Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

To mój pierwszy post ,więc proszę o wyrozumiałość.

Czy ktoś wie jakim klawiszem lub klawiszami anulować przywilej tak aby sędzia nie gwizdnął faulu , tylko akcja poszła dalej.

Nie ma takiej mozliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie (niewiem czy już było czy nie): Można grać przez neta 2vs2, ale tak że ja gram z kumplem przy jednej konsoli przeciw komus tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cholera, gdy podczas meczyku biorę powtórkę, to w panelu na ekranie przycisk R3 (czyli zrobienie screenshota) jest szarawy i nie działa. Wiecie jak to uaktywnić?

Musisz się zalogować do PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Zaczalem grac sobie lige na drugim poziomie. Wygrywam bez problemu. Wchodze online - przegrywam 4 na 5 meczy. Czy oni maja jakies bonusy ze zapierdzielaja szybciej niz ja? Dlaczego w prownaniu z nimi, moi zawodnicy biegaja jak po lodzie, podaja jak lamagi, po podaniu stoja i gapia sie jak szpak w pi*** a nie biegna do pilki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są po prostu lepsi od Ciebie. Graj więcej online. Graj z kumplami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rav tylko servery są lekko zjabane...

1)Częste lagi nawet na dobrym łączu

2)Problemy w menu wyboru drużyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą FIFA 09. Kupiłem ją w dzień premiery w Saturnie i dotyka mnie strasznie uciążliwy błąd. Nie da się grac na 2 pady. Co prawda czasami się uda ale to rzadkość. Uruchamiam pada, w opcjach wyboru drużyn, składów 2 pad działa, ale jak osoba zacznie biegać 2 padem od razu gra staje i trzeba ją wyłączyć. Nie da się też zmienić sterowania 2 pada, bo jak się wchodzi w zmianę przycisków to znowu się zacina gra. Jeden znajomy ma ten sam problem. Grę kupił w święta. On ma 80GB, a ja 60GB.

Szukam od dłuższego czasu odpowiedzi na mój problem, ale nigdzie nie mogę tego wyszukać.

Bardzo bym prosił o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z grą FIFA 09. Kupiłem ją w dzień premiery w Saturnie i dotyka mnie strasznie uciążliwy błąd. Nie da się grac na 2 pady. Co prawda czasami się uda ale to rzadkość. Uruchamiam pada, w opcjach wyboru drużyn, składów 2 pad działa, ale jak osoba zacznie biegać 2 padem od razu gra staje i trzeba ją wyłączyć. Nie da się też zmienić sterowania 2 pada, bo jak się wchodzi w zmianę przycisków to znowu się zacina gra. Jeden znajomy ma ten sam problem. Grę kupił w święta. On ma 80GB, a ja 60GB.

Szukam od dłuższego czasu odpowiedzi na mój problem, ale nigdzie nie mogę tego wyszukać.

Bardzo bym prosił o pomoc.

Mam ten sam problem:) wszystko chodziło od ale od jakieś nie wiem miesiąca gra zawiesza się jak proboje grac na 2 pady..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy ktoś się już o to pytał, ale czy wie ktoś kiedy będzie wprowadzony update dotyczący transferów? Rozumiem oczywiście że po zamknięciu okienka transferowego ale czy wiadomo dokładnie kiedy? I czy coś oprócz transferów będzie jeszcze zmienione? Bo bardzo czekam aż zmienią umiejętności naszych grajków w lidze bo nie mogę patrzeć na to jak Lech ma 1,5 gwiazdki, a Legia 3 .... dobrze że chociaż stadion naprawili... Z góry dzięki za odpowiedź!

Co do posta powyżej dotyczącego padów to mi się gra nie zawiesza, posiadam wersje 40gb jednego Sixaxisa i 1 pada bliżej nieznanej firmy ;) Wszystko działa więc nie wiem czy problemy pojawiają się aby wtedy kiedy podłączycie 2 pady Sony...

Edytowane przez rafiker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wielki wielki problem z tą grą na ps3 pomocy... mianowicie nie da sie w turnieju grać na 2 pady !! , zawsze na kazdej konsoli czy pc na kazdej fifie gralismy turnije i ligi ze kazdy ma swoj zespol a druga osoba steruje jakims zespolem ktory gra akurat przeciwko... a tutaj sie nie da ! dlaczego? na 2 mozna grac tylko mecze towarzyskie? bezsens totalny? pomocy to da sie moze jakos ustawic?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam wielki wielki problem z tą grą na ps3 pomocy... mianowicie nie da sie w turnieju grać na 2 pady !! , zawsze na kazdej konsoli czy pc na kazdej fifie gralismy turnije i ligi ze kazdy ma swoj zespol a druga osoba steruje jakims zespolem ktory gra akurat przeciwko... a tutaj sie nie da ! dlaczego? na 2 mozna grac tylko mecze towarzyskie? bezsens totalny? pomocy to da sie moze jakos ustawic?!

O widzę napinator internetowy z pclaba przeniósł się tutaj ...:) fajnie kngithmare , że założyłeś drugie konto tylko po to aby mnie obrazić.

Żeby nie było offtopa to :

Przy wyborze drużyn w turnieju naciśnij start - albo ten przycisk sixasis w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VanShoter - to niestety nic nie daje :( nic sie nie dzieje po nacisnieciu start a po nacisnieciu tego w srodku pokazuje sie menu systemu ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakis pomysl ?? bo mnie cos trafi zaraz najbardziej grywalny element tej gry wywalili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na tym forum i mam małe pytanko. Jak się aktualizuje składy w wersji na PS3? Jak chce zagrać mecz rankingowy w necie to niby pobiera składy i je zapisuje. Niedawno przeczytałem newsa ze ponoć aktualizacja składów przez Season Adidas Live ( z którego nie korzystam) ma być darmowa. Czy ktoś orientuje się w tym temacie? Bardzo proszę o pomoc jak zaktualizować te składy.

Dzięki z góry za pomoc

Pozdrawiam

Mike

Edytowane przez gig1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć kto się orientuje w temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w sezon adidas.Następnie z okładki wpisujesz kod.Wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz w sezon adidas.Następnie z okładki wpisujesz kod.Wszystko.

I w ten sposób zrobie same transfery w każdej lidze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I w ten sposób zrobie same transfery w każdej lidze?

za darmo jest chyba tylko jedna liga, dla reszty trzeba usługę wykupić (można tylko dla głównych lig, z tego co w PSS widziałem...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za darmo jest chyba tylko jedna liga, dla reszty trzeba usługę wykupić (można tylko dla głównych lig, z tego co w PSS widziałem...)

To ja właśnie też wiem, ale czytałem artykuł w którym było napisane ze za darmo będzie można robić transfery, czyli aktualizację składów poprzez Season Adidas Live. Płatne mają być tylko aktualizacje kondycji oraz wyników poszczególnych zawodników. Oto link: http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,56...rostowanie.html

Nie chcę mi się wierzyć, że aby zrobić mieć aktualne składy to trzeba wykupić wszystkie główne ligi. Z powyższego artykułu wynika, że powinno się dać robić za darmo. Co Wy na to ?

Edytowane przez gig1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie już np Beckhama w Milanie? Albo Załuske w Dundee ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wogóle w ALS są transfery ? Dla mnie to trochę głupie by było - w końcu sam ingerujesz w rynek transferowy, kluby też mają wirtualne listy transferowe, które na pewno kłócą się z tym, co jest w rzeczywistości. Np. kupiłeś do Milanu Huntelaara, a on przeszedł do Realu - zabierają Ci go nagle ? Z tego co wiem, to tylko analizuje ta usługa poczynania piłkarzy z ostatniego tygodnia i formę w jakiej są, przez co spadają lub rosną im statsy, odzwierciedlając co się dzieje w rzeczywistości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wogóle w ALS są transfery ? Dla mnie to trochę głupie by było - w końcu sam ingerujesz w rynek transferowy, kluby też mają wirtualne listy transferowe, które na pewno kłócą się z tym, co jest w rzeczywistości. Np. kupiłeś do Milanu Huntelaara, a on przeszedł do Realu - zabierają Ci go nagle ? Z tego co wiem, to tylko analizuje ta usługa poczynania piłkarzy z ostatniego tygodnia i formę w jakiej są, przez co spadają lub rosną im statsy, odzwierciedlając co się dzieje w rzeczywistości...

nie wiem już samo, w 08 była normalnie opcja pobierz składy w opcjach a tu zrobili jakąś głupotę. Lepiej byłoby gdyby opcja transferów była możliwa, automatyczna, pobierana z sieci, bo lepiej jest zacząć tryb menadżerski z aktualnym składem, a jeżeli sam mam aktualizować składy to lipton...

Poza tym artykuł który wcześniej podałem wskazuje że są transfery i to niby przez ASL, strasznie pogmatwali w tym rok.

Na jakiejś zagranicznym forum z UK wyczytałem ze update składów będzie w lutym w następnym uaktualnieniu

Edytowane przez gig1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mylisz pojęcia. Live Season to nie jest uaktualnianie składów, tylko analiza formy piłkarzy z prawdziwych boisk i przenoszenie tego do gry. Np. Inter i Zlatan zagrali słaby mecz w ostatni weekend - jak wykupiłeś Live Season to piłkarze Interu też będą w słabszej formie. Przez to chcą zbliżyć grę do rzeczywistości. Ale z transferami by się to nie sprawdziło, bo to jest ograniczanie swobody w trybie menadżera. Pozatym transfery tylko dla jednej ligi ? Jak przechodzi gracz z Włoskiej do Niemieckiej, a Ty masz wykupioną tylko Włoską to co ? Znika ?

Edytowane przez TheMichal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się grać ligę ale nie Live Adidas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się grać ligę ale nie Live Adidas?

Live Season to tylko dodatek, który aktywujesz podając bodaj kod z tyłu instrukcji, wybierasz przy tym ligę, na którą działa. Domyślnie jest on wyłączony. Tak mi się wydaję, bo nie grałem, piszę co słyszałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×