Skocz do zawartości
ONE

FUEL

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem dziś w tą gierkę w MM i z ręką na sercu oświadczam, iż takiej nudy to ja nigdy nie widziałem. Grafika słaba (chwilami nawet bardzo), dźwięk również, brak poczucia prędkości, śmieszne kolizje (nie da się rozwalić samochodów ''nieaktywnych'' w grze, tzn. jedzie taki ciołek, a jak zajedziesz mu drogę to mnie więcej coś jak pociąg; po najechaniu na płot pokazuje się logo gry i mamy nówke jak w BP), słaby cykl dnia i nocy (gwałtowne przejścia, tj. dzień --> późny zachód (nagle ciemno)). Model jazdy sam w sobie nie aż taki zły, ale po prostu nie da się jechać z prędkością 100km/h. Nie polecam, ode mnie 6/10, tak więc zgadzam się z zachodnimi serwisami.

:down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że tego nie kupiłem.

W zamian zakupiłem sobie Mirror's Edge oraz PES 2008 za 100zł. Tak obie gry za 100zł.

Wydaje mi się dobry biznes. No, ale to nie temat o tym :)

Tym, którzy chcą pojeździć w brudzie to polecam powrót do MotorStorma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zachodzę w głowę dlaczego developer mający na swoim koncie same popierdółkowate gry z WallE-E na czele nagle chwyta się za coś tak ambitnego. No to się po prostu nie mogło udać. Ja mam jakąś dziwną słabość do tego typu gier i kiedyś na pewno kupię, ale nie za 219 zeta (cena w Ultimie). W takich chwilach żałuję też, że mam nieprzerobionego xklocka.

Edit: No i jak wrażenia po demku panowie? Jak dla mnie całkiem spoko.

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to się po prostu nie mogło udać.

Co się nie mogło udać? Gra jest świetna, aż chce się w nią grać. Jak ktoś ją oprócz mnie posiada to chętnie zrobię trofea online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się nie mogło udać? Gra jest świetna, aż chce się w nią grać. Jak ktoś ją oprócz mnie posiada to chętnie zrobię trofea online.

Mam takie same zdanie, a co do grania online to zgłaszam się na ochotnika :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że ta gra jest ok. Czasami mam ochotę pojechać gdzieś za horyzont bez żadnego ścigania się, tylko w tej grze mogę jechać i jechać i jechać i o niczym nie myśleć :)

Chętnie zrobię trofea online a jak ktoś ma czas to możemy stadnie poprzemieszczać się w trybie freee ride :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem zwiedzanie jest przyjemne (widoki) ale jak sobie przypomnę co się działo na autostradzie przy wysokich prędkościach albo np. na terenie The Ashtray wyścig Your Way to do dzisiaj mam koszmary (+ alergia n drzewa).

Ale widoki w grze są piękne (wielkie kaniony, krater z wyspą, masywy górskie, mosty no i warunki pogodowe też dają radę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka bardzo fajna, jeśli ktoś w nią jeszcze gra i miałby ochotę pojeździć online zapraszam PSNid Zgled

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje z jedną osobe do muilti, potrzebuje trofeum a nikogo nie moge znaleść .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×