Skocz do zawartości
Lukasz25

Car Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Mondeo z takim radiem Sony http://allegro.pl/item406812127_cd_radio_f...x_sony_mp3.html . Bardzo ładnie gra , ale mnie interesuje taka rzecz czy ma wyjście na wzmacniacz ? Chętnie bym się też dowiedział czy ma wejscie AUX czy tylko przycisk zrobili . Samochodu nie bede rozbierał , żeby się dowiedzieć , a instrukcji szukałem w internecie i nie znalazłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma dziurki podpisanej AUX, to znaczy, że nie ma tej funkcji. Proste? A jeśli chodzi o wyjście na wzmacniacz, to jednak wątpię, fabryczne modele rzadko je posiadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowe radio od mondeo (starsza generacja) Ma wyjscie AUX czy ma wyjscie na wzmacniacz?? Tego nie wiem HOWEVER moj brat ma mondiego z 2002 roku i ma podpiety wzmacniacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to porządne radio Sony z cd , więc wydaje mi się , że to wyjście na wzmacniacz powinno mieć . Co do auxa to ma przycisk aux , przełącza się w tryb aux , więc pewnie ma dwa chinche gdzieś z tyłu , tylko właśnie o to chodzi , że z tyłu i nie mam jak zajrzeć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam jeszcze pytanie jak się łączy takie urządzenie

Subwoofer

^

|

Wzmacniacz

^

|

Radio

tyle wiem na pewno a przypadkiem wzmacniacz nie potrzebuje zasilania ?

Subwoofer

^

|

Wzmacniacz <-- ???

^

|

Radio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio do wzmacniacza i subwoofera - temat długi jak rzeka. Pytanie, czy subwoofer aktywny (z wbudowanym wzmacniaczem) czy pasywny. Jeżeli pasywny, to musisz podłączyć subwoofer pod wzmacniacz (najlepiej taki, który ma wyjście na subwoofer, wtedy nie będzie po nim śmiecił wysokimi tonami, jakkolwiek subwoofer powinien mieć filtr górnoprzepustowy, który ten zakres fal wytnie). Jeżeli aktywny, wtedy podłączasz równolegle (trzeba w takim przypadku pamiętać o kondensatorkach, które wyrównają opór gdyż można w ten sposób uszkodzić radyjko), lub przez wzmaczniacz, który ma wyjście na subwoofer typu pass-trough.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wzmacniacz na pewno nie potrzebuje zasilania , mimo że sporo wzmacniaczy ma wejście opisane słowem "power" ?

Subwooferem będzie Sony Xs L154 P5 B http://image.ceneo.pl/data/products/1154682/product.jpg o mocy 1500 watt a wzmacniaczem prawdopodobnie blaupunkt , bo na Sony mi raczej nie starczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×