Skocz do zawartości
Pips

BD padlo w polowie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od okolo tygodnia nie wlaczalem konsoli, dzis postanowilem sobie pograc w IV i po jakims czasie potrzebowalem wejsc na neta w tym czasie nie wyciagalem plytki potym gralem w dema i tak minelo kilka H no i niedawno naciskam by wyszla plytka ale nestety, niby wyszla bo swiatelko niebiskie zgaslo ale plyta byla nadal w srodku, po chwili ja wessalo na miejsce i zapalilo sie swiatelko niebieskie, naciskam guzik by plytka wyszla i wyszla ale troszeczke tak w 1/4 i sie cofnela i wtedy pamietam wylaczlem konsole po tym guzikiem z tylu, nastepnie wlaczylem i plytka wyszla, potym dla testu wsadzilem znow IV i znow problemy ;/ po kilku kliknieciach wyszlo, uncharteda testowalem i to samo, nie wychodzi za pierwszym razem ;/ Plyty normalnie sie czytaja ale cos nie tak z napedem, mial ktos cos podobnego? Serwis mi tylko zostaje?

EDIT:

Odpalilem Linuxa w konsoli, wsadzilem IV na poczatku i kiszka, po kilku probach wyjecia plyty wyszla, wsadzilem nagrana plytke dvd na ktorej mam pliki i wyszlo za pierwszym razem wsadzam znow i znow wyszlo za pierwszym razem po tym wsadzilem IV i wyszla za 1 razem, wrocilem do XMB wsadzam IV i znow wyszlo za pierwszm razem, co sie moglo w takim razie stac :? narazie ni wywalajcie, jak problm powroci to napisze i pisac czy ktos mial taki sam problem nie podobny bo zaraz beda tu nie potrzebne posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos utkwilo w trybach napedu - napedy slotowe potrafia sie tak wtedy zachowywac. Dmuchnij tam sprezonym powietrzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cos utkwilo w trybach napedu - napedy slotowe potrafia sie tak wtedy zachowywac. Dmuchnij tam sprezonym powietrzem.

Jak problem powroci to tak zrobie ;p ale jak nie uzywam konsoli to jest ona przykryta szmata zeby sie nie kurzyla, widocznie cos sie stalo jak plyta byla w napedzie ale watpie, no nic dzieki za mala pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak problem powroci to tak zrobie ;p ale jak nie uzywam konsoli to jest ona przykryta szmata zeby sie nie kurzyla, widocznie cos sie stalo jak plyta byla w napedzie ale watpie, no nic dzieki za mala pomoc.

Pewnie jakis smiec przyczepil sie plytki i wlecial gdzie nie trzeba kkiedy ja tam wkladales - znajomy mial podobny problem z napedem slotowym w iMaku stad takie rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×