Skocz do zawartości
fbaran

Media Serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego co chwile rozłancza mnie...........pomoże ktoś czy ten temat lepiej zamknąć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Połączenie masz po kablu czy przez wifi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom jak to jest. Pislaes, ze masz ikonki ffdshow w trayu. Ja nie mam jak ogladam na PS3 film udastepniony przez tversity. Jak mam w atkim razie wlaczyc napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam TVersity, PS3 łącze za pomocą kabla.

Jeśli chodzi o Divx-y i mp3 to bez problemu moge puścić z PC na PS3.

Ale jeśli chodzi o filmy w formacie HD, czyli x264 to raz mi się udało ale jakieś dziwne białe krzyżyki były na całym ekranie.

Problem w tym że widzi wszystkie filmy z dysku tylko jak załanczam owy x264 to wyświetlany jest tylko czarny ekran i nić więcej.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
używam TVersity, PS3 łącze za pomocą kabla.

Jeśli chodzi o Divx-y i mp3 to bez problemu moge puścić z PC na PS3.

Ale jeśli chodzi o filmy w formacie HD, czyli x264 to raz mi się udało ale jakieś dziwne białe krzyżyki były na całym ekranie.

Problem w tym że widzi wszystkie filmy z dysku tylko jak załanczam owy x264 to wyświetlany jest tylko czarny ekran i nić więcej.

Pozdro

Wejdź w ffdshow video decoder configuration i w zakładce Codecs sprawdź czy H.264/AVC jest dekodowany. Jak nie to włącz, a jak tak to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak TVeristy zainstalowałem na Viscie gdyż XP mam już tak zawalony że co chwilkę były jakieś problemy.

Na Viscie bez problemu odpalił z HDD PC film w formacie AVI HD , problem juz jest z filmami w formacie X264 mam zainstalowanego FFDshow tylko nie wiem czy podczas korzystania z TVeveristy same kodeki się załanczają czy ja musze załączyć.

Drugie pytanie tyczy sie TV stream na PS3 zauważyłem że TVeverity samo w sobie ma kilka kanałów online BBC, Nasa TV itp.

Czy jest możliwość odpalenia kanałów online w taki sposób jak to ma miejsce na PC za pomocą np.SopCast?

I czy da radę znajść jakieś kanały emitowane w rozdzielczości HD.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się tym interesował, to najlepszym DARMOWYM Media Serverem dla Linuxa jest uShare, najlepszym PŁATNYM jest TwonkyMedia (o niebo lepszy niestety niż uShare), reszty nie warto sprawdzać - sprawdziłem wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×