Skocz do zawartości
aktoto

GRY PS3 dla dzieci 3+

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie spokojnie Zapytanie było o gry dla dzieci. Zapytałem w imieniu znajomego. Rodzice chłopca spędzają z nim masę czasu na powietrzu i naprawdę aktywnie organizują mu czas. Matka chłopca jest psychologiem - nie da mu zrobić krzywdy. Ojciec dziecka to również rozsądny facet (informatyk) i z pewnością nie pozostawi go pod opieką pada.

Wszystko z umiarem - rodzice są tego świadomi - dziękujemy za sugestie i serdecznie wszystkich pozdrawiamy

Spoko, już zostali osądzeni przez doświadczonego rodzica, Borysa85... (swoją drogą, niezłe bdzury, Borys).

A w temacie - muszę przyznać, że jeśli chodzi o kolekcję gier dla dzieciaków, niekoniecznie tych najmłodszych, to jest bieda. Dajmy na to, platformówki. Ile jest wypasionych platformówek na ps3? Jedna. Ratchet i Clank.

Mój młodszy syn pyka jeszcze w The Simpsons Game, ale ogólnie nie widzę dla niego zbyt wiele tytułów. Teraz gra w demko Wall-E, ale raczej nie wygląda to na grę wysokich lotów.

Aha jeszcze Burnout Paradise. Kosi lepiej ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdę powiedziawszy to dla dziecka bardziej Wii się nada ;p

Ale to nie dziecko jest napalone na PS3, tylko tata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie dziecko jest napalone na PS3, tylko tata

Tak, ale co nie zmienia faktu, że Wii będzie lepsze

Dalej polecam zestaw film Kung Fu Panda + gra. Dziecko aż będzie drżało z wrażenia podczas gry w coś co widziało w kinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×