Skocz do zawartości
PonurakPS3

Obudowa PS3

Rekomendowane odpowiedzi

To nie lepiej mocniej dmuchnąć ? Wtedy kurz zleci a ty sobie wytrzesz go z innych przedmiotów, na które po tym zabiegu się osiądzie ...

EW. sprężone powietrze / areozol ...

Wtedy szanse na powstanie rys są o wiele mniejsze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie sobie obudowe na konsole. I na otwory pozakładajcie jakieś siatki żeby kurz niewlatywał. I Wtedy rysek nie będzie ;]

A tak na poważnie, wiem że są takie naklejki (czy jak to nazwac) z różnymi grafikami. Niepodoba ci się porysowana ? Kupujesz se z jakimś artem naklejasz i możesz szpanować że masz Limitowaną Edycje, pro super itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos moze czy jest gdzies w Polsce opcja kupna obudowy np. bialego koloru? White ps3 wyglada zaje..iscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wie ktos moze czy jest gdzies w Polsce opcja kupna obudowy np. bialego koloru? White ps3 wyglada zaje..iscie.

z oficjalnej polskiej dystrybucji - nie ma. Możesz ściągnąć zza granicy, ale nie wiem, czy gra jest warta świeczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała obudowa raczej jest dostępna w Japonii ?tylko?. Ale czarny to elegancja i szpan :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah szpan :) ?? Przed kim?? Każdym innym posiadaczem ps3?? :PP A biały to jest szpan :P Kto taki ma ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I już się nie powie że to czarnula :P Ale wygląda pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się nie znam ale dla mnie wygląda paskudnie. Jak już nie czarna to lepiej prezentuje się srebrna : awesome__.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się :P Ale mojej czarnulki bym nie wymienił na jakąś utlenioną białą babkę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała wygląda ciekawie :D Jak bym miał wybór chyba bym brał biała :D A i White DS3 ładnie wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt :D czarnulka ma to coś :P Ta srebrna kozak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że czarna jest do każdego rodzaju wnętrz (małe stare mieszkania oraz duże przestronne domy). Biała natomiast pasuje do jednego stylu. Może nie pasuje stylistycznie do ciemnych przedmiotów jak stare wieże, zaciemnione sale kinowe audiofilów, czy czarne przedwojenne szafeczki na tv. Jakby kupić wazonik z ikei to może się nikomu nie podobać, ale jak się go wstawi do mieszkania o podobnym "designu", to będzie pewnie wyglądać lepiej niż "ten czarny". Takie jest moje zdanie.

Niedługo zmeniam miejsce zamieszkania i preferuję styl minimalistyczny, jasny itp. Białe ps3 by tam pasowało idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się ogólnie białe sprzęty elektroniczne niezbyt podobają. Srebrna jeszcze mogłaby być ciekawa, ale musiałbym zobaczyć na żywo. Biała zdecydowanie nie. Ogólnie PS3 w czerni wygląda rasowo moim zdaniem i tak jak na początku byłem niezadowolony, że będzie tylko czarne, to teraz średnio sobie wyobrażam, aby cokolwiek innej stało pod TV ;) Tylko plastik mógłby być mniej świecący i bardziej trwały - to jest plus srebrnej wersji, bo tam widać matowy plastik, jak w kineskopowych telewizorach Sony... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Plastik mógłby być bardziej trwały ehh te rysy ;/ Co do koloru to dla mnie czarny najładniejszy choć jak mówiłem wcześniej srebrny kozak :D. Szkoda że nie dane nam było wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam sie nie podoba ps3 takie jakie macie to zainwestujcie sobie w takie cuś i tez wygląda ciekawie : Klick

Każdy znajdzie sobie coś dla siebie ^^

Edytowane przez Skillz0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wam sie nie podoba ps3 takie jakie macie to zainwestujcie sobie w takie cuś i tez wygląda ciekawie : Klick

Każdy znajdzie sobie coś dla siebie ^^

Moim zdaniem te naklejki szpecą konsole. Tu jest więcej. Ja szukam i nie mogę znaleźć naklejek z taka sama czcionka co napis "PLAYSTATION 3" na PS3:( Moze ktoś widział takie naklejki "literki"?

Chodzi mi o takie COŚ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nigdy nie oszpece czarnulki taką nalepą.. Czarna wygląda pięknie i pasuje mi do wnętrza i wystroju pokoju. A ryski no cóż nic nie jest wieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludki przecież nikt ze znajomych nie podchodzi do konsoli i nie bierze jej ,,pod Słońce" żeby zobaczyć jak duże macie ryski! Normalne, że PS3 się porysuje, a czarny pasuje mi do obecnego Player Room'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te ryski swietnie schodza papierem sciernym, gruboziarnistym. Polecam. Tylko trzeba bardzo mocno i dokladnie trzec. Sprobujcie, to dziala...

Zaznaczajcie, że to ironia bo sądząc po poziomie wypowiedzi starszych postów to jeszcze ktoś w to uwierzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaznaczajcie, że to ironia bo sądząc po poziomie wypowiedzi starszych postów to jeszcze ktoś w to uwierzy...

Jak by ktos w to uwierzył, to chyba bym mu pogratulował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, to chcecie powiedzieć, że źle zrobiłem słuchając waszych rad??? O nie, zdarłem z mej konsolki skóre ,żeby sie nie brudziła, a teraz słyszę, że TO BYŁA IRONIA????

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×