Skocz do zawartości
Gość Buson

Player room

Rekomendowane odpowiedzi

A oto mój ołtarzyk PS3 :)

Przychodzi mi na myśl pytanie: Czy na zamówienie były meble czy tv? :) Niewierygodnie ciasno się zmieścił, pytanie czy to mu nie szkodzi ... :)

Moja plazma Panasonica np: emituje takie ciepło że by ci oklejna z górnej półki zeszła :ok:

Poza tym GICIOR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tragicznie. Faktycznie producent zaleca większe odstępy od obudowy, ale jest to już tv nowej generacji lcd więc i emisja ciepła jest mniejsza. A co do mebli to każdy inny telewizor 32" zostawiał 1 cm. wolnego po bokach (ale ja się uparłem na ten) no i po ułożeniu sam byłem pod wrażeniem ponieważ nie wiem czy dałoby się wygospodarować z 1mm :) . To się nazywa fart.

Edytowane przez jasiek181vip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej generacji by to telewizor nie był to nie sądze aby mu to dobrze robiło, pomyśałbym nad przerobieniem górnej póki - otwory z maskownicą (takie jak na przeprowadzenie kabli) przez które nadmiar ciepła mógłby się ulotnić. Sporo $ pewnie ten TV kosztował i szkoda aby padł z powodu przegrzania, ekran jako LCD faktycznie nie emituje tyle temperatury co plazma czy crt, jednak elektronika i jej zasilanie to też duże źródło ciepła ....

Coś bym pokobinował

@TheStormCrusher

@xzdunx

Przed chwilą nadałem przesyłki (polecony priorytet) z pudełkami BR do Was, powinny dotrzeć w poniedziałek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd temperatura pod półką nie przekroczyła 32 stopni. Jestem z zawodu elektronikiem i chucham na każdy sprzęt elektroniczny. Nim zadecydowałem ostatecznie nad jego położeniem wszystko sobie przeanalizowałem. Obok dekodera wcześniej stał plejak, ale ten grzał powietrze do 47 stopni i z tego powodu wyeksmitowałem go na bok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, po słowach wnioskuję że wiesz co robisz :thumbsup:

Nie neguje tego, jednak pisałem po prostu co ja bym zrobił :) ale to nie zmienia faktu że fajnie to się komponuje wszystko i generalnie spoko wygląda ... :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek bardzo ładnie - jednak z tyłu na górze bym zrobił otwornicą jak największe otwory - chyba że nie ma zamknięcia z tyłu

Dyktę na wymiar zawsze można zamówić w marketach catorama, czy obi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie poprawne polityczne choć pod innym względem niż rembix :) - mały upgrade od ostatniego razu - DVD ONKYO DV-SP406

Co do sprzętu to obecnie wszystko opiera się na:

Sony PS3 FAT 120Gb

Telewizor Panasonic Viera 42" TH-42PV7F/S niestety tylko HD Ready

Amplituner ONKYO TX-SR 577 - Posiada system 7.1 z obsługą m.in DTS HD

DVD ONKYO DV-SP406

Subwoofer ONKYO SKW 204

Głośniki przednie Panasonic SB-FS840

Głośniki tylne Pansonic SB-FS841

Głośnik centralny Panasonic SB-PC840

Wszystko komponowane na przestrzeni dwóch lat. Oczywiście chętnie poczytam opinie :) Pozdr,

42fffdc2efc85383.jpg

Trochę za ciemne zdjęcie - nie można dostrzec szczegółów - ale naprawdę poprawna politycznie

(...)

Dla ciekawych szczegółów .... :)

dc0210fc39127a66.jpg

I jeszcze szuflada marzeń ;)

2ededb7c4ac36103med.jpg

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za ciemne zdjęcie - nie można dostrzec szczegółów -  ale naprawdę poprawna politycznie

Edit 1)

Ale najważniejsze widać - no i spiąć czymś kable z tyłu niech idzie jedna gruba wiązka. :)

Edit 2)

Odgryzłem się za kable, poza tym na pewno przybyło GOWIII, no i zapewne grałeś ostatnio też w LBP no i rośnie 4 kupka gier :)

Edytowane przez stachna01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No No Tomo, prawdziwa szuflada marzeń! :D

Wszystko ładnie urządzone!

Jak to się mówi: "Full szacun, Max respect" hehe ;P

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Odgryzłem się za kable, poza tym na pewno przybyło GOWIII, no i zapewne grałeś ostatnio też w LBP no i rośnie 4 kupka gier :)

Zastanawiałem się gdzie podpadłem ;) Poszukałem :P No i troche mi się należało za te kable :)

Stachna01 wszytko fajnie :) polecam wyprawę do LeroyMarlin albo Castoramy - na dziale z kablami elektrycznymi dostaniesz fajne takie "sprężynkowo-ślimakowe" maskownice do kabli :) (...)

Co do GOWIII to faktycznie świeży zakup, w LBP gram praktycznie codziennie :) co do kupki gier to niedługo będzie trzeba szufladę powiększyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Z góry przepraszam za jakość fotek, ale najważniejsze widać. Aktualny sprzęt:

- TV Samsung 32' HD Ready

- Playstation 3 FAT 80 GB

- Kino Samsung HT-TZ212R

Do tego zestaw gier, który często się zmienia, ale zazwyczaj liczba gier wynosi 10-11.

Komentujcie, chętnie poczytam ;)

72142697.jpg

60324215.jpg

Edytowane przez bartek_0505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij chlopie tego suba na podloge i bedzie gicior :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, ale niestety brak miejsca. Muszę jeszcze nad tym pokombinować, może uda mi się gdzieś go wcisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze. Ściągnij tylko sub'a, a PS3 zostaw tam gdzie jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze. Ściągnij tylko sub'a, a PS3 zostaw tam gdzie jest!

Podpisuje się pod tym obiema rękami i jedną nogą ;) :ok:

Genialnie wyglądają te satelitki (przód i tył) na ściania :ok:

Czy to kino domowe samsung ma wejście audio cyfrowe jakieś? optical, hdmi, coaxial? Masz efekt 5.1 z Ps3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie będę komentował wyglądu , bo mój pokój też jakiś genialny nie jest . Natomiast chciałem się wypowiedzieć ze strony technicznej . Po pierwsze jak koledzy zauważyli , subwoofer powinien znajdować się na podłodze , wiem że nie masz miejsca , musisz coś zakombinować . Po drugie satelitki z przodu za wąsko , tuż po obu stronach telewizora , jeszcze centralny na środku , widzę że masz tam szafę , ogólnie satelity powinny być duużoo szerzej rozmieszczone . I po trzecie do drugiego kolegi , w tej chwili prawie każde kino ma wejście optyczne , natomiast samsung nie jest jakąś potęgą i nie wiadomo jakiego dźwięku nie ma co oczekiwać , pytasz bo pewnie chcesz coś kupić , zastanów się jeszcze .

A właśnie , z tyłu masz całkiem nieźle , niestety z przodu za wąsko , pewnie nie gra to za ładnie , bo czy dźwięk jest z lewego przodu , prawego przodu czy ze środka , to i tak docierają do ciebie z jednego kierunku i nie ma fajnego efektu , szerzej kolego , szerzej .

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kino Samsunga oczywiście wejście cyfrowe audio ma, połączone jest właśnie w ten sposób z PS3.

Co do szerokości - powiem szczerze, sporo czasu spędziłem nad obmyślaniem wszystkiego i jest to jedyny możliwy sposób. Na fotkach nie widać wszystkiego, ale mam dosyć mały pokój, tych głośników z przodu nie dało się po prostu umieścić szerzej. Co do subwoofera - znalazłem już nowe miejsce, będzie stał na podłodze. PS3 oczywiście zostanie tam gdzie jest, nie grzeje się i generalnie podoba mi się tak jak jest teraz. A co do dźwięku, wiadomo, to tylko Samsung, nie można wymagać od niego jakiś super efektów, ale 5.1 jest i jak na mój gust nie jest tak źle. Kiedyś się grało na wbudowanych głośnikach od TV i też było dobrze :)

Marzy mi się kino domowe z prawdziwego zdarzenia, tylko trochę to kosztuje. Jak to się mówi, nie od razu Rzym zbudowano :) Z czasem może będzie coś lepszego, jak narazie cieszę się, że jest tak jak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kino Samsunga oczywiście wejście cyfrowe audio ma, połączone jest właśnie w ten sposób z PS3 (...)

Czyli? optyk? coaxial? :) Pytam z ciekawości

(...) Co do subwoofera - znalazłem już nowe miejsce, będzie stał na podłodze (...)

Czekamy na foto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, nie dopisalem jednego - swietny efekt z tymi schowanymi kablami - to naprawde robi wrazenie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel łączący PS3 i kino Samsunga to oczywiście optyk.

Wszystkie kable są w ścianach - z przodu do ściany włożona jest rura, bo trochę jest tych kabli i w razie wymiany czegoś można bez problemu wyjąć kable. Z tyłu kable są bezprośrednio w ścianie.

Fotkę wrzucę po południu, jak wrócę ze szkoły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×