Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Wszyscy chętni na tę ustawkę niech wysyłają zaproszenia. Będziemy sukcesywnie działać i ustawiać drużyny w celu załatwienia diablo upierdliwego puharku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Wszyscy którzy chcą zrobić to nieszczęsne trofeum a nie są jeszcze zapisani wysyłać mi psnid w celu dodania do drugiej drużyny.

Mój psnid kamiliasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał pewnie kilka dodatkowych osób (poza tymi kilkunastoma w klubie), to też Ci ich podeślę, ale to uzgodnimy już na czacie konsolowym, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. Czy w trybie ligi interaktywnej można wybrać dowolną drużynę, którą chce się grać, czy jest ona przydzielana losowo? Zauważyłem, że ja nie mogę w ogóle wybierać, a moi przeciwnicy wybierają sobie dowolne teamy... Kompletnie tego nie rozumiem.

Grabeq,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA ma wiele durnych błędów/przekierwań. Ostatnimi czasy sprawa o któej piszesz jest dość często spotykana. W tym trybie można wybierać sobie drużyny, ale jeśli nie ma chętnego do gry rywalem wybranej przez Ciebie drużyny, gra generuje losowe spotkanie w obrębie ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca prawda Kopacz bo jesli nie ma przeciwnika to poprostu czekasz a że nie da sie wybrac to jest normalne jesli wybrałes juz pare razy jakaś drużyne to mogłeś wykorzystać wszystkie zmiany druzyny i w tym wypadku nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na nową kolejke i wtedy bedzie sie dało zmienić drużyne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bobson problem w tym, że ja nawet raz nie miałem okazji wybierać drużyny, zawsze była mi przydzielana losowo. Nie miałbym nic przeciwko random'owemu przylepianiu drużyn jeśli dotyczyłoby to obydwu stron.

Grabeq,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca prawda Kopacz bo jesli nie ma przeciwnika to poprostu czekasz a że nie da sie wybrac to jest normalne jesli wybrałes juz pare razy jakaś drużyne to mogłeś wykorzystać wszystkie zmiany druzyny i w tym wypadku nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na nową kolejke i wtedy bedzie sie dało zmienić drużyne.

Imho to każdy użytkonwik FIFA09 powinien mieć prawo zagrania jednego meczu danej kolejki. Tzn. każdy ma prawo zagrać raz mecz MU-Villa, nieważne którym zespołem. Tak byłoby uczciwie. Wiem, ze można kombinować ile się da i np. poprawić statystkę drużyny wygrywając z jakimś leszczykiem 5 meczy z rzędu, ale to jest ździebko niepoważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

To jak sie dzis umawiamy o tej 18 w jakims konkretnym pokoju czy salonie czy jak to wyglada bo nie wiem gdzie was szukac:D. Czy ktos bedzie zaproszenia do gry dodawal?. Gdzies sie doczytalem tu ze trzeba wybrac konkretna pozycje, bo inaczej nic z tego. W sumie mi to obojetnie na jakiej pozycji bede gral, byle by sie udalo rozegrac ten mecz:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bobson problem w tym, że ja nawet raz nie miałem okazji wybierać drużyny, zawsze była mi przydzielana losowo. Nie miałbym nic przeciwko random'owemu przylepianiu drużyn jeśli dotyczyłoby to obydwu stron.

Grabeq,

Troche dziwna sprawa bo ja jak to grałem dla przykładu to miałem mozliwość wybrania sobie druzyny oczywiście do pewnego momentu i wybrałem z sześciu krajów 6 najlepszych drużyn ;D , ale żeby nie było kolorowo za bardzo jak zmieniłem za dużo razy drużyne to mi pisało że już wykorzystałem wszystkie zmiany i musze czekać do następnej koleiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gramy 10 na 10!!!!!! Wchodzić do gry, kamiliasia i KopaczK mają kluby więc jak jeszcze jakiś chętny to pisać im na PSN!

JAK MAM WYJŚĆ Z KLUBU W KTÓRYM TERAZ JESTEM????? PROSZĘ O POMOC BO JESTEM W KLUBIE kamiliasi i nie mogę wejść do klubu innego gościa!!! PROSZĘ O POMOC! JAK WYJŚĆ Z KLUBU W KLUBACH FIFY09????

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gramy 10 na 10!!!!!! Wchodzić do gry, kamiliasia i KopaczK mają kluby więc jak jeszcze jakiś chętny to pisać im na PSN!

JAK MAM WYJŚĆ Z KLUBU W KTÓRYM TERAZ JESTEM????? PROSZĘ O POMOC BO JESTEM W KLUBIE kamiliasi i nie mogę wejść do klubu innego gościa!!! PROSZĘ O POMOC! JAK WYJŚĆ Z KLUBU W KLUBACH FIFY09????

Musisz wejsc do swojej szatni i tam chyba nacisnac X i bedzie opcja wyjsca ze swojego klubu. My juz czekamy w klubie KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gramy 10 na 10!!!!!! Wchodzić do gry, kamiliasia i KopaczK mają kluby więc jak jeszcze jakiś chętny to pisać im na PSN!

JAK MAM WYJŚĆ Z KLUBU W KTÓRYM TERAZ JESTEM????? PROSZĘ O POMOC BO JESTEM W KLUBIE kamiliasi i nie mogę wejść do klubu innego gościa!!! PROSZĘ O POMOC! JAK WYJŚĆ Z KLUBU W KLUBACH FIFY09????

Wchodzisz w opcję "mój klub", znajdujesz siebie, krzyżyk, opuść klub

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum zdobyte, choć dezercja kilku zawodnikó sprawiła, ze Ci co nie załapali się do pierwszego meczu nie zagrali wcale i są bez trofea... Syfnie wyszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trofeum zdobyte, choć dezercja kilku zawodnikó sprawiła, ze Ci co nie załapali się do pierwszego meczu nie zagrali wcale i są bez trofea... Syfnie wyszło...

Potwierdzam... żal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilku chłopaków zdecydowało się pomóc. Ustal termin a zbierze się grupka, choćby 10 i poszukamy przeciwnika. BTW dziś trafiliśmy na 10 Francuzów. Słowem, ludzie szukają chetnych do zdobycia trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc trofik mam :) Szkoda tylko, że niektórzy go niedostali ;/ Kto pomoże w zdobyciu trofeum ,,Venhola Ice", bo tego mi brakuje i będę miał spokój z trofeami drużynowymi... KopaczK uda się jutro zorganizować jakiś mecz MU4EVER vs. jakiś klub żebym mógł zdobyć tego pucharka?

Edit: mogę pomóc play :) Tylko w jakiejś dogodnej porze, bo dziś myślałem, że nie dam rady... 18:00-18:30 -> czas na trofik, a wiemy jak wygląda zbiórka 18:30-19:00 -> Plebania, ogląda cała rodzina ;/ i potem mam trochę czasu :P

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki ale wyjeżdżam na święta. Będę dopiero we wtorek. Trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to wyjdzie z dostępem do konsoli, jakby co to sie odezwij.

Play, ustal dzień , to spróbujemy coś pokombinować. Kurcze, nie moja wian, ale i tak mi głupio, że tak wyszło...

PYTANIE: Słuchajcie ludziska. Jak to jest ze starszymi Fifkami, można grać w nich po sieci, czy EA "zabiera" serwery na inne cele?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra dziwna jest, mam w statach lig interaktywnych 7 wygranych a trofeum za 5 wygranych nie wpadlo... mial ktos z tym problem , bo gdzies czytalem o tym ale w obym jezyku i nie do konca zalapalem, a co do 10 vs 10 to tez chetnie pykne, praktycznie codziennie jestem wiec jaki by termin nie byl bede dostepnym, dajcie zapr do klubu ID penetratorxxl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PYTANIE: Słuchajcie ludziska. Jak to jest ze starszymi Fifkami, można grać w nich po sieci, czy EA "zabiera" serwery na inne cele?

Jak gra jest już stara i mało osób w nią gra, to nie ma sensu ich dalej utrzymywać.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie można grać już w siecie w FIFA08, tak?

Przykre. Człowiek płaci za produkt i odbiera mu się funkcjonalność owego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem Real World Winner :) Teraz jeszcze Venhola Ice i The Poon Sang. Czy ktoś jest chętny teraz zagrać mecz nie rankingowy i zagra do końca, abym mógł zdobyć tego Poon Sang-a? Bo jak gram moim Ruchem Chorzów z 11 stworzoną przeze mnie nie mogę zdobyć tego... Prowadzę w dogrywce 3:2 119min. i koleś wychodzi z gry, 90min 2:1 i utrata połączenie ;/ Szkoda mówić, jak ktoś chce zagrać to pisać teraz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×