Skocz do zawartości
xAndre77x

20, 40, 60, 80...

Rekomendowane odpowiedzi

Ratchet i Uncharted są w platynie za 89zł (obrzydliwe to pudełko, ale cena robi swoje - jednak ja wole pierwsze wydanie ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na przyszłość zanim zaczniesz rzucać teksty na temat "starości" i "nie pewności" danego sprzętu miej ku temu podstawy, inaczej każdy może z Ciebie, jak to ładnie napisałeś "drzeć parcha jak idiota".

A co, powiesz, ze 60GB nie byly awaryjne? Zle mnie zrozumiales. Chodzilo mi o to, ze jak kupisz 60, w wiekszosci przypadkow juz bez gwarancji badz z taka zblizajaca do wygasniecia, to mozesz sie niezle naciac (oczywiscie zawsze zdarzaja sie okazje), a w przypadku nowszych konsol takie ryzyko jest mniejsze. Moim zdaniem, kolejno 60GB jak i 80GB NTSC to najlepsze modele PS3, ktore jak dotad wyszly, zreszta to chyba oczywiste. Nie umniejsza to jednak slusznosci wyboru innych, nowszych ale okrojonych konsol.

Widac od razu, kto ma "szescdziesiatki".

Ale musisz zdawać sobie sprawę że posiadacza 60 nie przekonasz że 40 albo 80 jest tak samo dobra Żartuję

Dla każdego posiadacza konsoli jego egzemplarz jest najlepszy. I nie ważne czy to 20, 40, 60, 80 czy 1200000. Liczy się że ją masz

Jesli o mnie te slowa, to sie myslisz. Ja nie posiadam swojej konsoli (korzystam z bratniej), wiec nie przekonuje nikogo do niczego.

Pis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Konsoli z innego regionu nie kupiłbym nawet jakbym mial mozliwosc ja miec za polowe ceny. Szkoda ,ze nie ma u nas modelu 20 GB , dysk i tak odrazu idzie do wymiany ,a cena napewno bylaby atrakcyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko by się zgadzało gdyby R&C i uncharted kosztowały 350zł, na allegro możesz mieć obie za 150zł.

A różnica między DS3 a sixaxis'em to 50zł.

W MM i Saturnie to 100 zeta! No dobra, gry 200 zł nie 350 - to niby, że 40GB jest tańsze o 5 dych, ale nie powiemy w sklepie "dam stówę więcej i chcę DS3"; opłacalność liczy się czy ktoś chce Duala czy nie. Ja wolałem dopłacić te 50 zł i mieć Dual Schocka, no i większy dysk!!!

No dobra, ceny tych konsol są strasznie podobne, ale pamiętajcie, że 80GB ma Duala i 2x większy dysk, a teorytycznie jest droższa o 50 zł.

80GB is winner (ale nie tylko dla tego, że ją mam - ja tak po prostu uważam)!

Konsoli z innego regionu nie kupiłbym nawet jakbym mial mozliwosc ja miec za polowe ceny. Szkoda ,ze nie ma u nas modelu 20 GB , dysk i tak odrazu idzie do wymiany ,a cena napewno bylaby atrakcyjna

No ja nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby uznawali gwarancje na nie w Europie to nabylbym amerykanska ps3 bez chwili wachania - spojrzcie na ceny filmow BR, czy dostepnosc taniego anime na Amazonie na tamten region.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
60 co prawda bardziej napompowane, ale juz dosc stare i niepewne, ponadto procek ciagnie wiecej pradu.

No popatrz, mam wersję 60GB i nic mi nigdy się nie stało, co lepsze jestem zadowolony z niej i nie zamieniłbym na inny model i nie dlatego że to przyzwyczajenie do swojego modelu jak powiedział Allu, ale dlatego że widziałem ile 40GB sie psuje i jaka jest awaryjność tego modelu.

Ponad to, czytniki kart jednak sie przydają... jak się nie ma to się nie używa, proste!:) a co do niepewności PS3 60GB to nie wiem co masz na myśli, że co, niby na vertical stand się przewraca jak się nie podeprze jej, czy inne uchybienia ma ze względu na "wiek"??

Co do ciągnięcia większej ilości prądu, to myslisz, że grając na PS3 60GB i na 40GB lub 80GB około 2-4h/dziennie jakąś dużą różnicę w rachunku na koniec okresu rozliczeniowego?... mylisz się, poczytaj, zanim kogoś zaczniesz uświadamiać, i nie Allu tu żałosny jest w swoich wypowiedziach kolego!

Za niektórymi przemawiają fakty, wiedza, ogólne pojęcie o temacie, Ty się nie zaliczasz do żadnej z tych grup!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za niektórymi przemawiają fakty, wiedza, ogólne pojęcie o temacie, Ty się nie zaliczasz do rzadnej z tych grup!

na marginesie zadna pisze sie żadna...

a i tez mam "stare" 60 i smiga, ze ho, ho...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na marginesie zadna pisze sie żadna...

a i tez mam "stare" 60 i smiga, ze ho, ho...

poprawiłem... czasami się zdarza, więc co poradzić ale i tak rzadko!:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No popatrz, mam wersję 60GB i nic mi nigdy się nie stało, co lepsze jestem zadowolony z niej i nie zamieniłbym na inny model i nie dlatego że to przyzwyczajenie do swojego modelu jak powiedział Allu, ale dlatego że widziałem ile 40GB sie psuje i jaka jest awaryjność tego modelu.

Ponad to, czytniki kart jednak sie przydają... jak się nie ma to się nie używa, proste!:) a co do niepewności PS3 60GB to nie wiem co masz na myśli, że co, niby na vertical stand się przewraca jak się nie podeprze jej, czy inne uchybienia ma ze względu na "wiek"??

Co do ciągnięcia większej ilości prądu, to myslisz, że grając na PS3 60GB i na 40GB lub 80GB około 2-4h/dziennie jakąś dużą różnicę w rachunku na koniec okresu rozliczeniowego?... mylisz się, poczytaj, zanim kogoś zaczniesz uświadamiać, i nie Allu tu żałosny jest w swoich wypowiedziach kolego!

Za niektórymi przemawiają fakty, wiedza, ogólne pojęcie o temacie, Ty się nie zaliczasz do żadnej z tych grup!

No widzisz, nie zrozumiales o czym pisalem, nie przeczytales wyjasnienia i juz sie oburzasz, bo ktos ruszyl "szescdziesiatki". Stary jestes, a glupi. W dupie mam to, co jaka konsola ma i kto przez to bedzie sobie przez to trzepal gruche, pisze po prostu jak widze obecna sytuajce jesli chodzi o kupno konsoli. Jesli mnie nie rozumiesz, to przykro mi, ale nie wiem jak Ci moge pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, nie zrozumiales o czym pisalem, nie przeczytales wyjasnienia i juz sie oburzasz, bo ktos ruszyl "szescdziesiatki". Stary jestes, a glupi. W dupie mam to, co jaka konsola ma i kto przez to bedzie sobie przez to trzepal gruche, pisze po prostu jak widze obecna sytuajce jesli chodzi o kupno konsoli. Jesli mnie nie rozumiesz, to przykro mi, ale nie wiem jak Ci moge pomoc.

no to zle widzisz, wolisz miec 60 - malo awaryjna, czy 40 ktora bedziesz wozil do serwisu ?

ps. trzepiesz gruche przy ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to zle widzisz, wolisz miec 60 - malo awaryjna, czy 40 ktora bedziesz wozil do serwisu ?

Znam dwie osoby, ktore maja 40 i nie mieli z nia zadnych problemow, cud? Nie chodzi mi tu jednak o awaryjnosc w ogole, dla mnie kazda konsola moze pasc i tyle.

ps. trzepiesz gruche przy ps3?

Widze, ze niektorym niewiele do tego brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu masz racje. Ja mialem 60 i padla permanentnie. Ale uwazam, ze to przez mojego pecha. I jeszcze ktos wczesniej pisal, ze jak padnie 60 to oddadza 40. GOWNO PRAWDA! Powiedzieli mi, ze jak ktos mial 60, ktora juz nie jest w produkcji to albo:

1) maja czesci w magazynach,

2) caly czas maja pracujace fabryki,

Jesli Twojemu koledze oddali 40 za 60 to mogl sie klucic, ze chce 60. Nie podawaj takich glupich i nieprzemyslanych argumentow. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej mozliwosc zeby za 60 dali 40. Juz wiele razy o tym mowiono. Gdy ci sie popsuje 60 to dostajesz 60, bo maja ja jeszcze na magazynach, bo zdarzaja sie takie przypadki, ze trzeba wymienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu masz racje. Ja mialem 60 i padla permanentnie. Ale uwazam, ze to przez mojego pecha. I jeszcze ktos wczesniej pisal, ze jak padnie 60 to oddadza 40. GOWNO PRAWDA! Powiedzieli mi, ze jak ktos mial 60, ktora juz nie jest w produkcji to albo:

1) maja czesci w magazynach,

2) caly czas maja pracujace fabryki,

Jesli Twojemu koledze oddali 40 za 60 to mogl sie klucic, ze chce 60. Nie podawaj takich glupich i nieprzemyslanych argumentow. Pozdro

On chyba nie jest zapolanym graczem więc różnicy pewnie nie zauważył.

I nie gówno prawda tylko serio (już nie podam nazwy sklepu, bo czasami tam kupuję i nie będę mu robił antyreklamy ), dorzucil mu pare gierek (2 chyba) "w rekompensacie za mniejszy dysk i cz. k. p." i mu to pasi - cóż, tępol!

Ja osobiście bym temu marketowi taką wojnę wytoczył, jakby mi zamiast 60GB oddali 40...

A co do "małej" różnicy w poborze prądu - ziarnko do ziarnka...

P.S.

Czy orientuje się ktoś czy PAL-owa 80GB należy do konsol awaryjnych lub "żrących prąd"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie głównego wątku, zacytuję sam siebie:

PS3 40GB 1200zł + dysk 250GB 200 zł = 1400 zł

PS3 80GB = 1500zł

Czyli przy pierwszej opcji zostaje Ci stówa - dorzucasz do tego 50 zł i masz już Dual shocka, lub jakąś grę.

Wybór jest raczej oczywisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy orientuje się ktoś czy PAL-owa 80GB należy do konsol awaryjnych lub "żrących prąd"?

80GB PAL pojawiło się na rynku 29.08.2008, więc za wcześnie jest, aby mówić o jakiejkolwiek awaryjności. Prądu pobiera tyle co wersja 40 albo też mniej, gdyż jest na tych samych bebechach lub nowszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie głównego wątku, zacytuję sam siebie:

CYTAT(Tom @ Aug 31 2008, 09:09 AM) [a href=http://www.ps3forum.pl/index.php?act=findpost&pid=97735" target="_blank]

Pozostawałaby stówa, ale zauważ, że PS3 80GB kosztuje 1400 zł...

I powiedz mi gdzie (prócz Internetu) DS3 kosztuje 150 zł - są po 200 (!)...

40GB jest 100 zł tańsze i ma SIXAXISA, a nie DS3 i 2x mniejszy dysk - wybór oczywisty.

80GB PAL pojawiło się na rynku 29.08.2008, więc za wcześnie jest, aby mówić o jakiejkolwiek awaryjności. Prądu pobiera tyle co wersja 40 albo też mniej, gdyż jest na tych samych bebechach lub nowszych

Dzięki za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozostawałaby stówa, ale zauważ, że PS3 80GB kosztuje 1400 zł...

I powiedz mi gdzie (prócz Internetu) DS3 kosztuje 150 zł - są po 200 (!)...

Nie wiem gdzie dostaniesz PS3 80 za 1400 zł (oprócz internetu), ale nieważne.

Na allegro nowe Duale chodzą po 150zł. Oczywiście możesz przepłacać w sklepie, ale jest to taką samą bzdurą jak kupowanie markowych perfum w Sephorze za 300 zł (przy czym na allegro można dostać te same za 100 zł).

Jak dokupisz do Ps40 dysk 250Gb to będziesz miał PS3 250 a stary dysk zawsze możesz sprzedać i być parę $ do przodu.

40GB jest 100 zł tańsze i ma SIXAXISA, a nie DS3 i 2x mniejszy dysk - wybór oczywisty.

Coś Ci się przy odejmowaniu pomieszało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie dostaniesz PS3 80 za 1400 zł (oprócz internetu), ale nieważne.

Na allegro nowe Duale chodzą po 150zł. Oczywiście możesz przepłacać w sklepie, ale jest to taką samą bzdurą jak kupowanie markowych perfum w Sephorze za 300 zł (przy czym na allegro można dostać te same za 100 zł).

Jak dokupisz do Ps40 dysk 250Gb to będziesz miał PS3 250 a stary dysk zawsze możesz sprzedać i być parę $ do przodu.

Coś Ci się przy odejmowaniu pomieszało.

Dostanę w Saturnie!

40GB jest 200 zeta tańsze, ale Dual to nadrabia (o dysku nie wspominam...)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dual nadrabia... A powiedz mi czym sixaxis ustępuje dualowi, oprócz wibracji, że jest taki wypas(dual)?

Hmm czyli wolisz mieć PS3 z 80GB i Dualem, zamiast PS3 250GB z sixaxisem i dodatkowym dyskiem 40GB, który dzięki adapterowi USB możesz przerobić na przenośnik danych?

No, jak kto woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz tak dyskutujecie o padach, to widzialem ze ktos z was napisal ze sixaxisa mozna dostac za 100zl w MM czy jakims innym sklepie. Otoz nie, ja ostatnio bylem w MM i empiku i tam ten pad kosztowal 199zl.

A co do perfow nie jest to dobre porownanie, bo w sephorze masz orginalne perfumy a na allegro testry i to zazwyczaj tej najgorszej jakosci. Rozni sie to tym ze masz mniej trwaly zapach i rozniacy sie nieznacznie od orginalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dual nadrabia... A powiedz mi czym sixaxis ustępuje dualowi, oprócz wibracji, że jest taki wypas(dual)?

Hmm czyli wolisz mieć PS3 z 80GB i Dualem, zamiast PS3 250GB z sixaxisem i dodatkowym dyskiem 40GB, który dzięki adapterowi USB możesz przerobić na przenośnik danych?

No, jak kto woli

Zauważ, że nie wszyscy potrzebuja ogromny dysk... mi 80GB starczy na, ho, ho... długo!!!

W tej sytacji 80GB jest najlepszym wyjściem, bo ma DualSchocka (wibracje zwiększają realistyczność), pojemny dysk dla przeciętnego użytkownika - 40GB jak rzeczywiście ktoś potrzebuje dużo miejsca (wymienia dysk), a wibracje z DS3 olewa; ja należę do tych pierwszych.

Z resztą gram przeważnie w gry single-player i nie mam zamiaru dokupywać padów więc można se pozwolić na najlepszy...

Przekonałem, że dla mnie i "przeciętniaków" to wersja 80GB jest najlepsza?

Jak juz tak dyskutujecie o padach, to widzialem ze ktos z was napisal ze sixaxisa mozna dostac za 100zl w MM czy jakims innym sklepie. Otoz nie, ja ostatnio bylem w MM i empiku i tam ten pad kosztowal 199zl.

Chyba mówisz o DualSchocku, bo SIXAXIS kosztuje 99 zł (DS: 199) - pady są podobne, ale SIXAXIS od kilku tygodni kosztuje 99 zł. To za Duala bulimy 2 setki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taj jeszcze mi wmawiaj ze nie wiem jaki to jest sixaxis. Podnioslem pada z polki zeby sprawdzic cene z ciekawosci. Jak byk bylo napisane SIXAXIS i nie mial napisu na dole dualshock 3. Cena tez mnie zaskoczyla, ale bylo to 199zl. Moze nie mieli jeszcze w tym sklepie D3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do perfow nie jest to dobre porownanie, bo w sephorze masz orginalne perfumy a na allegro testry i to zazwyczaj tej najgorszej jakosci. Rozni sie to tym ze masz mniej trwaly zapach i rozniacy sie nieznacznie od orginalu.

Mylisz się Mam znajomego, który pracuje w sephorze i wszystko mi wyłożył co i jak. Perfumy z Sephory nie różnią się prawie niczym od testerów - tych na pólkach i tych które są sprzedawane na allegro - są to te same perfy, z tym że w sephorze jest na nie nałożona marża.

Co ciekawe - testery są mocniejsze od "normalnych" - po to aby wabić klientelię.

Od lat kupuję markowe perfumy na allegro i zapewniam Cię, że niczym się one nie różnią od Sephorowych

@xAndre77x

Nie nie przekonałeś mnie że konsola z 80GB jest najlepszym wyborem, wibracje w padzie mnie nie przekonują, wolę mieć mega dysk i 40-gigowego "pendrive'a"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie, z tymi testerami. Sa testery o roznym stezeniu, takze mozesz trafic mozne, a raz slabo lub o lekko zmienionym zapachu. Czasem tez zdarzaja sie mocne lecz krotkotrwale, ale bywaja tez takie normalne i to duzo tanze niz w sklepach w galeriach. Kupuje u kolegi, ktory je sprowadza i wytlumaczyl mi to. 

Co do ps3 ja mam 60 gb i nie narzekam xD Wedlug mnie najlepszy wybor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×