie gry. Chociaż fakt, że nad filamem ma czuwać Hideo, który jako reżyser sprawuje się wspaniale daje nadzieję, że dostaniemy coś w 98% dopracowanego (żeby tylko aktorzy nie skopali sprawy) i dającego do myślenia. Jak na razie trzymam kciuki za tą produkcję!

Co do OST z MGS4 to istna bajka. Niezapomniane przeżycie - stałem na wietrze podczas Guns of the Patiots, wiatr wzmagał się wraz z muzyką, stałem z zamkniętymi oczami i wczuwałem się w tą piękną muzykę. Wychodzę z założenia, że muzykę lepiej się słycha kiedy reszta jest wygłuszona (muzyka na słuchawkach), a oczy są zamknięte. Wtedy obcujemy z muzyką bez żadnych czynników zewnętrznych Może to wydaje się dziwne, ale dla mnie to jest jedyny prawdziwy sposób aby poczuć to coś. W OST z gier daje to jeszcze większe wrażenie, bo oczami wyobraźni widzimy to co widział nasz bohater

PS. Ostatnio widziałem trailer z Max Pain The Movie. Jest to kolejny przykład fatalnej egranizacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie eGRAnizacje słabo wychodzą. Jeszcze chyba nie oglądałem dobrego filmu na podstawie gry.

Ja oglądałem jeden na podstawie filmu który jest dobry - Silent Hill ;] Jak nie oglądałeś to obejrzyj no chyba ze nie miałeś styczności z serią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat był jedną z lepszych ekranizacji, reszta to już komercja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałem jeden na podstawie filmu który jest dobry - Silent Hill ;] Jak nie oglądałeś to obejrzyj no chyba ze nie miałeś styczności z serią.

Fakt, SH nie oglądałem całęgo. Widziałem tylko początek, bo moja dziewczyna chciała iść spać. Ostatnio nawet rozmawiałem z Nią o tym filmie. Chyba zbierzemy się i obejrzymy go całego.

Co do Mortal Kombat to tylko 1. 2 i serial to była kaszana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Philanthropy - projekt prywatny. O dziwo pochodzący z Włoch ;-) Jak na amatorów to nieźle to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwe już się dopinał o prawa do MGS-a ale został skutecznie spławiony w Konami,oby tak zostało Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze! A wiadomo kto jest reżyserem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze! A wiadomo kto jest reżyserem?

Mówi się właśnie, że Hideo i David Hayter (podkłada głos pod Snake'a). Zapowiada się zabójczy duet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zanzibarze było info że reżyserem będzie koleś od Ultraviolet oraz Equalibrium...

Cóż, mnie nie obchodzi kto to nakręci, ważne żeby film dorównał grze, chociaż to nie możliwe bo jak zmieścić grę w 2 godzinnym filmie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na zanzibarze było info że reżyserem będzie koleś od Ultraviolet oraz Equalibrium...

Cóż, mnie nie obchodzi kto to nakręci, ważne żeby film dorównał grze, chociaż to nie możliwe bo jak zmieścić grę w 2 godzinnym filmie...

Equilibrium było świetne! Ultraviolet już niekoniecznie....

Tego się obawiam... Albo potną wątki jak diabli (i fani się wypną na niego) albo dadzą ich tyle że nikt poza fanami się nie połapie (i film się nie zwróci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Equilibrium było świetne! Ultraviolet już niekoniecznie....

Tego się obawiam... Albo potną wątki jak diabli (i fani się wypną na niego) albo dadzą ich tyle że nikt poza fanami się nie połapie (i film się nie zwróci).

Dlatego 1 wersja jest najbardziej prawdopodobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×