Skocz do zawartości
PonurakPS3

Obudowa PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Neutrino

Pasuje od starej ps2 FAT - poszukaj u kolegów ;), jak byś miał do mnie blisko to gratis mogę dać garść całą biggrin.gif

Też mi się zgubiła. Mógłbyś mi coś takiego sprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać nie ale mogę dać za darmo. Z wysyłką jest za dużo zachodu i kosztów w porównaniu do wartości "towaru".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Neutrino

Dobra rozwiązałem problem. Przykleiłem taką podkładkę jak pod meble się przykleja, żeby nie rysowały podłogi. Dałem dwie, żeby wypoziomować i problem zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rogach pod ps3 (u mnie slim) są naklejki aby konsola nie ,, latała" gdzie takie kupie ( można chyba od zepsutej konsoli ale nie wiem czym to przykleić kropelką :D taśmą :D czy klejem biurowym :D może coś innego ) ps. sory za jakość fotki :D

post-42990-0-42123100-1324979970_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam swoja ps3 od ponad roku i mysle ze czas bybylo wyczyscic jak od srodka jakies sprawdzone sposoby, instrukcje co i jak czy najlepiej poprostu rozkrecic i powietrzem w sprayu tak jak sie czysci kompa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wątpię że ktoś będzie coś takiego sprzedawał, ale myślę że gdybyś załatwił sobie od innej konsoli takie coś to śmiało można to przykleić.

PS : Jeszcze jest wiele rzeczy tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej. Weź idź do marketu i kup filce (podkładki filcowe). Tanie są ok. 10-20zł zależy jaki rozmiar i podklej :) Są samoprzylepne :) I tak 2-4 starczą, żeby się nie grzała, ale ja mam narazie gdzieś to niech się grzeje. Gwarancja na 1 rok jeszcze ;]

Edytowane przez MPMG1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam już 3 rok PS3 i zauważyłem że zaczynają mi sie odpryski robić na obudowie a dokładniej na panelu gdzie jest przycisk wysuwania płyty was też dotyczy ten problem czy tylko mnie ? odkąd zakupiłem konsole praktycznie nigdy nie uzywałem tamtych przyciskow zawsze wlaczalem padem a wyciagalem plyte z poziomu menu, wrzuce fotke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem czy by nie kupić sprayu antystatycznego bo konsola strasznie przyciąga kurz (skurzam/odkurzam pokój i miejsce gdzie stoi konsola ale wszyscy wiemy że kurz pochodzi z głebin piekielnych czeluści i tylko czeka by przyczepić się do czegoś czarnego ). Konsola to czarna Slimka. Używa ktoś takiego sprayu? Zdaje egzamin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh God! Mój temat sprzed pięciu lat, chyba z 15 wiosen wtedy miałem :blink:

Co do tematu, nie ma sensu bawić się w ten sposób. Po prostu zakup ściereczkę z mikrofibry i normalnie przetrzyj kurz...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie zapytanie obudowa mojego slima na górnej powierzchni w lewym przednim rogu zrobiła się jakaś przebarwiona, siwa. Strasznie mnie to wkurza i nie było tego tak znać podczas zakupu. I tu moje pytanie, jako że konsola jest na gwarancji czy jest to jakaś podstawa do reklamacji? Wogóle jest to mój drugi slim i mam wrażenie że wcześniejszy był lepiej wykonany.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby możesz zgłosić to do reklamacji ponieważ stan faktyczny odbiega od stanu który miał być...to tak jak z samochodami,gitarami albo coś...nie są dobrze polakierowane to oddajesz na gwarancję i albo lakierują albo wymieniają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie zapytanie obudowa mojego slima na górnej powierzchni w lewym przednim rogu zrobiła się jakaś przebarwiona, siwa. Strasznie mnie to wkurza i nie było tego tak znać podczas zakupu. I tu moje pytanie, jako że konsola jest na gwarancji czy jest to jakaś podstawa do reklamacji? Wogóle jest to mój drugi slim i mam wrażenie że wcześniejszy był lepiej wykonany.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Miałem tak samo na dwóch Slimach od nowości! :pinch:

Początkowo myślałem, że to jakość Sidoluxa się pogorszyła (świetny preparat którym czyszczę swoje sprzęty praktycznie od zawsze), aczkolwiek wówczas gdy konsola padła i zakupiłem kolejną, odbarwienie znajdowało się dokładnie w tym samym miejscu, tuż po rozpakowaniu. Sony już dawno zaczęło olewać jakość swoich produktów, takie mankamenty (oraz moje cztery awaryjne konsole) doskonale to obrazują. Nie ma co liczyć że PRAM podepnie to pod jakąkolwiek wadę, tym bardziej że często nie akceptują poważniejszych usterek uniemożliwiających normalne korzystanie ze sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym mówicie, fakt jakość obudowy nie powala (ten plastik w porównaniu do fata mojego poprzedniego), ale przebarwienia na obudowie , pierwsze słyszę :blink:. Ja na szczęście nic takiego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Ponurak. To faktycznie z sony jest już źle skoro tak sobie to odpuścili. Tak jak poradzono mi przy innym temacie chyba poszukam jakiejś naklejki. W takim razie rezygnuje z jakiejkolwiek wysyłki gwarancyjnej. Ciekaw jestem jaki jest procent konsol z taką poniekąd usterką obudowy się spotkało. Pozdrawiam ptrstan.

Edytowane przez stanptr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×