Skocz do zawartości
Emir

PURE

Rekomendowane odpowiedzi

Fuel chyba dopiero w marcu ma wyjść. Na jesieni będą walczyć Pacific Rift, Baja i Pure. Ten pierwszy to pewniak , Baja prawdopodobnie niczym nie zaskoczy, a Pure jest właśnie (dla mnie) takim powiewem świeżości.

Chętnie wypróbuje pełną wersję, może dlatego, że skacząc motorem na trasie Rock Hopper zawsze miałem to uczucie, że fajnie by było teraz jakiś trik zrobić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu jak zobaczyłem opis gry na stronie to postanowiłem ściągnąć demko. Ucieszyłem się dlatego, że wychodzi koleina gra będąca w tych klimatach co Motorstorm, który według mnie jest dobrym pomysłem lecz nie do końca wykonanym tak jak bym tego chciał czyli sztywno i nieprzyjemnie podczas gry... Mimo, że Pure odbywa się głownie w temacie Quadów to i tak jestem zadowolony

Po zagraniu w demo bardzo przypomina mi grę Downhill Domination którego nadal mam na PS2 i byłem bardzo zadowolony z niego ( tylko że tam jeździło się na rowerach ). Pure prezentuje się wyśmienicie: grafika trzyma poziom, grywalność jest bardzo przyjemna no i co bardzo ważne muzyka w moich klimatach . Po tym jak Motorstorm mnie nie przekonał liczę że Pure to zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wiele ciekawsze tytuly wychodza niedlugo by zawracac sobie glowe ta gra. Moim zdaniem jest fajna i jest dobra zabawa, ale pewnie po 2h grania znudzilby mi sie tak samo jak motorstorm, wiec nie ma sensu ladowac kasy w ten tytul teraz jak mozna poczekac i kupic go pozniej taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to gra najlepsza w swojej klasie bijąca na głowę MotorStorma (który nie przypadł mi do gustu). Warta wydania 180 zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idealnie na taka grę właśnie czekałem czyli szybka jazda, nieprawdopodobne skoki i te triki w powietrzu mniam

jako że uwielbiałem SSX ta gra jest po prostu miodzio

czekam na premierę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Parę razy padło stwierdzenie że triki nic nie wnoszą do gry . Po pierwsze fajnie wyglądają ( IMO ) a po drugie - dzięki nim napełniamy Boost .

Gierka dobra , kupię ją jak będzie chodziła po 110/120 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gra zbiera wysokie noty rzędu 8,5-9,0/10, więc kupię na 100 %, ale to raczej na święta, bo 200 zł za grę z quadami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toszto Panowie i Panie następca SSX-a a więc o czym tu debatować KUPOWAĆ i grać do RANA !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepca SSX ? ^^

eee chyba raczej nie

jak juz to polączenie MotorStorma i SSX ale nastepca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Toszto Panowie i Panie następca SSX-a

Nie ma co... Brawurowe porównanie LOL

SDRaid 174zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SDRaid 174zł

Aaaa, to zmienia całkowicie kolei rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pełną wersje, gra jest super, dynamiczna, plynna, w quada buduje sie od ramy az po rączki w kierownicy !! nieprzepadam za arcadowymi wyscigami ale pure jest super !! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam pełną wersje, gra jest super, dynamiczna, plynna, w quada buduje sie od ramy az po rączki w kierownicy !! nieprzepadam za arcadowymi wyscigami ale pure jest super !! Pozdrawiam.

Ja też kupię na 100 %, ale na dziś są ważniejsze tytuły patrząc w bliższą przyszłość (Need for Speed Undercover, Motorstorm Pacific Rift, LBP, Tomb Raider Underworld), a także przeszłość i tytuły, które ''zgubiłem'' po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie bardzo podoba , nawet lepiej niz Motorstorm ( ktory mi sie prawie wogole nie spodobal .. nieiwem czemu ale co tam poprostu nie lubie tej gry )

Dlatego jest to dla mnie Pozycja ' Must Have ' ;D ~ jak sciagnelem demko pure to gralem non toper chyba przez 3h i tak codziennie od premiery demka grywam codziennie przynajmniej 5 razy ta ' jedna trase '

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednakze odwolujac sie do poprzedniego posta nie kupie jej na premiere bo troche zal mi kasy wydawac a pewnie bedzie stala nie malo:P , poczekam az spadnie cena tak do 120 zl / Jest Wiecej Kokretnych tytułow które Musze miec i napewno kupie je przed pure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem nową w asda za 32 funty czyli okoł 130 zł. Jezeli ma ktos mozliwosc kupna z angli to sie placa. Pogralem dwa dni i i podtrzymuje ze gra jest super, nie podoba mi sie to ze animacje postaci przed wyscigiem sa takie same, powinni sie postarac i zrobic pare roznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna giera gram na kompie ma max ustawieniach ^^ moze do motor storma jej brakuje ale calkiem calkiem podoba mi sie mozliwosc budowania quadow ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Pure przebija MotorStorma (ten akurat nie przypadł mi do gustu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem pure'a i mam pytanie - czy ma Multiplayer dla dwóch graczy przy jednej konsoli? Bo to że ma online na 16 to wiem, ale jednak więcej frajdy sprawia rywalizacja z kumplem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodobała mi się ta gierka i planuje ją kupić

Zajebiście się wkurzyłem gdy zobaczyłem cenę PC-wej wersji na allegro 50zł.

A cena na Ps3 oczywiście 2-3 razy więcej.

I gdzie tu sprawiedliwość.

Kupie i tak na konsole ale jak stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, lipa, bo masz Pure... Zagraj w pełniaka i wtedy oceniaj. Tak jak demo ''jedynki'' było żałosne do pełniaka, tak demo ''dwójki'' jest jeszcze gorsze co do pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złe nie jest, ale nie ma tak dobrego oświetlenia, nie ma błota, nie ma przegrzewania się silnika, nie ma nic poza quadami, trasy nie są tak zwariowane i pokręcone jak w MS, nie można powalić przeciwnika, nie ma aż tak zaciętej walki. Oczywiście zainwestuje w Pure, ale jak stanieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×