Skocz do zawartości
Emir

Mortal Kombat vs DC Universe

Rekomendowane odpowiedzi

Tez jestem fanem tej serii dokladnie od mortal kombat 2. Dodam, ze w mk4 jestem prawdziwym mistrzem Wbrew recenzjom ta część była naprawde zajebista szczegolnie gdy gra sie z kolegą obok. Walki sub zero vs scorpion nigdy nie zapomne. Po godzinie grania wchodziło sie w taki stan, ze na ciosy przeciwnika reagowalo sie po jednej klatce jego ruchu. No ale wracajac do mortala w 3d. Playstation 2 kupiłem dla deadly alliance i choc wtedy mnie wciagnela jak nie wiem co, to po latach moge obiektywnie powiedziec, ze malo ktorej grze przejscie na 3d tak zaszkodzilo jak mortalowi. Pozniej kupiłem jeszcze mortal kombat armageddon i doslownie po jednej walce juz nigdy do niej nie wrociłem. Shaolin Monks był nawet dobry no ale to nie jest prawdziwy mortal. Na najnowszą serie na pewno sie nie skusze. Scorpion vs spiderman? WTH? To jakas kpina. Czemu tworcy uparli sie na to 3d? Nie kumam tego w ogole. Niech zrobią remake mortala 2 w nowej grafice. Ciosow nawet nie musza zmieniac. Uppercuta, kopa a la chuck norris z polobrotu i szybkie kombosy tylko mi trzeba. Plansze niech dadzą te co były (w tym obowiazkowo na moscie, z kolcami pod sufitem, portal, las itd.) i tyle. Ehhhhh, troche sie rozpisałem. Ale wrocily do mnie wspomnienia czasow kiedy szylo sie stroj sub zero i studiowalo sie jego hisorie Mortalu 2d! Come over here!

masz rację i zgadzam się z tobą w 100%!! kurde te sceny w nowym mortalu są takie nijakie i w ogóle nie mają klimatu serii midway strasznie pieprzy tą wspaniałą grę że aż żal patrzeć postacie z DC w ogóle nie pasują do świata MK i to strasznie głupio wygląda... ja chce powrotu do korzeni serii kiedy właśnie tą grę się przeżywało a nie tylko grało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jest aż tak źle z nowym mortalem, mogę szczerze powiedzieć, że po kilku dniach grania bardzo mi się ta gra podoba. Areny są takie całkiem fajne, fatality nie są wcale takie złe, no i postacie z MK są wzorowe jak dla mnie. Jedynym mankamentem w tej grze są postacie z DC, które poprostu tu nie pasują. Nie wiem po kiego grzyba twórcy je tu umieścili, dodaliby jeszcze 10 dodatkowych postaci z MK i byłby cud miód i orzeszki. Gram bo lubię mortala, zawsze go lubiłem, nie znosiłem tekkena, street fightera i innych podobnych gier, zawsze był dla mnie tylko mortal. Jednak myślę, że albo twórcy wydadzą jakiegoś patcha z dodatkowymi postaciami mk albo przy następnej czesci bedzie już normalnie, pozostaje tylko czekać pozdrawiam forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez gra sie bardzo podoba, moja pierwsza swietna bijatyka na ps3. Multi jest dobrze zrobione, dlatego czesto w nie gram, i tu sie pojawia moja prosba, dodajcie mnie do friendsow, bo nie ma to jak pograc z polakami hm?

Deathstroke i jego fatality rzadza ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie powrot do starego dobrego MK, to na PSN jest MK2 Classic z PSOne Gralem w to z kumplem i ubaw mielismy napieprzajac sie po pyskach mimo nieznajomosci combosow. Nawet grafika niespecjalnie razila, a wszystko za smieszne ~5$.

Ja nowego Mortala nie zamierzam kupowac, niestety ta seria chyba juz nie wroci do dawnej swietnosci a szkoda. Brakuje mi jakiegos mrocznego nie zalatujacego skosnookimi 'fajtera', niestety nic narazie nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie warto, ale znajdziesz tu opinie użytkowników którzy z uporem maniaka będą Ci to odradzać Ja myślę, że jeżeli jesteś fanem soul calibura to nie, jednak jeśli lubisz mk i nie przeszkadzają Ci postacie z DC to tak. Ja kupiłem tą grę tylko dla postaci z mk, dc wogule nie gram, fajnie jest im spuścić łomot, ale grać nimi to kicha(jak dla mnie). Najlepiej pooglądaj filmiki na youtube i sam oceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam te gierke od ponad tygodnia i nienarzekam, fakt brakuje tam tych litrow wylanej krwi i szpeca tam te Superheroosy, ale raczej klimat pozostaje, supermanami niegram i raczej niezwracam na nich uwagi.

Ja moge powiedziec ze mi sie spodobalo, dodam jeszcze ze znam te gry od pierwszej czesci,przyznam ze  troche sie zawiodlem bo troche malo postaci ale i tak uwazam ze jest 100% lepsza od jakiej kolwiek czesci tekkena bo tam to dopiero az szkoda petrzec i nigdy w zyciu jej niekupie.

pozdro :) kiros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mk vs dc jest ok. Jeśli ktoś ma mk vs dc to ślijci mi na priva swoje ID

ps. a może macie mk2? Ostrzegam jestem dobry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tę grę od ponad tygodnia i naprawdę mi się podoba. Spokojnie mogę ją polecić. Mój login na PSN: Jar3ck7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam wybór między Mortal kombat a SC 4. Więc:

1. Ktora gra na dlużej przyciągnie mnie do ekranu? :thumbsup:

2. W którą gre lepiej gra sie na dwoch przy jednej konsoli?

3. No i ogolnie ktora jest lepsza? :tongue:

Edytowane przez ArsenalFan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po swietach sie porozgladam po allegro, moze jakies nie udane prezenty :P i ktos bedzie chcial sprzedac tanio :)

Edytowane przez crseven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś tą część ostatnio zakupiłem sobie MK2 z us pss i przy niej pozostanę. Nie ma to jak wyrwać komuś łeb z kręgosłupem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam gdzieś tą część ostatnio zakupiłem sobie MK2 z us pss i przy niej pozostanę. Nie ma to jak wyrwać komuś łeb z kręgosłupem :D

A kto w MK 2 wyrywa głowę z kręgosłupem, bo nie przypominam sobie o takowym fatality kogokolwiek w tej części ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w końcu udało się dostać tą grę i muszę powiedzieć, że jest zaje***** ;] i nie mam pojęcia na co ludzie narzekają. Nawet postacie z DC mi nie przeszkadzają, ponieważ są kapitalnie zrobione (to samo dot. oczywiście postaci MK) ogólnie tylko grać ;] zapraszam on-line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jak robić te fatality? :( próbuje i prawie mi się nie udaje...

mój psd id kamiliasia jak ktoś chce pograć :)

Edytowane przez play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Distance to odległość którą należy zachować podczas wykonywania fatality.

Sweep jest to odległość podcięcia. Tak mniej-więcej 2 kroki w tył, lub inaczej, odległość dwóch stojących postaci :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CYTAT(play @ 07 Jan 2009, 11:14) *

Witam, Jak robić te fatality? sad.gif próbuje i prawie mi się nie udaje...

mój psd id kamiliasia jak ktoś chce pograć smile.gif

przeciez podalem wam wszystkie fatalityw tym temacie , wystarczy przejsc strone wczesniej

edit:

a tak przy okazji chcialem was zapytac czy macie juz jakies wasze taktyki i jakie sa wasze ulubione postcie ?

ja zazwyczaj gram sorpionem to znaczy nim bardzo duzo trenuje, ale teraz bede pracowal nad subzero

Edytowane przez kiros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, są podane ale właśnie nie wiedziałem co to za odległość sweep:)

Jak ktoś chce pograć to dodajcie mnie

id kamiliasia

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warta ta gra swojej ceny ? czy jest jakaś nudna czy dużo lepsza niż poprzednie MK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na targach gier w Lipsku. Grałem MK, że minimalna grywalna i najgorsza grafika. Nie warto kupować. Ja czekam Street Fighter 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam swoj egzemplarz. Gra nie zachwyca. Graficznie slaba, postaci mało, story naciagane i przydlugie, fatalities kompletnie nie udane(przez ograniczenie do 15lat nie do 18). Brak krwi jednak duzo odbiera tej grze, a tryby close kombat i free falling jakos nie specjalnie mi przypadly do gustu. Postaci z DC jakos przezyje, chociaz uwazam ze powinna dla nich powstac osobna gra, a nie laczyc ich ze swiatem MK. Musze za to pochwalic tryb online, działa całkiem przyzwoicie.Ogolnie to trzeba lubic mortala zeby sie tu jakos odnalezc. Ja uwielbiam ten model walki, kombinacje klawiszy w stylu tyl,tyl,kwadrat; dol,tyl,kolko itp. Dlatego tez sie skusilem, jednak polecam tylko fanom Mortal Kombat!

Chetni do wspolnej gry zapraszajcie: PSNId:crseven

Edytowane przez crseven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem na targach gier w Lipsku. Grałem MK, że minimalna grywalna i najgorsza grafika. Nie warto kupować. Ja czekam Street Fighter 4.

jestem ciekaw co ciekawego moze byc w grze 2D? skoro cie niepodniecila grafika w MKvsDC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×