Skocz do zawartości
ONE

FUEL

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie ważniejsze jest zróżnicowanie, niż kosmiczna długość. W TDU już dłuższe wyścigi zaczynały nużyć. Coś w stylu GTA:SA jest ok, ale więcej...nie. Wolę kilkuminutowe wyścigi chociażby z Motorstorma, niż jazdę 30min po pustyni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ważniejsze jest zróżnicowanie, niż kosmiczna długość. W TDU już dłuższe wyścigi zaczynały nużyć. Coś w stylu GTA:SA jest ok, ale więcej...nie. Wolę kilkuminutowe wyścigi chociażby z Motorstorma, niż jazdę 30min po pustyni...

Ale co będzie sie działo na tej pustyni!!! Tornada, grad, burze piaskowe, a tak poza tym to będą też wioski, góry, może i dżungla jak w PR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli te pustynie beda tak duze jak zapowiadaja tworcy to sie niezla gierka nam szykuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokladam duze nadzieje w tej grze... Oby model jazdy byl jakie porzadny , roznorodne wozy (te w trailerze nie podobaly mi sie xP w MS PR lepsze xD) Mam nadzieje ze wypuszcza jakies demko niebawem xP Burnout Paradise i Motorstorm PR bardzo mi sie podobaja wiec mam nadzieje ze FUEL dostarczy nam sporo emocji...

I jestem ciekaw jak (jesli w ogole bedzie xP) opcja gry przez neta bedzie wygladac... Otwarty swiat + dobre łącze to moze wyjdzie jakies takie male MMO xD Nic pozostaje tylko czekac na demo i modlic sie aby nie zwalili tytulu!

BTW zna ktos dokladna premiera ?

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW zna ktos dokladna premiera ?

Pewnie nawet główny producent gry nie zna.

Online ma wyglądać jak w BP, czyli naciskasz ''online'' i już po wszystkim. A właściwie przed wszystkimi. Ja raczej grę kupię, ale i tak jedynym czym powali MS jest przestrzeń. No i może, o ile wypali, online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z PS3 w HQ

Całkiem nieźle, lecz najważniejszego, czyli zmiennych warunków atmosferycznych, nie pokazano. Tylko gdzie te zniszczenia? :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu to tak strasznie przypomina mi silnik Grida :X

No, ale zapowiada się ciekawie.

Pewno kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko wieje nudą :P Wg. mnie taki samochodowy Far Cry 2, wielki teren, niby WOW, a w gruncie rzeczy jednolity i nie potrzebny ;)

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu to tak strasznie przypomina mi silnik Grida :X

bo jest na silniku GRIDa ? :whistling: Ogólnie ten kawałek gameplayu nie zachwyca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo jest na silniku GRIDa ?
Czemu to tak strasznie przypomina mi silnik Grida :X

Ale, o ile dobrze rozumuję, to było pytanie retoryczne. Jak mawiał nasz były premier: ''oczywista oczywistość'' :turned:

Zapewne się mylę.

nie potrzebny ;)

:shok: Niepotrzebny błąd :rolleyes:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było by miło gdyby trasy nie były ograniczone barierkami. Wiecie - ogromna przestrzeń i checkpointy - jedziesz jak chcesz, żadne barierki, znaki czy inne rzeczy cię nie ograniczaja. Prujesz przez pustynię (przydałby się jakiś GPS..)..taki Dakar. Filmik nie pokazuje niczego fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik wcale nie zachwyca. O ilości fps-ów już nie wspomnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i warunki pogodowe

Burze piaskowe nie są tak efektowne jak w 2, ale należy zaznaczyć, że tutaj wszystko będzie się działo w czasie rzeczywistym, kiedy w K2 z góry wszystko zaprogramowano. Czyli podsumowując: wody nie ma jak Resistance, śniegu jak Uncharted 2 (tutaj po teaserze pokładam wielkie nadzieje), burz piaskowych jak K2, ale ma tornada, tego w żadnej innej grze nie ma :turned: Ciekawe co z tego wyjdzie. Co do gry to mam takie samo nastawienie jak do InFamous, czyli: ''czy to nie będzie nudzić?''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze to silnik EGO lub geo nie wiem jak to szlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje ze to silnik EGO lub geo nie wiem jak to szlo

Bo to jest EGO, ile razy można jeszcze o tym pisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=rr15ZNK5EP0

Co powiecie na to... mam nadzieje ze gra bedzie dorownywac MotorStormowi!

Kupie gre o ile bedzie ona dobra (poczytam recenzje itp) na dodatek premiera w maju... i teraz bedzie znow dylemat xD Fuel czy RE5

Szczerze mowiac to szybko im to poszlo... nie spodziewalem sie tego tak szybko... no i oby tylko nuda sie nie wkradla... bo jak narazie to gra ma u mnie +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac to szybko im to poszlo... nie spodziewalem sie tego tak szybko... no i oby tylko nuda sie nie wkradla... bo jak narazie to gra ma u mnie +

4 lata, mało? Czy ja wiem. Chyba, że mówisz o przerzucenia na silnik EGO. A tak naprawdę nie wiemy kiedy dokładnie zaczęła się współpraca Asobo Studios z Codemasters.

Trailer wygląda niesamowicie, ta widoczność, oświetlenie i zmienne warunki atmosferyczne... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najdłuższy wyścig bedzie trwał godzine świat ma być 80 razy wiekszy niz w burnout paradise i oby nie był pusty, czekam na te gre MAY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos o pierwszych recenzjach gry? albo o demku ^ ^? juz sie nie moge doczekac... motorstorm jest boski... zobaczymy jak tutaj bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakąś dziwną słabość do tego typu gier. MotorStorm obiektywnie nie jest wcale taki wspaniały, a gram w niego po dziś dzień jak dzika świnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuel_029.jpg

Czy te drzewa są połamane (w czasie rzeczywistym) w wyniku przejścia wichury/pożaru/lawy?

Fuel_030.jpg

Czy polatamy sobie tyle co w Pure?

Fuel_031.jpg

A w ilu procentach ten obrazek to dzieło Photoshopa?

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno premiera została przesunięta na 5 Czerwca.

Niby niewiele, no ale znów kolejny tydzień, a już nie mogę się doczekać tej gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie prezentuje sie niezle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie a czytaliscie w PSXE o fuelu? autor pojechal giere... troche sie martwie... bo bez muzy takiej jak w msie albo wlasnej to 40% mniej przyjemnosci z grania : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×