Skocz do zawartości
tru

Czy wczoraj był update PSS?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to głupie pytanie, ale czy wczoraj był jakiś updejt PSS?

Koło 18 nie mogłem zalogować się do żadnego PSS (w US miałem info "use of PSN is suspended, try later", w UK nic, a w polskim "server maintenance, try later"). Później zaczęło działać i na powitalnej stronie polskiego PSS pojawiła się gierka, której wcześniej nie widziałem.

Niestety nie zapamiętałem tytułu, ale była opcja "preview" przy downloadzie i w małym okienku widać było, że to jakaś chodzona nawalanka w stylu fantasy. Kosztowała chyba 28zł. Nie mogłem jej znaleźć w US ani UK.

Coś ktoś wie? Szukałem dziś po necie i nikt nie pisze, że był jakiś update.

No chyba, że zbyt intensywne granie w Pixeljunk Monsters rzuciło mi się w końcu na mózg, albo ta gierka jest już wieki w PSS, a ja jej nie zauważyłem Jeśli tak, to sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie zapamiętałem tytułu, ale była opcja "preview" przy downloadzie i w małym okienku widać było, że to jakaś chodzona nawalanka w stylu fantasy. Kosztowała chyba 28zł. Nie mogłem jej znaleźć w US ani UK.

Może chodzi Ci o Dark Mist Jeżeli tak to już dość długo ona jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzisiaj miał być update PSSTORe i nic nowego nie widzę.Coś mi się zdaje że będzie jednak po GC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby update PSS był dzisiaj, bo miało wyjść demko SW:TFU!(na XBL już jest- dla goldów) Czy ktoś się orientuje, czy będzie on dzisiaj czy jak wspominał przedmówca dopiero po GC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Ratchet miał być dziś nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i Ratchet miał być dziś nowy

Spokojnie będzie dzisiaj w godzinach wieczornych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×