Skocz do zawartości
xAndre77x

20, 40, 60, 80...

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba więc kupować u sprawdzonych sprzedawców

Hehe ale offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak juz tak dyskutujecie o padach, to widzialem ze ktos z was napisal ze sixaxisa mozna dostac za 100zl w MM czy jakims innym sklepie. Otoz nie, ja ostatnio bylem w MM i empiku i tam ten pad kosztowal 199zl.

A co do perfow nie jest to dobre porownanie, bo w sephorze masz orginalne perfumy a na allegro testry i to zazwyczaj tej najgorszej jakosci. Rozni sie to tym ze masz mniej trwaly zapach i rozniacy sie nieznacznie od orginalu.

1. W Poznaniu widziałem w Empiku six'a za 99pln.

2. Testery markowych perfum są trwalsze od oryginałów, żeby łatwiej przekonac klienta do trwałości perfum - czyt. MARKETING! Testery w autoryzowanych salonach mogą kupic tylko wybrani znajomi personelu. (i na pewno nie dlatego, ze są gorsze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano zrobil sie, zrobil. Ja bym proponowal zamknac temat bo juz wszystko zostalo wyjasnione i robi sie offtop ;P czyt. post wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, do zamknięcia, ale najpierw werdykt ostateczny (to moje zdanie; pisać komentarze ):

Miejsca:

1. 60GB (chociaż obecnie kończy się era tego modelu)

2. 40GB/80GB PAL (wygrani: cena - 40GB; jakość - 80GB)

3. 80GB NTSC (nie ma w Polsce i jest blokada regionalna...)

20GB - dyskfalifikacja za nie wprowadzenie do Polski, za wycofanie z produkcji i sprzedaży i za mały dysk .

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę subiektywny ten werdykt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby poznać mój, wystarczy czytać między wierszami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, nie zrozumiales o czym pisalem, nie przeczytales wyjasnienia i juz sie oburzasz, bo ktos ruszyl "szescdziesiatki".(...)

Mylisz się, nie oburzam się za to że ktoś 'ruszył' ryczącą 60tkę po prostu uważam Twoją wypowiedź wcześniejszą za bezzasadną...

ps. trzepiesz gruche przy ps3?

Hmm, to spostrzeżenie, czy wystawiona opinia? ... zabrzmiało jak wyrok... "tak czepie Pan gruchę przy PS3"!

Dobra, do zamknięcia, ale najpierw werdykt ostateczny (to moje zdanie; pisać komentarze ):

Miejsca:

1. 60GB (chociaż obecnie kończy się era tego modelu)

2. 40GB/80GB PAL (wygrani: cena - 40GB; jakość - 80GB)

3. 80GB NTSC (nie ma w Polsce i jest blokada regionalna...)

20GB - dyskfalifikacja za nie wprowadzenie do Polski, za wycofanie z produkcji i sprzedaży i za mały dysk .

Dziękuję.

Moim zdaniem werdykt jak najbardziej odwzorowujący stan PStrójek!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to naprawdę jeden ch. Na wszystkich powyższych modelach odpalisz te same gry i będą wyglądały tak samo. Dyski są wymienne więc jego pojemnośc to żaden argument. Gdybym miał teraz kupowac konsolę i pieniądze grałyby jakaś rolę to poszukałbym wersji 40 gb z dwoma grami i dwoma sixasisami w jakieś rozsądnej cenie.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×