Skocz do zawartości
Pips

Resistance: Retribution

Rekomendowane odpowiedzi

Gameplay z Lipska, co powiedzieć? Grafika ładna i widać że ziomek chyba dorwał dopiero PSP bo koślawo mu idzie

Gameplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie źle. Zapowiada się fajny tytuł na psp

Wiecie coś na temat Multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby twórcy zachowali klimat z części na PS3 . Grafika bardzo ładna, co mnie nie dziwi. Słyszałem, że gra jest robiona na tym samym silniku, co Syphon Filter: Logan's Shadow. A jeśli chodzi o multi, to nawet nie wiem czy będzie . Tam, gdzie oglądałem/czytałem nikt nic nie wspominał o multi, a to przeciaż jedna z mocniejszych stron Resistane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra zapowiada się naprawdę przyzwoicie. Tylko ten widok z perspektywy trzeciej osoby nie przypadł mi do gustu. A co do tego, że PSPkowy Resistance chodzi na tym samym silniku co Syphon Filter: Logan's Shadow to chyba rzeczywiście prawda. Porównajcie mechanikę chowania się za osłonami w obydwu grach. Są do siebie łudząco podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ogólnie gra zapowiada się naprawdę przyzwoicie. Tylko ten widok z perspektywy trzeciej osoby nie przypadł mi do gustu. A co do tego, że PSPkowy Resistance chodzi na tym samym silniku co Syphon Filter: Logan's Shadow to chyba rzeczywiście prawda. Porównajcie mechanikę chowania się za osłonami w obydwu grach. Są do siebie łudząco podobne.

Widok z trzeciej osoby zawsze mozesz zmienic w opcjach. Zazwyczaj jest taka opcja, wiec pewnie i tu bedzie... . Poza tym, juz nie moge sie doczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się nieźle Teraz pozostaje tylko czekać. trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie odczucia macie po przejściu demka?

Mi się gra bardzo spodobała, do tego multiplayer ma być jej mocną stroną. W końcu jest powód dla niektórych do odkurzenia konsolki.

Po premierze mozemy zorganizowac jakieś ustawki z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy prawdziwego killera na PSP. IGN 9.2/10 :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Game Trailers 9.4/10.Będzie grania oj będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jut tez gralem i bardzi przypomina SF:LS ale fajna tylko ze ja troche nie ogarniam tego sterowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! moge nawet i teraz...wczoraj gralem z jakimis polakami..ładna była rozwałka :D

moj nick :kluska27

Edytowane przez kluska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ponieważ na gwiazdkę kupuje psp i ten tytuł mnie zainteresował ale mam pytanie jak w tej grze się steruję jak się namierza cel ? to jest automatyczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×