Skocz do zawartości
judgement

Final Destination

Rekomendowane odpowiedzi

Ok panowie mam mega dylemat. Jutro jade do sklepu (jesli brat nie da ciala) po TV dla niego (ja juz LCD mam) i konsolke dla mnie. Sprawa wyglada tak : albo biore xboxa albo ps3 albo nic i odkladam na kompa

- xbox - fajny desing i generalnie niezla konsolka + tansza o jakies 500zl nawet do 700zl ale tam nie ma dla mnie gier.....

- ps3 - bylo ps1, bylo ps2 dosc pozno kupione i nie mialem takiej frajdy z gry na niej ale pytanie dlaczego ? Bo wiedzialem ze juz jest PS3 ? To co za mna bardzo przemawia to jednak Little Big Planet i GOW 3 (napewno dojdzie jakies GT w przyslosci i jakies mordobicie), glownie dla tych gier jestem skory kupic ta konsolke ale czy nie bede zalowac ? Czy nie powtorzy sie to co z PS2 ? Moze juz wyroslem z gier ? Powiedzcie co sadzicie czy warto sie jeszcze bawic w gry video ? Czy przynosza one wam taka frajde jak poczciwy crash czy medievil czy masa innych tytulow ? 2 tałzeny piechota nie chodza (konsola + drugi pad + jakies gry na start) dlatego pytam

BTW. Moj komp dzwiga tylko Counter-Strike, nic nowego na nim nie pojdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpowie Ci na pytania, które zadajesz. Są zbyt osobiste. Jeśli chcesz grać we wszystko, to najlepszym połączeniem jest PS3 + dobry PC. Zwyczajnie znakomita większość najlepszych exów z X0 pojawia się na PC, natomiast exy Sony są praktycznie zawsze zarezerwowane tylko i wyłącznie dla PS3. Jeśli brak Ci kasy, to najlepszym rozwiązaniem jest X0, bo jego cena jest śmiesznie niska, nawet jak na polskie realia.

Ale czy nagle nie znudzą Ci się gry i czy wszelkie sprzęty do tego przeznaczone nie znaczą się kurzyć? Tego nikt Ci nie zagwarantuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa zawsze sie jakos znajdzie. Pracuje i zarabiam ale kompa mam juz od dluzszego czasu i narazie go nie zmieniam bo i tak w gry na nim nie gram (czekam az blu-ray stanieje ostro i dopiero lykne nowego pc). Gry PCtowe albo granie na PC to jakies nieporozumienie. Chce czasem w cos pograc, zabic czas. Xbox niby tani i nowe zabezpieczenie juz prawie zlamane no ale co mi po piratach jak na siec nie wejde ? Mi sie marzy GOW 3, PES z bratem przy piwku, Little Big Planet i Buzz z dziewczyna. Nigdy nie twierdzilem ze xbox to szajs, poprostu jakos gierki na niego mi nie podchodza. Moze ma pare hiciorow w stylu HALO itp ale co z tego ? Mi sie takie gry nie podobaja. Powiedz mi tylko legi czy na PS3 sa gry ktore maja to cos ? Cos dzieki czemu chetnie zasiadasz przy konsoli, pijesz kawe, palisz fajke za fajka i przechodzisz kolejne etapy gry z bananem na gebie od ucha do ucha Przynosi Ci ta maszynka duzo frajdy ? Chce wiedziec bo ofc filmow ciagle ogladac nie bede

Chce dodac ze to bedzie prawdopodobnie moja ostatnia konsola w zyciu, no chyba ze bede miec syna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o gry to chyba sobie sam na to pytanie odpowiedziałeś.

Mnie do konsoli przykleiło MGS, tłumaczyć nie muszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 po prostu bardzo dobrze trafiło w moje preferencje. Z wyglądu jest bardzo ładny i elegancji, zwyczajnie pasuje do reszty sprzętu. Bardzo często oglądam z filmy Blu-ray z dziewczyną lub kolegami, więc i tutaj siadło. Natomiast co do gier... To ciężko znaleźć coś równie dobrego na imprezy jak Buzz! Dzięki prostej obsłudze mogą się w niego bawić swobodnie i starzy i młodzi. Byle jaka bijatyka to tez super sprawa na niespodziewaną wizytę kumpli. Natomiast wieczorami gdy jestem zmęczony (studiuję ciężki kierunek do tego dorabiam jako grafik) lubię się zrelaksować przy jakimś slasherze jak Heavenly Sword czy Devil May Cry. Gdy mam nieco więcej czasu bardzo chętnie gram w szeroko pojęte action/adventure jak Uncharted czy Metal Gear Solid 4. Największe hity X0 czyli Gears of War, Halo 3, Bioshock to shootery, które (jako gracza mocno przyzwyczajonego do myszki) totalnie mnie nie kręcą, bo celowanie analogiem to dla mnie katorga. A Mass Effect przeszedłem na PC.

O tytułach które dopiero mają wyjść nawet nie piszę bo IMHO totalnie deklasują one wszystko co oferuje M$. Widać to nawet po bieżącym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 może też dodatkowo posłużyć na przyszłość jako odtwarzacz filmów Bluray. Zawsze to jakaś dodatkowa wartość oprócz gier. Możesz zacząć od zakupu PS3, a potem budować krok po kroku kino domowe i HiFi (amplituner, kolumny, projektor i ekran 100" itd.).

To nie mrzonki. PS3 to coś więcej niż doskonała konsola do gier i wcale nie potrzeba majątku żeby dokupić do niej projektor (Benq w500 za 2100 zł) i amplituner (1500 zł) oraz kolumny (od 1000 zł).

Świat Playstation dorasta razem z tymi którzy zaczęli przygodę jako dzieci z PSOne.

Wydaję się że jesteś w podobnej sytuacji co ja. Oboje dorastaliśmy na grach PSOne i PS2. Jesteśmy dorośli, zarabiamy pieniądze. Teraz nurtuje nas dylemat czy nadal gry nas zainteresują i jak spędzić wolny czas w domowym zaciszu i na co wydać zarobione pieniądze.

Kultura spędzania czasu wolnego - rzecz bardzo ważna jak się tyra na pełen etat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz obydwóch konsoli dodam coś od siebie. Zrobię małe porównanie:

To co oferuje PS3 przy Live X360 to jakaś pomyłka tu nie ma co porównywać, jedynym plsuem jest to, ze jest za darmo. Z kolei plusem PS3 jest możliwość zainstalowania linuxa. X360 przy PS3 chodzi głośno jak odkurzacz. Pad od PS3 przegrywa na całej linii z tym od X360, ten od X'a jest dużo wygodniejszy, lepiej pasuje w dłoni i moim zdaniem gra się nim dużo, dużo lepiej. Napewno dużym atutem PS3 jest blue ray i tu nie ma co dyskutować. Design X'a podoba mi sie bardziej ale to kwestia gustu.

Gry, no właśnie na X'a mam jedną gre - Forze Motorsport 2, warto było kupić dla niej konsole (zapłaciłem dużo wiecej niz niedawno za PS3 i nie żałuje), na pewno jest dużo wiecęj ciekawych gier ale mnie jakoś nie ciągnie żeby nawet sprawdzić co jest ciekawego. Na PS3 bede mial na 100% duzo więcej gier, czekam na nowego Tekkena i GT5 Tutaj musisz sie sam zastanowić co wolisz.

Mi PC sie przydaje do takich gier jak Sim City, Sim Farm czy Settlersi. Ostatnio zainwestowałem w PC kilka lat temu i po kilku miesiącach najnowsze gry zaczęły mi przycinać i powiedziałem sobie ngdy więcej. Teraz mam notebooka do pracy i serfowania po necie i gier które wymieniłem na początku. Napewno już nigdy w życiu nie podejde do PC jako do maszyny do gier bo to głupota moim zdaniem.

Co do wyrastania z gier, kiedyś grałem wiecęj teraz jak pogram z godzine tygodniowo to juz dużo. Zależy jak lubisz spędzać wolny czas, którego czasami bardzo brakuje i czy lubisz go tracic na granie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś tak dziwnie zakupiłem Ps3;)nie wiem;)poprostu spodobała mi sie Def Jam Icon i Pes2008 ite gre dlatego kupilem:)ale tez dlatego ze czasem*ogladam filmy na Blu-ray .Chce kupic Singstara albo buzz bo to fajna zabawa z rodzinka:),Kumplami.Wyglad?podoba mi sie pasuje równiez do mojego"czarnego"kącika w pokoju:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak :

Czasy PSX gdzie byla mozliwosc gry tylko w trybie offline juz mi sie przejadly. Nie ma to jak zywy przeciwnik. Lubie grac online i w sumie tylko takie gry wchodza w "gre" Co do tego spedzania czasu. Lubie obejrzec jakis film na dvd, jechac do dziewczyny na tak dlugo jak tylko moge i generalnie cos tam porobic. No ale wiadomo, zbliza sie pazdziernik i moja dziewczyna bedzie siedziec z glowa w ksiazkach z racji bardzo ciezkich studiow. Ja sam natomiast jesienno-zimowe wieczory bede musial jakos zagospodarowac. Filmow nie mam na potege. Wypozyczenie tez kosztuje. Komp jak komp ale ile godzin dziennie mozna sprawdzac nowinki na ulubionych forach itp ? I tutaj by sie przydala konsola. Czesto wracalem i z checia lapalem sie za pada i god of war czy gran turismo, wrocil brat z pracy i cioralismy w PES'a, czasem jakies bicie w tekkena. Bylo fajnie ale tylko dlatego ze nie gralem samotnie. Nie chce takich gier.... Dla mnie liczy sie multiplayer. Wiem ze nowa "sonka" daje taka mozliwosc i mam nadzieje ze spelni moje oczekiwania jesli ja kupie (bardzo mozliwe ze jutro dolacze do grona szczesliwych posiadaczy, jesli nie to ciut pozniej, pierwotny plan mowil o listopadzie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy multiplayer na obu konsolach, poza paroma wyjątkami (np na PS3 moim zdaniem w GTA4 multi praktycznie nie istnieje, bo trzeba z 10 minut czekać aż uzbierają się ludzie) jest niemal identyczny. Z tą różnica, że ten na X0 jest płatny. Na szczęście abonament Xbox Live pozwala na dużo więcej niż tylko granie online, więc nie jest tak źle jak się wydaje.

Jeżeli chodzi o dobór gier pod względem multiplayera online to na mnie nie licz... Prócz Burnouta i Metal Gear Online jedyni żywi gracze w mojej grze jakich akceptuje to ci co siedzą obok mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie genialne! Zwłaszcza że zadawane na forum PS3...

No comment...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×