Skocz do zawartości
agatrop

Gra w sieci - ile danych wysyła i pobiera PS3?

Rekomendowane odpowiedzi

tia... sprawdz czy linia[kable ] tp bedzie zdolna przesylać 2kę miałem takie problemy kiedyś z nimi... chcieli 6kę mi instalowac a tu okazało się ze sie nie da bo kable stare i trzeba bylo linię przebudowywać

Na szczęście biorę neta "radiowy", piszę w cudzysłowie bo chyba się tak fachowo nie nazywa, nie dość że będzie na 5Ghz to będzie jeszcze na umowie bezterminowej czyli jak niebędzie działać jak trzeba moge zerwać w każdej chwili:D A neostrada.... szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda o tym gadać

U nas to wszystko jest zacofane.

W Japonii od podajże miesiąca jest dostępny internet 1GB/s (najlepsza jest cena po przeliczeniu na złotówki z "jenów":

wychodzi około 230zł (mogę się mylić co do ceny, a;e nie dużo, bo informację tą widziałem miesiąc temu w TVN24=> fakty) cała technologia działa na światłowodach) Oni to się nie muszą martwić o lagi spowodowane słabym łączem ) Sorry za OFF-TOP

Ale marudzisz U nas też będzie... Unie dogoniliśmy, kiełbasę mamy lepszą nawet... o, to i Japonię dogonimy, my se zrobimy neta 1TB, kablem o średnicy 30cm, tylko cza zacząć kopać dołek na kabel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×