Skocz do zawartości
Emir

Pro Evolution Soccer 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj adres ligi.Byłbym chętny z bratem.

czytać forum on-line PES2009 tam wszystko jest napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
następny nie potrafiacy czytać ze zrozumieniem.

Poczytaj co pisałem może ogarniesz (o FIFIE tez pisałem więc Twój komentarz woła o pomste do nieba)

Dla mnie PESY sa coraz słabsze, powiem tak grając malo traciłem bramek z super akcji rozgrywanych przez przeciwnika (może takich bramek było z 10% wszystkich mi strzelonych), bramki zazwyczaj padały w sytuacjach kuriozalnych ( a to z młyna ok 40 m przed moją bramka piłka odbiła sie od moich piłkarzy tak dziwnie, że wychodzi to lepiej niż celowe podanie w uliczkę; a to w ostatniej minucie mój zawodnik wybija piłke na rzut rożny mimo, że kierunek wybicia to strona przeciwkia i z rogu oczywiście bramka; a to zawodnik przeciwnika bez zwodu po prostu przebiega przez mojego obrońcę itp itd). Mnie to żenuje mimo tego że awansuje i wygrywam mecze. WIęc PESOWI dziękuję

To co piszesz jest troche dziwne. Bramkarz wybija pilke w przeciwnym kierunku niz ty chciales albo zowodnik przebiega przez twojego obronce. Moze masz pada zjeb... i pilka leci w przeciwnym kierunku niz bys chcial a przeciwnik przebiegajacy bez zwodow przez twoja obrone to chyba tylko twoja wina ze slabo grasz w obronie. U mnie przynajmniej takie cyrki sie nie zadazaja pilka leci tam gdzie chce a w obronie nie najgorzej sobie radze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma rację a takie zagrania powoduję system sztucznej inteligencji o którym wcześniej pisałem który ma na celu niby odwzorować dramaturgię prawdziwego meczu.Ale mnie to doprowadza do utraty chęci do dalszej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie trochę chlopki sie dziwnie zachowują, tj. nie wystawiają się, kiszą takie ładne akcje prawie wszystkie, dziwnie się numerek nad nim zmienia, podają strasznie nie dokładnie, tak źle jakoś to wszystko idzie. Nic się nie klei. Da się coś z tym zrobić? Przestawić coś?... Na kompa się lepiej grało jakoś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest gra na konsole

chcecie takich rzeczy to meczy ligowy albo salon ery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie trochę chlopki sie dziwnie zachowują, tj. nie wystawiają się, kiszą takie ładne akcje prawie wszystkie, dziwnie się numerek nad nim zmienia, podają strasznie nie dokładnie, tak źle jakoś to wszystko idzie. Nic się nie klei. Da się coś z tym zrobić? Przestawić coś?... Na kompa się lepiej grało jakoś...

Pewnie że da się. TRENING TRENING I JESZCZE RAZ TRENING! To co napisałes to tylko twoja wina a nie GRY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem już we wszystkie części pesa i w żadnej tak ludziki sie nie zachowywały. Jestem profesjonalnym graczem. Nie wiem czemu tak dziwnie się dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyzej nie wiesz co piszesz! PES 2009 jest jedna z najbardziej udanych chyba jeszcze nie grałes w 2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes 2008 był tragiczny pod względem płynności Pes 2009 to prawie to samo co 2008 tylko płynność wzorowa i tu za ten element konami należą się pochwały.Natomiast jeśli chodzi o gameplay to pes5 nic nie pobiję nienajgorsze było również pes6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt.Pes 2008 w niczym nie pobił wcześniejszych wersji oprócz grafiki oczywiscie.Moim zdaniem od 6 pes podchodzi pod fife.Z kazdą wersją mamy coraz mniejszą swobodę.Przykładem moze byc wyżej opisywane zachowanie bramkarza albo obroncy ktory wybija automaycznie piłkę wysoko w trybuny podczas zagrożenia. COraz gorsze sa prostopadle piłki itd.pesa 2009 udało mi sie zakupic na allegro za 125 zł to moze na srode przyjdzie:DWtedy cos wiecej napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem już we wszystkie części pesa i w żadnej tak ludziki sie nie zachowywały. Jestem profesjonalnym graczem. Nie wiem czemu tak dziwnie się dzieje...

hehe profesjonalny gracz uf to kosior nam sie trafił na forum, kto Cie sponsoruje , w jakim teame grasz?

fakt.Pes 2008 w niczym nie pobił wcześniejszych wersji oprócz grafiki oczywiscie.Moim zdaniem od 6 pes podchodzi pod fife.Z kazdą wersją mamy coraz mniejszą swobodę.Przykładem moze byc wyżej opisywane zachowanie bramkarza albo obroncy ktory wybija automaycznie piłkę wysoko w trybuny podczas zagrożenia. COraz gorsze sa prostopadle piłki itd.pesa 2009 udało mi sie zakupic na allegro za 125 zł to moze na srode przyjdzie:DWtedy cos wiecej napisze.

FAkt 2008 nie pobił ale 2009 mocno podbił oczy niektórym graczom ze płacza i płacza , co masz na myśli mniejsza swobodę? ( z 2 ostatnich linijek wynika ze nie grałes za dużo chyba ze w demo)

jak ktos ma problem z bramkarz i obrońcami którzy wybiją nie tak to najlepiej w player setings ustawić unassisted i po kłopocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej od ograniczenia swobody irytuje olewanie graczy jeśli chodzi o multi. W PES5/6 wszystko chodziło idealnie i potrzeba było gracza z modemem, aby jakieś lagi się pojawiły. Tutaj z graczami na żółtym jest słabo. Trybów gry w porównaniu do FIFY prawie nie ma. A gameplay jest o wiele bardziej zręcznościowy niż kiedyś, strzały są beznadziejne, gracze pudłują z 2 metrów, że aż oczy przecieramy ze zdumienia, że tego nie trafił. Najlepiej zaopatrzyć się w PES6 na PC albo PS2 i sobie grać dopóki KONAMI nie zrobi porządnej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tego option file musze wrzucac na pen drive koniecznie czy moge nagrac na plyte DVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gracze pudłują z 2 metrów, że aż oczy przecieramy ze zdumienia, że tego nie trafił

nigdy takiego czegos nie widziales w trakcie meczu w tv ? gra nie jest doskonala ale jesli takie argumenty - pfff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nigdy takiego czegos nie widziales w trakcie meczu w tv ? gra nie jest doskonala ale jesli takie argumenty - pfff

nawet u nas w 3 lidze tak nie pudluja, jak tutaj reprezentanci krajow

BTW ktos odpowie na moje pytanie odnosnie option file?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nawet u nas w 3 lidze tak nie pudluja, jak tutaj reprezentanci krajow smile.gif

kolejny z tych "fachowcow" co g... wiedza ;]

ekstraklasa > KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolejny z tych "fachowcow" co g... wiedza ;]

ekstraklasa > KLIK

nie chce mi sie dyskutowac ze szczeniakiem - ciesze sie, ze z ciebie jest znakomity fachowiec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak to zostawmy - nastepnym razem pomysl zanim cos napiszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie dyskutowac ze szczeniakiem - ciesze sie, ze z ciebie jest znakomity fachowiec:)

panie junior czy senior jakies zale? ale chyba nie uzasadnione pewnie nie masz czucia w palcach i za mocno dusisz kwadrat a z 2 metrów to wystarczy musnąć, na pasku mocy to tak z 1/6 a nie 3/4 plus L2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to się wydaję że coś poprawili tym ostatnim patchem bo gra mi się jakoś lepiej .Tak jakby wyrównali proporcję pomiędzy atakiem i obroną dużo łatwiej zatrzymać cyborgów i obrona nie rozbiega się przed napastnikiem.Dużo trudniej teraz osiągnąć hokejowy wynik albo po prostu poziom się już troszkę wyrównał ale nie wydaję mnie się.Jeszcze żeby tych lagów nie było to już nawet mógłbym przełknąć tą edycję.Ciekawe dlaczego tak mało ludzi ma zielone kółeczko może włączają ściąganie na czas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem na stronie (spam).pl, że trzeba wszystkie poprzednie pliki usunąć i wgrać te nowe - jest ich 250!!!

Trochę dużo, ale jak ma być wszystko cacy (składy, ligi itp.) to warto się trochę pomęczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe profesjonalny gracz uf to kosior nam sie trafił na forum, kto Cie sponsoruje , w jakim teame grasz?

Chodziło mi o to, że nie jestem jakimś byle smarkiem co co mu dają byle co to mus pasi. Chociaż z tym profesjonalizmem troche przesadziłem . Tylko ostatnio miałem okazję zagrać w 4 częsć pesa i się troche przyzwyczaiłem do niego, a jak się przesiadłem z 4 na 9 to trochę roznicy było. Tylko na początku się trochę zdziwiłem ich zachowaniem ale można się przyzwyczaić. Juz jest lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako, że jestem nowy na forum chciałem się ze wszystkimi serdecznie przywitać!

PES 2009 bardzo mi się spodobał i przypadł do gustu. Mam pytanie.

Gdy wychodzę trójką zawodników i dajmy na to ten z lewej ma piłkę. Próbuję zagrać do napastnika po prawej stronie naciskając "trójkąt" (ps3), ale piłka trafia do napastnika całkiem po prawej stronie, mimo, że zagranie było kierowane do tego środkowego. Czy ktoś wie jak wykonać tego typu podanie, tyle, że celne? Nie wiem czy napisałem to dość zrozumiale, ale będę starał się to jakoś lepiej wytłumaczyć i może uda mi się to przedstawić na filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×