Skocz do zawartości
Emir

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

a jak wyglada sprawa podzielonego ekranu ? na gameplayach widze raz ekran podzielony w poziomo w polowie a raz dwa okienka kwadratowe Od czego to zalezy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze, że są różne opinie na temat tej gry, jednym sie podoba drugim nie. Dlatego warto samemu sprawdzić

Shock! Jeżeli wygląda to tak, jak sobie to wyobrażam po twoim opisie tej sytuacji, to RE5 będzie bardziej komiczny niż straszny. Tzw. ''horror na wesoło'' :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Survival horror" to raczej to nie jest

Jak ktoś przeboleje sterowanie to cooperative ,oprócz grafiki jest mocną stroną tej gry.

Dzisiaj zauważyłem kolejne dziwne zachowanie zombiaków.

Kiedy biegnę ,biegną za mną , kiedy staję tez stają i są dość ślamazarne i niezdecydowane.

Dają mi chyba czas ,abym mógł ich wystrzelać.

Wiedzą ,że mam ograniczone ruchy. Fair play z ich strony :)

PS

Survival horror to był np: w "Resident Evil 2" misje Hunka i Tofu ---- prawdziwy hardcore

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy biegnę,biegną za mną kiedy staję tez stają i są dość ślamazarne i niezdecydowane.

To zdecydowanie psuje klimat jak dla mnie. To ra3ej przygodówka chyba a nie SH. Co to za zombie, które daje ci 3as na przemyślenie swoich ruchów? Może jesze w Full Versji będę mógł sobie dać pauzę i pozbierać amunicję i potem Resume Game i dalej strzelać? BTW - i tak kupię bo to seria legendarna jak GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy biegnę ,biegną za mną , kiedy staję tez stają i są dość ślamazarne i niezdecydowane.

Gdzieś to już słyszałem :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"SDRaid"

To co piszę to sa moje własne spostrzeżenia.

Od nikogo nie muszę nic ściagać ,aby wyrobić sobie zdanie na temat danej gry.

Ktoś może podobnie myśli ? i wcale mnie to nie dziwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś może podobnie myśli ?

Raczej miałem na myśli Ciebie :rolleyes:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra gierka ale nie ma to jak RE CODE VERONICA na ps2 jak i stary dobry RE 3 :D napewno będzie ciekawa jak RE 4 :) pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To chyba to samo demo co na x360 choć na PS3 jeszcze raz taki rozmiar

xbox -- 472 MB

Ps3 --- 942 MB

Jestem ciekawy dlaczego, bo przecież nie jest na płycie.

"misiopuchatek"

Jest może więcej opcji albo jakieś inne dodatki których nie ma w wersji na x360 ?

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba to samo demo co na x360 choć na PS3 jeszcze raz taki rozmiar

xbox -- 472 MB

Ps3 --- 942 MB

Jestem ciekawy dlaczego, bo przecież nie jest na płycie.

Nie bój, za parę godzin pojawi się pewnie jakieś porównanie, więc wszystko będzie jasne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy będzie dostępne demo na europejskim psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera jest przepiękna :woot: pierwsze wrazenie stanowczo na +, zastanawia mnie tylko gdzie się podziało to sterowanie rodem z GoW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam z JP PSS. Powiedzcie mi czy gra też jest po JP czy można ustawić ENG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź a później zadawaj pytania, język domyślny od poczatku to angielski!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mieszane uczucia. Ta gra tkwi jeszcze w zeszłej epoce. Grafika jest moim zdaniem tylko trochę lepsza od czwórki. Jakaś taka wyprana, bez wyrazu i w niskiej rozdzielczości. Brak AA. Po takim tytule spodziewałem się trochę więcej.

Silnik ewidentnie ten sam co w poprzedniej części. Nie chciało im się nawet zmienić pick-upów. Niektóre obiekty czy tekstury to żywcem copy/paste. Menu i HUD kompletnie nieczytelne.

Fizyka w tej grze to jakiś żart programistów. Gościu po strzale z pistoletu fruwa przez cały pokój.

Sterowanie też z innej bajki. Dlaczego nie można ustawić takiego configu jak był od niepamiętnych czasów? Te co są to chyba na złóść graczowi, bo inaczej gra by była za łatwa i za szybka.

Walka jest momentami przekomiczna, kiedy wszystkie zombiaki zatrzymują się w pół kroku, bo Chrisowi zachciało się popryskać sprayem ranną Sheve. Kuleje detekcja obiektów, strzałów i ruchów partnerki. Czasami przeskakuje poklatkowo, żeby tylko usunąć nam się z drogi, albo jeżdzi po szynie nie przebierając nogami.

No i na koniec kamera. Za blisko ciała, skutecznie ogranicza pole widzenia.

W takim razie co mi się podobało?

-Sheva :)

Po tym demku poważnie zastanawiam się czy kupię tą grę podczas premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszego gameplaya wiedzialem ze tak bedzie hehehhe, crap jadacy na wyrobionej marce. Ale i tak tabuny ludzi to kupia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie R5 jes juz dostępny na naszym europejskim PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na demko czekałem dłuuuugo, doczekałem się !!!!! ściągnąłem, zainstalowałem, zagrałem, skasowałem i wykreśliłem jedną grę z listy zakupów. To co oni zrobili z Residentem to się w głowie nie mieści po prostu, szkoda słów. Co do sterowania to nie jest złe, jest fatalne. Pozostaje chyba kupić GameCube/Wii i zagrać (ci co nie grali, jak ja np.) w Resident Evil Zero i Remake - czyli w klimacie starego dobrego RE......

Edytowane przez mike_v8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był sobie RE jako gatunek "sh"... byly kolejne czesci powoli dodajace elementy zrecznosciowe...

a teraz to sie zrobilo z tego need4speed dla ubogich... zrecznosciowka ponad wszystko a "sh" gdzies daleko za linia horyzontu...

sory... pojawilo sie dzisiaj demo, pogralem... i zawiodlem sie na calej lini!!

ta gra zawodzi na calej lini (no moze nie liczac grafiki)

a dodatowo wspolczuje posiadacza ps3 z malymi dyskami... full wersja zajmie im 5 gb cennej przestrzeni...

moja ocena 3.5/10

Koniecznie zerknijcie na demo zanim wydacie niepotrzebnie kase!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi gra pasuje ze względu na coop ;D ale jestem bardzo zawiedziony wersją PS3 mam dema na obu platformach i z przykrością mogę powiedzieć że ps3 wypadł gorzej.

Framerate spada lekko a w wersji x360 wogóle i grafika troszke gorsza ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Framerate spada lekko a w wersji x360 wogóle i grafika troszke gorsza ;/

jakie sa roznice ? w jaki sposob widzisz ze jest gorsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pgrałem w demko i musze powiedzieć że klimacik gdzieś zię zgubił, ogólnie wygląda fajnie tyle tylko że jak na SH, w ogóle nie ma się czego bać ,jest tylko masa czarnoskurych zobiaków. Jedyny plus to oszołom z toporem :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam miałem stronke z screenami a po za tym mam x360 i ps3 tym samym widze jak gram w obie wersje że mi na ps3 spada framerate?

Szkoda skopali tytuł na ps3 chociaż i tak na niego kupie bo na x'a gier nie kupuje tylko exlusivy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×