Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

A nie macie wrażenia, że po tym patchu fifa troszkę wolniej chodzi ? Chodzi mi o menu gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak Dazidek... Menu chodzi teraz wolniej, ale mi to nie przeszkadza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak Dazidek... Menu chodzi teraz wolniej, ale mi to nie przeszkadza :D

mi również ale dobrze, że są trofea :) chociaż chyba trochę jeszcze poprawili te przywileje korzyści ale jeszcze nie do końca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi również ale dobrze, że są trofea :) chociaż chyba trochę jeszcze poprawili te przywileje korzyści ale jeszcze nie do końca :)

a wie ktos co z holandia,? bo u mnie nie ma orginalnego skladu ¦(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla waszej wiadomosci - to nie są dodatkowe komentarze tylko jezeli chcesz posłuchać brazylijskiego komentarza ktorego nie na na płycie to wtedy to ściągasz, ściąganie polskiego komentarza mająć go od razu na płycie mija się z celem :P

Edit: z wyjątkiem drugiego packa angielskiego, za ktory i tak trzeba zapłacic :P

o kurde co za bzdura człowieku nie pisz takich głupot publicznie bo potem ludzie się mylą przez takich ludzi.

Jeżeli nie masz j.polskiego w grze a ściągniesz CP Polish to i tak go nie będziesz miał. CP dodaje nowe komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wie ktos co z holandia,? bo u mnie nie ma orginalnego skladu ¦(

Holandia nikomu nie daje licencji na skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o kurde co za bzdura człowieku nie pisz takich głupot publicznie bo potem ludzie się mylą przez takich ludzi.

Jeżeli nie masz j.polskiego w grze a ściągniesz CP Polish to i tak go nie będziesz miał. CP dodaje nowe komentarze.

1. Niby dlaczego w takim razie przy opisie pliku pisali by żeby sprawdzić czy przypadkiem sie już nie ma tego języka komentarzy w grze?

2. Czemu jeden z angielskich komentarzy jest płatny, a reszta darmowe?

3. No i co z tego ze nie będe miał języka polskiego? Będę miał komentarz polski jak go nie mam na dysku o i to w tym wszystkim chodzi. Cytat poniżej to potwierdza.

Z oficjalnego forum Fify:

Fans worldwide can now experience for the first time ever all language commentary packs with the different commentators from all over the world.

FIFA 09 currently features specific languages by region but from today gamers can download and experience all other language packs like the German, English or the Russian commentary and commentators. This will deliver a great new international experience to all FIFA 09 fans.

Poza tym nie piszą nic o DODATKOWYCH komentarzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o podstawowa pomoc, bo powoli zalewa mnie krew.

Gram tylko online i 2 razy trafilem na takich graczy, ktorzy zaraz po gwizdu strzelili w kierunku bramki i jeden nawez strzelil gola. Jak to zrobili? Ja jak chce strzelic to moj zawodnik jakby nie jadl sniadania kopie tylko do 30 metra...

Druga sprawa - gralem tez z innym kolesiem i dostalem baty a wszystkie gole zdobyl w ten sam sposob - ktorego nie moge opanowac. otoz Biegnie dwoch prostopadle do siebie i w moemencie gdy jeden podaje do drugiego, to ten dostaje jakies wyjeb**** turbo i zostawia wszystkich w tyle. Co u diabla on ma w odbycie? Silnik?? Bo to nie jest zwykly bieg. Poza tym nawet gdyby byl, to nie ma szans tego zrobic normalnie bo bylby spalony.

Trzecia sprawa - jak sie strzela? Mam kamere domyslna, i idac sam na sam na brankarza (w prawa strone) , bedac rowno na srodku bramki, to jak strzelic np w lewe okno? lewym analogiem na maxa w lewy rog? Dlaczego nieraz moj zawodnik strzela bomby a nie raz jak lajza z podstwowki?

Przejrzalem instrukcje 3 razy ale nie ma jasno napisane jak strzelac, pisza tylko "ustaw odpowiednio" - czyli ku*** jak???

Bede wdzieczny za wskazowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Niby dlaczego w takim razie przy opisie pliku pisali by żeby sprawdzić czy przypadkiem sie już nie ma tego języka komentarzy w grze?

2. Czemu jeden z angielskich komentarzy jest płatny, a reszta darmowe?

3. No i co z tego ze nie będe miał języka polskiego? Będę miał komentarz polski jak go nie mam na dysku o i to w tym wszystkim chodzi. Cytat poniżej to potwierdza.

Z oficjalnego forum Fify:

Poza tym nie piszą nic o DODATKOWYCH komentarzach.

Jak nie znasz języka angielskiego to się w ogóle nie wypowiadaj :D

Rozumiem, że mając angielską wersję gry bez j.polskiego masz Komentarz Szpakowskiego?:D I to za darmo ? : DD.

Poczytaj co jest napisane na PSS . Ponadto było to wiele razy poruszane na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie znasz języka angielskiego to się w ogóle nie wypowiadaj :D

Rozumiem, że mając angielską wersję gry bez j.polskiego masz Komentarz Szpakowskiego?:D I to za darmo ? : DD.

Poczytaj co jest napisane na PSS . Ponadto było to wiele razy poruszane na tym forum.

Po czym wnioskujesz że angielskiego nie znam?...

Tak, mając angielską wersje mogę ściągnąć komentarz polski, i zmieniam w ustawieniach komentarz angielski na polski, co za filozofia?...

Przeszukałem forum na stronach 50-60 (tak mi wyszukiwarka pokazała) i widze ze kilka osob narzekało na brak polskich liter po zainstalowaniu polskiego packa na polskiej grze, to chyba nie jest normalne?

Piszesz w stylu "ja wiem lepiej, siedz cicho", moze jakieś źródła? :P

Nie mowie ze nie moge sie mylić, ale patrząc na twoje argumenty jakos mi sie nie chce zmieniać zdania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys wlasnie zasugerowalem sie jakims "znawca" ktory twierdzil , ze pobranie patcha z j.polskim zmienia komentarz. Bzdura totalna , przy instalacji pisalo nawet , ze jezeli masz juz zainstalowany dany jezyk , nie instalowac tego samego ponownie. Zainstalowalem, i nic nie zmienilo oprocz tego ze zamiast polskich liter typu ą ć ź , wyswietlalo krzaki. Panowie czytac ze zrozumieniem, a nie pisac glupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MICHUV12 podaj gg to ci wyjasnie wszystko

Edytowane przez zizikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zizikus, wyslalem Ci PW, ale nie wiem czy doszedl, bo w panelu uzytkownika nie mam w "wyslanych". Daj znac na forum czy dostales. Jak nie to tutaj napisze (choc niechetnie, bo raz na innym forum podalem gg i mialem tysiac pytan dzienne;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po czym wnioskujesz że angielskiego nie znam?...

Tak, mając angielską wersje mogę ściągnąć komentarz polski, i zmieniam w ustawieniach komentarz angielski na polski, co za filozofia?...

Przeszukałem forum na stronach 50-60 (tak mi wyszukiwarka pokazała) i widze ze kilka osob narzekało na brak polskich liter po zainstalowaniu polskiego packa na polskiej grze, to chyba nie jest normalne?

Piszesz w stylu "ja wiem lepiej, siedz cicho", moze jakieś źródła? :P

Nie mowie ze nie moge sie mylić, ale patrząc na twoje argumenty jakos mi sie nie chce zmieniać zdania :P

wpisz sobie VanShooter w google albo Marcin Raptis.

Może teraz moje argumenty Ciebie przekonają ? Skoro rozmawiałem na ten temat z samym wydawcą gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, naprawde mnie nie obchodzi czy jestes w tą gre dobry czy nie, nadal mi nie podajesz konkretów, to ze wymiatasz nic nie zmienia :P, skoro gadales o tym z wydawcą gry, czemu ci mowi co innego a sam pisze też co innego? I zapewniam cie ze nie mam problemów z angielskim..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wytłumaczysz fakt, że mam wersję z językiem angielskim i po ściągnięciu polskiego komentarza i zainstalowaniu jego nie mam go ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak wytłumaczysz fakt, że mam wersję z językiem angielskim i po ściągnięciu polskiego komentarza i zainstalowaniu jego nie mam go ?

no to coś źle robisz :) ja mam wersje UK, zassałem polski komentarz, zainstalowałem i zmieniłem w opcjach gry na polish. Pamiętaj żeby ściągnąć odpowiedni do swojej wersji gry bo są 2 wersje na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób mogę sprawdzić ile czasu już grałem w fife? Chodzi mi głównie o trophy "the peterson"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak wydawcy gry z którymi miałeś zaszczyt rozmawiać się mylili, VanShooterze? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak wydawcy gry z którymi miałeś zaszczyt rozmawiać się mylili, VanShooterze? :P

Ma rację .

Dodaje dodatkowe komentarze w sensie [ masz polski, ściągasz polski i masz nowe , poprawione komentarze ].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób mogę sprawdzić ile czasu już grałem w fife? Chodzi mi głównie o trophy "the peterson"

Moja Fifa 09 -> Profil Fifa 09 -> Moje statystyki -> Moje mecze i w prawym dolnym rogu, tak mi sie zdaje

@VanShooter:

Czemu w takim razie nawet na PSS pisze że trzeba sie upewnić czy przypadkiem juz się nie ma danego języka w grze?

Nie będę się dalej wypowiadał się na ten temat bo nie jesteś otwarty na żadną argumentacje.

Ze swojej strony dodam: Jeśli chcecie mieć problemy z wyświetlaniem polskich znaków, to ściągajcie, na zdrowie! Nie ma sensu ściągać polskich komentarzy do polskiej gry gdyż to nic nie zmienia i może zaszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od ustawienia zawodnika chyba. Kiedyś jak byłem wkurzony i nie mogłem strzelic bramki to trzymałem na pałę kółko i zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiera dzięki sprawdze jutro

Ja do jasnej cholery nie mogę zrobić tej przewrotki.... Jakieś sugestie??

Weź jakiś dobry zespół w którym są dobrze wyszkoleni technicznie gracze bedąc w polu karnym wrzucaj piłke na swoich zawodników po którymś razie powinno Ci sie udać

Mi dla odmiany coś nie chce za cholere zaliczyć tego lobowania nad bramkarzem tyle razy juz próbowałem i na nic.

Edytowane przez BOBSON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×