Skocz do zawartości
FireMan

Stan waszych konsol

Rekomendowane odpowiedzi

zabudowana to znaczy, że z każdej strony coś ją zasłania i jej nie widać, są tylko wloty na powietrze i trochę miejsca, żeby wkładać płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to PS3 może być cała porysowana. Ważne żeby ekran TV nie był  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po co zabudowywac konsole? cudownie to musi wygladac taka zabudowana w meblosciance :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wycierać konsole? Po co? Dmuchawa powietrza i tyle ... Kto patrzy na konsole zamiast na TV?  ???

Ja czesto jak gram w ciemnym pokoju w obliviona to sie zatrzymuje i patrze na odbicie obrazu wyswielanego z tv na czarnulce :) i... wzdycham :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale po co zabudowywac konsole? cudownie to musi wygladac taka zabudowana w meblosciance :)

Ja mam zabudowaną konsolę, żeby mój dzieciak nie miał dostępu, póki nie umiał otwierać klapki to było spoko, teraz odkrył gdzie się wkłada karty pamięci i boję się, że ułamie, poza tym nauczył się ją włączać i wyłączać i wyciągać płyty. To samo z padem, muszę go chować, bo wie, którym przyciskiem się włącza konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yankee

poczekaj pare tygodni a kupi sobie pada na aucji internetowej. Tata bedzie sie na drugi bok przewracal a maly gral ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no tak trzeba dbać o chlebaczek...Mi troche ten Wysoki Połysk nie podchodzi...no ale trudno taki dezajn :)tak samo psp jest wykonane i jednak troche sie rysuje...musze niedługo zmienić panel.Widziałem kiedyś na allegro folie ochronne do ps3 ale chyba nie warto obklejac konsolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zastanawiał się ktoś na pokrycie czarnulki jakimś ładnym aerograficznym rysunkiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, ale zastanawiam się, co na to gwarancja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen

Moja ps3 stoi choc wkur*** mnie jego ogromna wielkość. EHh pozatym stan oceniam na dobry konsola przezyla naprawde duzy wstrzas po spasku ze schodków hehe ale nadal dziala i to duży pluS!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arab

Jak uszkodzenia mechaniczne nie ulegaja (tak sie pisze xD)  gwarancji, to czemu niby ma coś sie zepsuć np. karta graficzna przez naklejke?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no ze względu na to, że po takiej modyfikacji, jak ci się popsuje i oddasz do serwisu, to nawet jak wymienią twoją na nową, to nie będą mogli wykorzystać części zamiennych z odzysku później (tak, wiem, chodzi tylko o faceplate).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen

Przeróbka=Utrata gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa a ja zawsze myslałem, że odpryski lakieru wytarcia klawiszy przebarwienia nigdy nie były uznawane na gwarancji. A pozatym jaki serwis wykorzysta obudowe z ps3 ? Ps3 strasznie się rysuje  i żaden serwis podejrzewam nie użyje takiej części zamiennej. Poza tym używanie z innych konsol części zamiennych ? Na gwarancji ? W prywatnym serwisie takie cos może mieć miejsce, ale przy naprawach gwarancyjnych każda wymieniona część jest zwracana do fabryki na kolejną ekspertyzę by potem taki serwis gwarancyjny dostał zapłatę ewentualnie w razie błędnej ekspertyzy wyciągnął koszty od serwisu w razie ich pomyłki.

Moja PSka tradycyjnie co tydzień nosi sie w torbie do kumpla ;) i pojawiły się zarysowania i wytarcia lakieru (pojaśnienia minimalne tylko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w najbliższym czasie ide reklamować ps3.

Cos mi się dzieje z r2(na padzie[dziwny dźwięk wydaje]) , poza tym wiesza się(od kiedy wyłączyli prąd) , a to , że jest porysowana zgłoszę jako bonus  =] ;D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że będzie tak :

r2 uszkodzenie mechaniczne , porysowań ci nie uznają bo to też uszodzenie mechaniczne a zwieszeń nie zauważą chyba że naprawde jest coś z nim nie tak a nie że co 5 godzin sie zwiesza :P

nie no mam nadzieje że serwis sony jest lepszy niż fsc,dell,hp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja PS trójeczka ma obudowę lekko porysowaną, ale naszczęście ryski te są mało widoczne.

Raz, jak konsola była strasznie zakurzona, to brat podczas mojej nieobecności narysował palcem na jej obudowie męskiego członka...  Oczywiście uznał to za świetny żart, bowiem nie wiedział, że będzie miało to bardzo zły wpływ na obudowę  <beczy>  Do dziś jak patrze na PS3 widze ryski powstałe wtedy, chociaż jest już to mniej widoczne, ponieważ konsolka ma teraz więcej rysek.

Mam pytanie w sprawie głośności pracy PS3. Po włączeniu konsoli jest ona bardzo cicha, jednak jak zostawie ją np. z włączonym Folding home, albo zaczne sobie grać to po chwili konsola zaczyna chodzić coraz głośniej. Wiadomo, że każdy sprzęt elektryczny nagrzewa się podczas pracy, ale trochę mnie intryguje zaistniała sytuacja, tyle się naczytałem, jaka to PS3 jest cichutka, a po nocy z zapuszczonym Folding home konsola wyje prawie jak PC...(no może aż tak to nie, ale naprawdę jest głośna) PS3 stoi na szafce w rogu pokoju, do ściany( tyłem, tam gdzie jest wentylator i wtyczki do kabli) ma ok 25 cm, po lewej stronie, ok. 12 cm od konsoli stoi biurko a po prawej ma z 35 cm do ściany.

Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale numer seryjny mojej konsoli jest podobny jak przegrzanej PS3 araba tzn. XX-XXXXXXXX-1234567-CECHC04.

Jeszcze taki drobiazg zauważyłem, że na rogach wejścia AV plastik jest wytarty do białego koloru, z ciekawoście będą w MM zerknąłem na wystawioną PS3 i tam tak nie było...

Z góry dzięki za wszelkie rady i opinie  <uklon>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konsola jest w idealnym stanie, a dba o nia moja babcia, zna sie na rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do głośności to nic się nie poradzi - nawet jak miałem otwarte okno ostatnio i w pokoju było 22oC to po paru chwilach "nic nie robienia" (zostawiłem PS3 włączoną bo zająłem się konfigurowaniem kernela do Ubuntu i zapomniałe) wiatrak zaczął wiać na maxa -1 (słyszałem, że na full maxa to jest odkurzacz - no to aż tak to nawet przy 26oC mi nie wyła).

Tak więc bez znaczenia jest temp. w pomieszczeniu i obciążenie konsoli. Procesory i inne elementy (zasilacz?) się grzeją i nie da rady, wiatrak będzie po paru minutach od włączenia przyspieszał. W końcu jak to jest w laptopach? Tam też jest ciasno a one mają o tyle lepiej, że zasilacze mają podpinane na zewnątrz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

Co do wiatraka to wiadomo ze wiaze sie to z utrata gwarancji ale ja n. w kompie rozkrecalem wiatrak i go oliwilem ;P i chodzil polowe cisej ;) Moze bedzie nowy wentyl do PS3 :) Na bank takie cos powstanie :) Tylko czy jest sens ? Jak sie gra to i tak nie sluchac pracy konsoli. jak jeszcze mialem kompa w calosci mialm w nim 6 wiatrakow ;P i wtedy glosno chodzilo xD Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen

a ja juz 1 obudowe wymieniałem bo całą zarysowałem . Kiedyś grałem w motosrotma i tak sie wkur**** ze wziołem cyrkielek i nap-isałem PSTo to gów** i inne bluxnierstwa . pozniej mujsiałem sobie sprawić nowa hehe bo wiecie głupie to wygladało hehe :P :P :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen
U mnie brak rys/rysek :D Czyszczę ściereczką do okularów z mikrofibry (czy jakoś tak) i jest ok ;D

No ej przestańcie aż tak dziczyć przeicez obudowa jest za 60zł chyb a maks ja u siebie płaciem 25euro.  :X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibibin

Moje babcia czyści... Zna się na rzeczy. Stan jakbym wyjął konsolę z pudełka właśnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×