Skocz do zawartości
conexion2000

Konsumpcja prądu

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie przed kupnem ps3 rachunek wynosił okolo 650zł...

Po kupnie wynosi około 670-680zł (na tygodniu gram mniej wiecej po godzince dziennie, w weekend po 6-7godzin),

czyli nie jest tragicznie! ;)

a rachunek taki duzy poniewaz u mnie w rodzinie jest 6 osob i mamy spory dom wiec sporo tego wychodzi :D

Edytowane przez HelmansPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie za prąd idzie jakieś 900zł, ale dużo tego działa w domu więc się nie dziwię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się prąd używa do czegoś konkretnego to OK, ale nie rozumiem ludzi co prąd marnują na zabawy typu Folding@home. Nie dosyć że nie wiadomo co się oblicza i dla kogo to jeszcze trzeba za to płacić w postaci niemałego rachunku za prąd bo ten Folding obciąża PS3 maksymalnie. Jest też bliżniaczy do Foldingu projekt Rosetta@Home który tak samo jak Folding oblicza sobie białka tyle że wąglika :) A ludzie dumnie kWh poświęcają na czyjeś czarne interesy nastawione na pozyskiwanie darmowej rozproszonej w sieci mocy obliczeniowej. Do myślenia też powinny dać braki rezultatów tych "badań".

Tabelka z artykułu http://www.ps3site.p...tion-3-2/54856:

tabelka-pobor-mocy-ps3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem tylko dodać, że w większości domów rachunki są wystawiane według prognozy więc dopiero za rok odczujesz czy ps3/tv powiększył Twój rachunek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie, są liczniki indywidualne dla każdego mieszkańca. Tak czy siak, rachunki nawet troche spadły w moim przypadku ponieważ nie gram już na PC a tam cholernie dużo wat szło, może i PS3 ma mniej mocy ale gra mi się teraz wygodniej, mniej stresu. Teraz tylko doszedł mi większy ekran z 32 na 42 cale zobaczymy kolejny rachunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że są liczniki dla każdego mieszkańca nie ma nic wspólnego z wystawianiem rachunków prognozowanego zużycia prądu. Można mieć licznik a dostawca energii będzie wyliczał rachunek na podstawie wcześniejszego zużycia kWh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakladac nowego watku, zeby co? Poinformowac ile teraz stoi KWh? Kurde bajer - u mnie np. cheesburger w Macu po1,20 euro - tylko kogo to obchodzi?? Do takich akcji to zapraszam na forum muratordom.

Ile ty masz lat?

Jak widzisz temat odżył czyli ktoś się zainteresował więc po co się sadzisz jak Wiejski Burak?

Może ludzie powinni się wcześniej Ciebie pytać jaki temat powinien się znaleźć na forum a jaki nie? żal....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ty masz lat?

Jak widzisz temat odżył czyli ktoś się zainteresował więc po co się sadzisz jak Wiejski Burak?

Może ludzie powinni się wcześniej Ciebie pytać jaki temat powinien się znaleźć na forum a jaki nie? żal....

Dziecko drogie.. czasu oraz ochoty brak na merytoryczna dyskusje.

Polecam strone 39 tego dzialu i post z 30 kwetnia 2007 - tam tez o zuzyciu - masz wiec szanse.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat już był i ten jest nie potrzebny to dlaczego go nie zamkniecie, tylko sprzeczacie się jeden z drugim i to jeszcze nie na temat :tongue:, żeby nie było ,że ja też nie na temat to powiem ,że zużycie prądu mnie nie interesuje bo i taj jestem zadłużony. Ale jest rada, wypić "dziennie" jedno piwo mniej, kupić dziewczynie tańszy prezent, zamiast pachnącego kolorowego papieru zwykły szary i już to co zużyło PS 3 zwraca się :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×