Skocz do zawartości
Gość Buson

Player room

Rekomendowane odpowiedzi

Hey.

Do mnie dotarło to to

img2593a.jpg

Jutro ma być Logitech G i można jeździć bo na razie fota pogladowa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie poprawne polityczne choć pod innym względem niż rembix :) - mały upgrade od ostatniego razu - DVD ONKYO DV-SP406

Co do sprzętu to obecnie wszystko opiera się na:

Sony PS3 FAT 160Gb

Telewizor Panasonic Viera 42" TH-42PV7F/S niestety tylko HD Ready

Amplituner ONKYO TX-SR 577

DVD ONKYO DV-SP406

Subwoofer ONKYO SKW 204

Głośniki przednie/tylne/centralny Panasonic SB-FS840/SB-FS841/SB-PC840

Wszystko komponowane na przestrzeni dwóch lat. Oczywiście chętnie poczytam opinie :) Pozdr,

42fffdc2efc85383.jpg

Dla ciekawych szczegółów .... :)

dc0210fc39127a66.jpg

I jeszcze szuflada marzeń ;)

2ededb7c4ac36103med.jpg

Update 28.12.2010 :teehee: :teehee: :teehee: :teehee: :teehee: :teehee: :teehee:

Szuflada marzeń pękła w szwach ;) Update poświąteczny i migracja osprzętu do szafki wiszącej nad telewizorem :wub: Szafka oczywiście się zamyka więc żaden kurz mi nie straszny :laugh: Ciekawe jak długo utrzymam tam ten porządek :cool:

8cadf997d66c48dagen.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no no zajebiście ładnie ;) podoba mi sie ta szafka musze taką sprawić.

Jedyne co mi sie tu nie podoba to TV troche słaby ale da sie to naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem że pokaże mój room więc macie :P :

n4z14n.jpg

xdbc6g.jpg

A teraz gry:

11adgzl.jpg

Zdjęcia robione SE k550i :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BuLLiT

Możesz napisać co to za zestaw z fotelem? jakaś cena? link może?

z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądając allegro znajdziesz ofertę za 1k, tylko inaczej wykonany, więc sądzę, że 1,5k

Link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój skromny pokój i zestaw gier.

2849fef2d05b7715med.jpg

f0355fbd3c57a3a7med.jpg<br><br>698006947be10d3dmed.jpg<br>

Edytowane przez Pajak580

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardziej player-apartment a nie room no ale do tematu jak najbardziej pasuje ;)

Tylko te cholerne kable sa jak wrzód na dupie.. no i polki na gry nie mam ale nowe mieszkanie, nie bylo kiedy nawet kupic ;) ale to kwestia czasu..

obok konsoli oczywiscie mega fotel na ktorym mozna grac, jesc i spac co ostatnimi czasy wyczerpany sesjami growymi czynie ;)

ps. jak ktos mi powie co zrobic z tymi kablami bede wdzieczny!! ;) powaga..

dsc00010ta.th.jpg

dsc00012fy.th.jpg

A to wczorajsza sesja ze znajomymi w Move'a ;p

20110105049.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Antekk na pewno whistling.gif Czasami tymi postami mnie rozwalasz. laugh.gif

@Pajak

nie radzę Tobie trzymać konsoli pionowo, a tym bardziej już Slimkę.

@Kore

Są tak jakby rurki na różne okablowanie, przeciętnie w jednej można z cztery upchnąć. Wtedy całość jest w "jednym" grubym kablu i wygląda to estetyczniej. Koszt czegoś takiego chyba nie przekroczy kwoty 10 zł.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kore - a kucie w ścianie wchodzi w rachubę? :tongue: to byłby najlepszy pomysł na lata, porobić kanały na kable :)

jeśli nie to na pewno nie żadne rurki (w warsztacie rurkami sobie instalacje można kłaść, a nie w mieszkaniu :pardon:) jedynie możesz te kable albo listwami maskować, albo ładnie je spiąć na trytytki i kwiatek jakiś postawić żeby je zasłonił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ta, przewierce sie na balkon ;p

trytyki powiadasz.. dobrze poznac nowe slowo ;) dzieki za rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kore

W Leroy Meriln i Castoramie są dostępne takie spirale żelowe którymi owijasz wiązkę kabli aby utrzymać je razem. Mogą nawet służyć jako ozdoba ;) jeśli tylko ktoś lubi takie gadżety :biggrin:

@Antekk @sk316fx

Na niezależnych testach wykonanych choćby przez Polygamię, konsole ustawione w pionie osiągały około 10-15 stopni wyższą temperaturę maksymalną od tych ustawionych poziomo. Do dalszej dyskusji o chłodzeniu zapraszam do odpowiedniego tematu > KLIK < Tam też znajdziecie swoje posty odnośnie ustawienia Ps3 :whistling:

Też niedługo dodam mój player room :tongue:

Słowo się rzekło! Czekamy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry zestaw Tomo. Zawsze masz taki porządeczek czy tylko do foty? :). Mam whooy tych samych gadżetow co Ty :). Tyle że tv, amp i kolumny Sony. Zresztą ja mam wszystko Sony :P.

Tak czy siak, fotki nie zapodaję i jeszcze z 2 lata nie zapodam bo mój player room to po prostu mój living room, a odkąd moja córa zaczęła się sama przemieszczać i sięgać do półek to gry, pady, piloty i wszystko inne leżą dosłownie wszędzie. Ale zaczynam budować dom w tym roku i już rysuję plany mojego "player roomu / studia muzycznego". Jak ukończę to wtedy zapodam fotę :). Na razie nie uznaję tego co mam za player room (choć sprzęt się nadaje).

@BuLLiT: WOW!! :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój skromny player room. :biggrin:

dsc00452bl.th.jpg

dsc00454b.th.jpg

seba316fx

Ty Antekk na pewno whistling.gif Czasami tymi postami mnie rozwalasz. laugh.gif

I dodałem.:pardon:

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ''Player Room'' ;) mały syf bo dopiero wstałem ;P Kolekcji gier nie mam za dużej , ponieważ gdy przejdę grę to wymieniam ją na giełdzie w katowicach ;] . W telewizorza moja odbitka ;d w boxerkach i koszulce do spania :P

http://img207.imageshack.us/i/20110108291.jpg/

http://img135.imageshack.us/i/20110108290.jpg/

http://img710.imageshack.us/i/20110108292.jpg/

http://img211.imageshack.us/i/20110108293.jpg/

Edytowane przez al0ne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kore

W Leroy Meriln i Castoramie są dostępne takie spirale żelowe którymi owijasz wiązkę kabli aby utrzymać je razem. Mogą nawet służyć jako ozdoba ;) jeśli tylko ktoś lubi takie gadżety :biggrin:

@Antekk @sk316fx

Na niezależnych testach wykonanych choćby przez Polygamię, konsole ustawione w pionie osiągały około 10-15 stopni wyższą temperaturę maksymalną od tych ustawionych poziomo. Do dalszej dyskusji o chłodzeniu zapraszam do odpowiedniego tematu > KLIK < Tam też znajdziecie swoje posty odnośnie ustawienia Ps3 :whistling:

Słowo się rzekło! Czekamy :thumbsup:

Ani jednego ani drugiego nie mamy w Lublinie ;p [nie mamy, nie? ;p] ale dzieki, w OBI moze da rade znalezc ;)

co do kolegi ktory ostatni wrzucil fotki.. nie powiem, dziwnie wyglada Twoja poza w tym odbiciu ;p tak American Pie mi sie skojarzylo ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale.

Nie mam osobnego pokoju do grania,robię to w swoim dużym pokoju.

TV Samsung LED 40 cali.

PS3 Slim 320GB

Gry MoH i C.M.Dirt2

Internet z Vectry 8MB oczywiście wszytko bezprzewodowo

Czasem pogrywam też na PSP

d1bac685475b836am.jpg

7586b79486f79862m.jpg

e98034bb78eb0c75m.jpg

EDIT.

Dokupiłem jeszcze zestaw kina domowego ONKYO.Tak to wygląda.

A tak z Ikea Dioderem.

Edytowane przez maario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry MoH i C.M.Dirt2

Internet z Vectry 8MB oczywiście wszytko bezprzewodowo

no to mam rozumieć że jesteś ze śląska? ;) Jeden z najlepszych netów! na śląsku.pozdr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch miesięcy mam swój własny, niezamieszkiwany przez nikogo prócz mnie pokój :D Z racji tego wszystko jeszcze mam w rozsypce, ale to co najważniejsze już jest podłączone i można grać :)

Mój TV to Sony Bravia KDL-32BX300 HD Ready (32 cale, większy niestety by nie wszedł, i nie miał bym zachowanej odpowiedniej odległości siedzenia od tv mając 42 cale - aczkolwiek kiedyś sprawię sobie coś większego :) )

Po lewej stoi GameCube, pykam na nim w Mario i Zeldę :) Po prawej jak widać stoi sobie PS2, w środku zaś to co najlepsze ;)

dJPG_hpqxhsh.JPG

Poniżej kolekcja padów :) Od lewej ten od GameCube, Potem PS3, w środku wysłużony, ale cały czas w świetnej formie pad od PS one, na końcu PS2 :) W tle jak widać, zapuszczony Uncharted (muza w menu - jak i w całej grze jest extra !)

cJPG_hpqxhse.JPG

Niżej moja "slimka" 320 GB pilot od tv też się załapał (pilotem mogę sterować telewizorem jak i konsolą :)

aJPG_hpqxhsr.JPG

Na koniec kolekcja gier (będzie się rozrastać, konsolę mam dopiero od 2 miesięcy :) )

bJPG_hpqxhsx.JPG

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pisałem posta podczas gdy Chrome mi się zawiesiło ( Kurza twarz ! ), spróbuję więc jeszcze raz ...

Konsolę ( slim, 320 GB ) mam niedługo, bo kupiłem ją ok. 20 grudnia, mniej więcej w tym samym czasie kupiłem też telewizor ( LG 32LD350 ). Na sam telewizor nie narzekam, w grach sprawdza się bardzo dobrze, filmy dvd też ogląda się przyjemnie. Jak działa telewizja NIE WIEM, bo nawet nie podłączyłem anteny i co prawda nie mam wcale zamiaru tego robić whistling.gif. Do konsoli mam podpiętą jakąś starą wieżę, która wygląda jak wygląda ( wieże nie należą do najładniejszego sprzętu jak dla mnie, oczywiście niektóre ), więc chowam ją za głośnikami. Sam dźwięk jest okej, różnica między tym z głośników a dźwiękiem z telewizora jest ogromna !

Na razie wszystko leży na stoliku, niedługo pewnie zaopatrzę się w jakiś sensowny stolik pod telewizor, bo dolna półka stolika trochę się już ugina.

Całość prezentuje się następująco :

tv-1.png

Przez ten krótki czas udało mi się też zebrać kilka gier happy.gif :

gry.png

Przepraszam za jakość zdjęć, ale zapomniałem pstryknąć w dzień ... sweat.gif

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i odpowiedni dobór gier +1, tylko ten Tekken6 to tak średnio mogłeś lepiej zainwestować.

Tekken to był prezent na gwiazdkę od dziewczyny, więc i tak cud, że kupiła mi grę :) Jak będzie miała kupować następne, to już ją bardziej odpowiednio nakieruję ;) Aczkolwiek z tego prezentu jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nnadszedł czas bym i ja zapodał prezentację swojego Mini HC Room'u który to budowałem stopniowo około 2 lata. Zaczęło się rzecz jasna od PS3 podłączonego pod kineskopowy TV 21" , nie było łatwo więc z biegiem czasu dorobiłem się 42" LCD LG (42LH3000), jakiś czas temu do mojej kolekcji doszło też kino domowe Denon (AVR-390), wraz z głośnikami Wharfedale 5.1 dzięki czemu mogę jeszcze bardziej rozkoszować się grami w wolnych (niestety rzadko) chwilach :)

84928358.jpg

Pozdrawiam.

Edytowane przez grimborn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko najs - no tylko te kable z boku jakies takie niepoukladane.. rofl.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×