Skocz do zawartości
Patricko

Błąd 80710092

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Podczas grania wywaliło mnie i nie może już połączyć.

Podczas łączenia z PSN pojawia się, albo błąd 80710092, ale po prostu Timed Out.

Ale przeglądarkę mogę odpalać bez problemu i chodzić po necie.

Próbowałem masy sposobów, resetowania routera, porty, wpisanie ręczne, potem znowu auto, i nic.

Ciągle mam to samo...dodam, że to pierwszy raz, a działam już na tym routerze trochę i nigdy się to nie działo.

Wszelkie usterki odpadają, bo router jest nowy, nie ma nawet miesiąca.

Dlatego wszelkie konfiguracje, czy coś w tym stylu to raczej bez znaczenia, bo jakby trzeba było specjalnie konfigurować to od samego początku, prawda? Tym bardziej, że zawsze działało bez problemu...może to przejdzie z czasem, albo zaś coś na linii robią, bo ta Netia ciągle jakieś problemy ma, ale na PC zaś internet i wsio działa bez problemu...hmmm.

Sprawdzę jutro od razu jak wstanę i jak nie będzie działać to już nie mam pojęcia.

Router to Linksys WAG200G, połączenie to Netia 1mb/s. Łącze się poprzez WiFi z PS3.

Nat Type 2 (czyli prawidłowo, że przez router), ale czasami pokazuje mi się Failed...

Z góry dziękuje za waszą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem raz tak jak net na routerze mi sie rozłączył i zaraz podłączył. na PS3 nie moglem już nic zrobić a na pc śmigało wszystko ok. zresetowałem konsole i wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź DNSy czy czasem Twój usługodawca jakiegoś nie zmienił, ewentualnie w Linksysach (fabryczna wada) zapycha się 'pamięć' i czasami taki router trzeba zresetować... to powoduje odblokowanie routera (wyczyszczenie pamięci) i dalej powinno latać! Jeśli się to powtarza częściej, to dobrym sposobem jest przeinstalowanie w routerze FV na tomato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio podobnie. Zrestartowałem router, zmieniłem IP konsoli i po paru próbach połączenia podziałało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się to co myślałem.

Problem naprawił się sam.

Już wczoraj w nocy jak sprawdziłem ponownie to działało bez problemu wszystko.

Także wydaje mi się, że to raczej nie router, a pewnie coś na linii może robili, lub coś takiego.

Nie mam pojęcia, a jak czytałem po necie to sporo ludzi ma ten błąd a rozwiązania jako takiego nie ma.

Mam tylko nadzieję, że to się już nie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dlatego router'y nie są dobrym rozwiązaniem :/

Lepiej kupić kabel ''ethernet'' za 39.99 w MM i mieć neta z modemu domowego ;] (Ja tak robie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 39.99 ?? Kabel w MM ?? I ile go będziesz miał , 2 , 3 metry ?? Za taką kasę możesz na giełdzie kupić kilkanaście metrów kabla i dwie końcówki i jeszcze ci na grę za 19.90 zostanie .

A routery są dobrym rozwiązaniem . Uważasz , że jak masz internet podłączony do Ps3 przez wi-fi , to już nie jest domowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Za 39.99 ?? Kabel w MM ?? I ile go będziesz miał , 2 , 3 metry ?? Z

1. Nie 2 nie 3 lecz 10, a za chyba 8 zł wiecej masz 20 m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego router'y nie są dobrym rozwiązaniem :/

Lol Człowiek zmęczony z pracy przyjdzie odpali forum ps3.. i zaraz mu sie humor poprawia

'Dziękujemy ci forum ps3!'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lol Człowiek zmęczony z pracy przyjdzie odpali forum ps3.. i zaraz mu sie humor poprawia

'Dziękujemy ci forum ps3!'

Możesz dokładniej powiedzieć co masz na myśli??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie router, to musiałbym wykupywać u dostawcy kolejny abonament i dziurawić kolejne ściany, dlatego uważam że jednak routery SĄ dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba macie racje, ze routery są lepsze dopiero co chwaliłem ten ''ethernet'' a już mi sie schrzaniło :/

mam ten nieszczęsny kabel ''ethernet'' no i za pierwszym razem podłączyłem do konsoli i ładnie wszystko pięknie działało, ale nie miałem neta w kompie, no to normalnie jak mi sie net w konsoli znudził to odłączyłem (po jakiś 40 minutach) ten kabel sieciowy i od tej chwili po prost ''sraka'' nie mam netu w konsoli, robiłem już wszystko co sie da pokręciłem wszystko w ustawieniach, a i tak nie działa więc prosze jakąs osobe co sie ne tym zna żeby mi pomogła, bo mnie normalnie zaraz szlag trafi (nawet nie wiecie ile już razy przeklanąłem przez ten kabel) Więc błagam na klęczkach o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba macie racje, ze routery są lepsze dopiero co chwaliłem ten ''ethernet'' a już mi sie schrzaniło :/

mam ten nieszczęsny kabel ''ethernet'' no i za pierwszym razem podłączyłem do konsoli i ładnie wszystko pięknie działało, ale nie miałem neta w kompie, no to normalnie jak mi sie net w konsoli znudził to odłączyłem (po jakiś 40 minutach) ten kabel sieciowy i od tej chwili po prost ''sraka'' nie mam netu w konsoli, robiłem już wszystko co sie da pokręciłem wszystko w ustawieniach, a i tak nie działa więc prosze jakąs osobe co sie ne tym zna żeby mi pomogła, bo mnie normalnie zaraz szlag trafi (nawet nie wiecie ile już razy przeklanąłem przez ten kabel) Więc błagam na klęczkach o pomoc

Człowieku.... Komputer i konsola maja inne adresy MAC. Twój dostawca ma pewnie tak ustawione, by internet był odbierany przez jeden adres MAC. Np. u mnie przez 2 lata tym adresem byl adres PC'ta, ale jak kupiłem router i podłączyłem, to naraz patrze, jakaś dziwna informacja, że trzeba się z nimi skontaktować. Tak samo bys przecież miał, jakby Ci sie karta sieciowa zepsuła i zmieniłbys ja na nową. I tu z pomoca przychodzi router, który jest zarąbistym urządzeniem, bo do niego podpinasz necik, czasem nawet nie musisz dzwonić do usugodawcy, bo routery potrafią klonowac MAC'e, no i puszczas sobie internet na tyle urzadzeń na ile Ci wyjścia pozwolą.... Tak więc polecam dobry router i będziecie mieli zero problemów przez najbliższy czas jeśli go dobrze skonfigurujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wie ktoś może jak zmienić nick w PSS, bo mój jest troche nie na miejscu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Człowieku.... Komputer i konsola maja inne adresy MAC. Twój dostawca ma pewnie tak ustawione, by internet był odbierany przez jeden adres MAC. ...

"Czlowieku"... wystarczy dodatkowa karta sieciowa za kilka zlotych i udostepnienie polaczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Czlowieku"... wystarczy dodatkowa karta sieciowa za kilka zlotych i udostepnienie polaczenia...

I koniecznosc trzymania pc-ta wlaczonego za kazdym razem jak sie chce miec necik na konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I koniecznosc trzymania pc-ta wlaczonego za kazdym razem jak sie chce miec necik na konsoli...

router masz pewnie zawsze wylaczony, ale mniejsza z tym

popatrz dokladnie na cytat ktory dalem a moze wtedy zrozumiesz o co mi chodzilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
router masz pewnie zawsze wylaczony, ale mniejsza z tym

popatrz dokladnie na cytat ktory dalem a moze wtedy zrozumiesz o co mi chodzilo

Na noc wylaczam... A jak jest wlaczony to i tak nie zuzyje tyle pradu co pecet. Poza tym ja jestem za prostota rozwiazan i wygoda, a rozwiazanie z udost. polaczenia do takich nie nalezy...

A z jednym adresem MAC router sobie doskonale radzi (klonujesz pc-towy i hula)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano racja... Nie zaprzeczam z drugą sieciówką... Przez kilka dni miałem w ten sposób udostępnione połaczenie dla lapka, ale zrezygnowałem, bo po co maja mi 2 kompuy chodzic jak moze jeden.

Router dobra rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano racja... Nie zaprzeczam z drugą sieciówką... Przez kilka dni miałem w ten sposób udostępnione połaczenie dla lapka, ale zrezygnowałem, bo po co maja mi 2 kompuy chodzic jak moze jeden.

Router dobra rzecz.

Wlasnie o to chodzilo, a przydatnosci routera ja osobiscie nie neguje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×