Skocz do zawartości
Gość Buson

Player room

Rekomendowane odpowiedzi

Staary, a po co ci 2 egzemplarze MGS Ac!d (różnią się regionem), 3x MGS2 Substance (PS2, X, PC) i co to za dziwny MGS3 w pudełku jak od PC? Ja również jestem wielkim fanem MGS'a, ale to już jest lekka przesada xD

PS. Ja mam tylko figurkę Metal Gear REY, bo tak swoją drogą to te figurki są fatalnie wykonane i tylko REY jakoś normalnie wygląda. Ale tak czy siak gratuluję kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo chce miec WSZYSTKIE MGS;y jakie istnieja, i to jest FANatyzm ;-). MGS 3 to wersja PROMO - trudna do dostania obecnie. MG - AC!D - dorwij w Polsce wersje japonska, nie chce sie zastanawiac ile jest warta (sciagalem z Japonii). Brakuje mi jeszcze troche (Crtridge z Ghost abel na GB czy Twin Snakes na Gacka), ale i tak jestem zadowlony.

P.S. Od czasu pisania posta przybyly 3 figurki Ultra Detail : Solid Snake z MGS 2, Naked Snake z MGS 3 i Old Snake z MGS4 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa blyskowa odbija od opakowania, a przeciez ich nie odpakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy się chwalą swoim super sprzętem to ja tak skromnie, ale fanowsko

Zabierałem się do wrzucenia fotek mojego HC Roomu i dobytku konsolowo-komputerowego.... No więc jest obszernie. Niestety zdjęcia są robione telefonem (aparat w naprawie.. o to czemu to zapytajcie moją młodszą siostrę...), który o ile przy świetle dziennym jeszcze daje radę, tak w ciemności, czy przy swoim flashu robi zdjęcia koszmarne. Zdjęć wszystkiego nie robiłem, bo byłoby ich za dużo. No ale cóż:

1. Od razu widać jakiej gry na PC i serii książek jestem fanem. Ta podkładka to w rzeczywistości jest super wytrzymała naklejka podłogowa, identyczna jak te na podłogach w Empiku. Koszulka pochodzi z Games Convention, zdarłem sobie gardło, żeby ją dostać. A tak na serio to krzyknąłem po polsku "Wiedźmin rządzi", a facet rozdający koszulki był Polakiem więc od razu mi jedną podesłał.

[a href=http://img168.imageshack.us/my.php?image=zdjcie059xc6.jpg" target="_blank] Na szafce w koszyczku są kable do PS3, telefonu, karty do EOJ i inne różne pierdółki. Oczywiście posążek Buddy

[a href=http://img246.imageshack.us/my.php?image=zdjcie067iu5.jpg" target="_blank]

[a href=http://img377.imageshack.us/my.php?image=zdjcie072my7.jpg" target="_blank] Dla mnie to był zwykły Red Bull ze zmienioną nalepką, ale skoro dawali za darmo za rejestrację w grupie fanów Konami.. No i wspomniane autografy na tyle biletu.

[a href=http://img187.imageshack.us/my.php?image=zdjcie077ca8.jpg" target="_blank]

[a href=http://img246.imageshack.us/my.php?image=zdjcie080ut5.jpg" target="_blank]

[a href=http://img176.imageshack.us/my.php?image=zrzutekranuvx6.png" target="_blank]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie, no i ten autograf Hideo

PS. Extra podkoszulka MGS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autograf Hideo rowniez dolaczyl do mojej kolekcji (na jednej kartce z autografem jednej z aktorek ktora podklada glos jednej z bossow w MGS 4). Prezent od dziewczyny. Jak ona musi mnie kochac ;-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta aktorka to Yumi Kikuchi, której autograf właśnie jest na tym bilecie. Zastanawiające jest, że Hideo razem z Yumi występowali tylko na Games Convention. Jeżeli nie była w wybranej 13'stce na zamknięty pokaz tak jak ja (wątpię, żeby była w 80'tce prasowej), bo byłem jedynym Polakiem. Więc idąc drogą dedukcji stała w kolejce po autografy, która ruszyła zaraz po tym jak dostałem pięknego buziaka od Yumi (w polik of course ), bo byłem trzynasty (a my mieliśmy pierwszeństwo) . Może mnie widziała xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem i oglądałem. Zazdroszczę Ci tego wszystkiego. Nieźle się napracowałeś żeby zdobyć te wszystkie gadgety. Gratuluję.

Tdostałem pięknego buziaka od Yumi (w polik of course ),

Szczęściarz Nawet w polik od niej wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek do mojej kolekcji dołączy PSP SLim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokoju nie widzę, widać tlko gitarę, chyba na nią chciałeś zwrócić naszą uwagę, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo nie pokazałeś ale schludnie to wygląda Widać tam płytkę Metallica "St. Anger", pewnie słuchana przed sesyjką w Guitar Hero tak na rozgrzewkę

PS. Fajny masz temat w konsoli, gdzie go można ściągnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oto mój pokój.

Bardzo fajny kącik

Ładne mebelki, których kolor jest przyjemny, a na dodatek świetny monitor i to w dodatku LCD z HD! Jedyne, do czego bym się przyczepił to do umieszczenia gier na dole - powinny być na górze, w miejscu, które byłoby podziwiane przez oglądających

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

...a na dodatek świetny monitor i to w dodatku LCD z HD!...

Nie monitor XD, to telewizor HDReady 32 Bravia Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

->Dante, mylisz się dopchaliśmy się również do Yumi Kikuchi i Hideo mamy z kolegom autograf na plakacie, chociaż jak mam być szczery to kolega bardziej się dopychał, ja grałem na PSP które wokół były. Ogólnie G|C było zarąbiste pomimo że podczas podróży powrotnej fura nam się zepsuła i wracaliśmy w rezultacie 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie może nic specjalnego, ale i tak się pochwale ;P

W moim pokoju - PC:

2439480084_391e2b6339.jpg

2438659961_365cdef79d.jpg

I w salonie - Playstation 3 i Playstation 2 (troche ciemno, ale myśle, że co ważne to widać):

2438660601_6fcc460861.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje skromne centrum / konsole mam od 11.04.2008 / wersja 40GB / 2 joye

upimg.eu7978.jpg

upimg.eu7979.jpg

A w pokoju obok mam Xboxa 360 lecz zdjec mi sie nie chcialo robic bo jednak jest to forum o PS3 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz konsole niecałe 3 tygodnie a już tyle gier. Nieźle zaszalałeś na zakupach xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wiecej giier - jeszcze 5 tytulow procz tego ;p

no i jeszcze Sluchawke Bloototh ktorego zapomnialem umiescic na zdjeciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nickname - bardzo fajnie, tylko bym wymienił ten stolik na coś nowszego i pasującego do takiego sprzętu.

Nie szkoda ci kasy na crapy pokroju Blacksite czy SM3?

PS. Jednak PS3 40GB nie prezentuje sie tak efektownie jak 60GB. Brak tego chromu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz być bardzo bogaty jeżeli masz tyle gier

P.S. @Pokrytyśniegiem- Spider-man 3 wg mnie nie jest crapem ;o (odsyłam do recenzji)

P.S.2 A już we wtorek...player room bolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×