Skocz do zawartości
Emir

Savage Moon

Rekomendowane odpowiedzi

savagemoonsc001gj2.jpg

Game Details

Developer: FluffyLogic

Publisher: SCEE

Genre: Strategy

Format: PLAYSTATION 3

Release date: November 2008

Players: 1

Network play: no network play

Media type: Download

Więcej info TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demo Savage Moon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gierke mam z wymiany......początkowo po pierwszych 5ciu minutach wyłączyłem.........ale dziś usiadłem na dłużej i o dziwo mnie wciągnęło.....tak jak kiedyć poczciwe DUNE na psx'a :) warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem , gra do niczego.

Fajnie, ze poparles to argumentami, juz nie mowie o sensownych, ale jakichkolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wydatek do dupy. płacisz i to jeszcze tylko za kilka leveli bo puźniejsze są tek jebnięcie trudne, że nawet walkthrue z Youtube nie pomaga w przejściu. Co za idiota to testował?

Edytowane przez qgar
Jak to fajnie czasem zajrzec do slownika i nie uzywac wulgaryzmow, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie gra bardzo fajna z tego rodzaju zabawy. Pamietam jak sie gralo w gierki po necie lub w wc3 wlasnie tego typu.

Co do gry napisze jedno, no moze dwa, grafika bardzo cieszy oko. Sama gra do 3 poziomu bez wysilku, lecz pozniej zaczynaja sie schody pierwsze kilka podejsc, nalezy sie zorientowac jak nasze robaczki beda chcialy sie dostac do bazy :]

4 i 5 lvl meczylem sie 2 dni :/ na 6 juz nie mialem o czym myslec, wiec zagladnalem na yoyo i w pierwszym filmiku od razu widac ze aby przejsc gre trzeba miec odpowiednia taktyke i PRZEDE WSZYSTKIM dzialko ktore powieksza zasieg zaszych maszyn smierci !!!! heh ja sie bez nich jakos uporalem, ale dalsza gra nie bylo mozliwa do ukonczenia (taka ot moja mala gafa)

gre polecam tym co lubia tego typu rabanke :]

Edytowane przez Dzibada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem właśnie w demo i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobało. Muszę się zastanowić, może się skuszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona, bardzo polecam miłośnikom TEGO TYPU GIER. Najpierw polecam zapoznac się z demem. Co do poziomu trudności, muszę przyznać, że nieco się zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do poziomu trudności, muszę przyznać, że nieco się zawiodłem.

Hę?! :woot:

No to jesteś niezły Terminator. Ludzie (w tym ja), rzucają tą grę po 3 mapie.

Bardzo fajna i ładna gra tak poza tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hę?! :woot:

No to jesteś niezły Terminator. Ludzie (w tym ja), rzucają tą grę po 3 mapie.

Bardzo fajna i ładna gra tak poza tym :)

Grałem z kumplem który też lubi takie gry, udało nam się ją skończyć w niecałe 2 dni ;). w sumie 2 plansze były naprawdę trudne, reszta jakoś idzie. Podstawa to zwykłe wieżyczki, upgradnięte na 5 lev, repair i amplifier towers. Sprzątają praktycznie wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z kumplem który też lubi takie gry, udało nam się ją skończyć w niecałe 2 dni ;). w sumie 2 plansze były naprawdę trudne, reszta jakoś idzie. Podstawa to zwykłe wieżyczki, upgradnięte na 5 lev, repair i amplifier towers. Sprzątają praktycznie wszystko ;)

siema!

ta giera jest zerznieta z UMS (use map settings) StarCrafta z pieca (jak ktos gral w defency to wie o co chodzi)

swietna giera, ja jestem na 7 levelu wlasnie i widze, ze poziom rosnie bardzo szybko :D

ogolnie nie wiem czemu nie moge naprawiac wiezyczek (moge naprawiwac jedynie podstawki do wiezyczek ale samych wiez nie moge naprawic, moge je jedynie sprzedac)...

moze jakis maly help? :P

pozdro

P.S. Prosze o zalozenie tematu Bomberman Online w dziale gry z PSN

pzodrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie nie wiem czemu nie moge naprawiac wiezyczek (moge naprawiwac jedynie podstawki do wiezyczek ale samych wiez nie moge naprawic, moge je jedynie sprzedac)...

moze jakis maly help? :P

Proponuję budowanie wieżyczek naprawczych - działają samoczynnie i naprawiają usterki wież, które znajdują się w obrębie ich pola działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję budowanie wieżyczek naprawczych - działają samoczynnie i naprawiają usterki wież, które znajdują się w obrębie ich pola działania.

ooo :)

dzieki

p.s. BOMBERMAN ONLINE - psn id: poziomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×