Skocz do zawartości
Emir

Mortal Kombat vs DC Universe

Rekomendowane odpowiedzi

witam wczoraj podłączylem neta i właczam gre i wyskakuje jakas aktualizacja gry.sciagnełem ja jakies 25mb.wchodze w gre mc vs dc.i niezałwazylem zadnych zmian moze wie ktos czy wogule wchodza jakies zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekaw co ciekawego moze byc w grze 2D? skoro cie niepodniecila grafika w MKvsDC

widac ze nie wiesz o czym piszesz skoro czytam 2D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozyczylem dzis od kumpla MK vs DC i musze przyznac ze gra sie bardzo przyjemnie i jakos nie odczuwam tych malo brutalnych fatalities. jka ktos ma ochote na partyjke w ten weekend to pisac na priv o PSN ID. mozemy sie poprac po pyskach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widac ze nie wiesz o czym piszesz skoro czytam 2D ;)

2D to takie cos jak obraz dwuwymiarowy ;) a wlasnie w takim formacie jest zrobiona kolejna czesc streetfighter, znaczy sie kila po co kupowac nastepna czes jezeli jest taka sama jak poprzednia pozatym street... jest gra bardzo nudna i niewiem poco sie tak nad nia podniecac!

pozdrawiam :) kiros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nowy SF jest w 3D, tak otoczenie jak i postacie. Tylko po prostu nie można obracać kamery i poruszać sie w dwóch płaszczyznach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis kupilem i naprawde nie zaluje :) Gra sie fajnie

A jak mi sie nie spodoba to sie zamienie w sklepie za 30 zl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jako fana MK od 1 czesci gra REWELACJA ! Moze fatale juz nie takie jak kiedys ale cala reszta bardzo mi pasuje i grafika i system walki no i te nowe postacie z DC bardzo ciekawe ;> Jak ktos chetny online to Frog_PL ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłe połączenie MK i DC ale jakoś tak dziwacznie aptrzeć jak Spiderman atakuje powiedzmy Skorpiona ;/... no cóż trzeba sie przyzwyczaic ale miłe i przyjemne dla odmiany niż sam MK ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłe połączenie MK i DC ale jakoś tak dziwacznie aptrzeć jak Spiderman atakuje powiedzmy Skorpiona ;/... no cóż trzeba sie przyzwyczaic ale miłe i przyjemne dla odmiany niż sam MK ;D

ok... 'drobna' uwaga. Spiderman to jest MARVEL. DC to ci od batmana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ziomek ale SPIDERMAN jest z MARVELA a nie z DC ;) ale cóż

Cooke jak zwykle szybszy ;)

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie komus zrobic wszystkie kombo challenge??

Ja sie mecze jeszcze 4 postaciami. Platyna ciezka ale jej zdobycie bedzie ogromna satysfakcja:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie komus zrobic wszystkie kombo challenge??

Ja sie mecze jeszcze 4 postaciami. Platyna ciezka ale jej zdobycie bedzie ogromna satysfakcja:biggrin:

Ja sie poddalem jesli chodz i combo chalenge. Trzeba by bylo miec tego ARCADE CONTROLERA czy jak on sie tam zwie..... Ale gry nie sprzedaje ani nie wymieniam.. MK bedzie u mnie conajmniej do Nastepnej czesci albo dluzej ;> Wypas !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Trzeba by bylo miec tego ARCADE CONTROLERA czy jak on sie tam zwie.....

Jak patrzylem na YouTube to kolesie na padach wbijali je:tongue: zostalo mi jeszcze 4 postacie i w sumie 9 kombosow do zrobienia. Mam nadzieje ze bede w koncu tym jednym z nie wielu ktory zdobedzie wszystkie challenge:teehee:

I wczoraj udalo mi sie wbic platyne!!! :))

Edytowane przez Goku11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×