Skocz do zawartości
george

Dlaczego warto kupić PS3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ale mi bluray do niczego na razie niepotrzebne. Podobno dopiero w 2011 roku większość ludzi będzie oglądać filmy na bluray a nie na dvd. Wtedy będzie można kupić odtwarzacz stacjonarny za 200zł.

zgłoś to $ony, pewnie przez to, że tobie się nie przydają wycofają je z ps3 wsadzą dvd, bo przecież po co mają go tam trzymać? tylko dla tych tysięcy użytkowników z bardziej bogatych krajów niż polska oglądających na nich filmy na BD? po to żeby nie zmieniać płyty co kilka godzin gry? drobiazgi...

ludzie, mam małe pytanie, jeśli wg kogoś ps3 stoi na równi albo jest gorsze od x'a, to dlaczego w niego nie zainwestowali? do 2011 roku wyjdzie albo będzie już potwierdzona data premiery nowego x'a/ps'a z dyskiem bd bądź lepszym więc po co przepłaciliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mi bluray do niczego na razie niepotrzebne. Podobno dopiero w 2011 roku większość ludzi będzie oglądać filmy na bluray a nie na dvd. Wtedy będzie można kupić odtwarzacz stacjonarny za 200zł.

A jak chcesz grac bez BD skoro wszystkie gry są na tych właśnie nośnikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"bo pewnie" takie coś to tylko Sony wie, ty o tym nie wiesz i nie decydujesz, 1 rdzeń jest na XMB z tego co wiem a reszta na gry więc ten procent z pozostałych rdzeni teoretycznie zostanie wykorzystany

1 do XMB, 6 do gier, a jeden nie działa i jest wyłączony na stałe (Sony oszczędza kupując od IBM ich zepsute procki serwerowe).

A PS3 80GB kosztuje 1500zł.

1300 zł (1600 w Saturnie - 2 gry czyli 200 zł - lepszy pad czyli różnica 100 zł; o większym dysku nie powiem...).

napęd nie musi służyć tylko do filmów. Ja np. ciesze się, że nie będę musiał pewnie nigdy zmieniać płyt podczas gry, albo usłyszeć tekstu, że tekstury będą obcięte bo się na DVD nie mieszczą. Albo jak wyjdzie film BD który bardzo mnie interesuje (np. Star Wars w HD) to wiem, że wystarczy, że kupię sobie płytkę, włożę do konsoli i spokój, nie muszę kupować nowego odtwarzacza za 1000zł...

Dokładnie! Na płytach BD gry są szybciej przecierz odtwarzane!!! O jakości pozwolę sobie nie mówić...

A poza tym jednym z argumentów do tematu jest HDD:

- 120GB do PS3 = 200 zł.

- 120GB do 360 = 600 zł.

A co do porównań (już mniejsza o to moje powyższe ), to to jest chyba temat "Dlaczego warto kupić PS3 ?", a nie "Dlaczego PS3 jest lepsze od Xboxa 360"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec tej wojny !

Co wy za bzdety gadacie ?

"Dokup sobie Blue Ray do X360" nie no, przy tym padłem na pysk i zesikałem się w gacie

Proszę panów moderatorów o wrzucenie tego tematu do śmietnika, ponieważ tutaj kolejna wojna się rozpętuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wojna, tylko wszyscy zapomnieli o czym jest ten temat...

Więc odświerzam:

DLACZEGO WARTO KUPIĆ PLAYSTATION 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po co dalej się wypowiadać ? Wszystko zostało już napisane, a każdy post tylko będzie podjudzać fanbojów obu konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po co mi napęd bluray w Xboxie? Tylko na PS3 wychodzą na niego gry. A filmów nie chcę oglądać. 250zł za bluray x2? DROGO! Na alegro mam za 270zł bluray 4x. A pozatym czemu porównałeś cenę z najdroższym Xboxem. A PS3 80GB kosztuje 1500zł.

Ad.1.

A no po to ze za rok to przez X'a beda okraiwac gry na ps3 poniewaz nie beda miescily sie na dvd... a oddzielnej gry dla ps3 robic nie beda tylko przerzut tak jak ma to miejsce teraz...

Ad.2

Allegro robi cos z serverem... ale chetnie poszukam jakiegos blu ray'a za 270zl...

Ad.3

A no temu bo tylko Elite jest w stanie jako tako sie podporzadkowac PS3 80gb miedzy innymi dyskiem...

No i to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może lepiej zrobić temat dlaczego nie warto kupić ps3? A co do jednego z forumowiczów który pisał że dysk do xboxa 360 120 gb kosztuje 600zł...skąd wy bierzecie te ceny?! Patrzyłem na allegro to można mieć spokojnie taki dysk za 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ad.1.

A no po to ze za rok to przez X'a beda okraiwac gry na ps3 poniewaz nie beda miescily sie na dvd... a oddzielnej gry dla ps3 robic nie beda tylko przerzut tak jak ma to miejsce teraz...

Ad.2

Allegro robi cos z serverem... ale chetnie poszukam jakiegos blu ray'a za 270zl...

Ad.3

A no temu bo tylko Elite jest w stanie jako tako sie podporzadkowac PS3 80gb miedzy innymi dyskiem...

No i to tyle

Premium posiada dysk 60Gb i jemu jest blizej do 80Gb, a nie Elite z dyskiem 120Gb... ale to tak na marginesie... IMO piesnie pochwalne na temat bluraya sa dla mnie IMO zalosne i smieszne zarazem, szczegolnie pewnie zaden z was kolekcji filmow na BD nie posiada, a lacznie na BD widzial dwa filmy na krzyz w porywach

może lepiej zrobić temat dlaczego nie warto kupić ps3? A co do jednego z forumowiczów który pisał że dysk do xboxa 360 120 gb kosztuje 600zł...skąd wy bierzecie te ceny?! Patrzyłem na allegro to można mieć spokojnie taki dysk za 200 zł.

cala sztuczka polega na wybraniu najtanszego ps3 czy akcesoriow i znalezienie najdrozszego x'a lub akcesoriow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DLACZEGO WARTO KUPIĆ PLAYSTATION 3?

Pozwolę sobie odpowiedziec dlaczego. Jeszcze jakiś czas temu odpychac mogły ceny gier (cena 1500 za konsole, która oferuje to co Sony to nie tak drogo moim zdaniem). Ale gdy dziś przejrzałem wszystkie oferty allegro widzę, że sytuacja zmieniła się radykalnie. Do 120 zł można złapac praktycznie każdy tytuł z ponad miesięcznym stażem, za 150 nowośc. Myślę, że dlatego warto kupic PS3.

PS. Drugie co myślę, to to, iż ten temat na forum zupełnie nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum jest po to IMO zeby na nim dyskutowac. Fajnie jest sie tez poklocic od czasu do czasu i ten temat sie idealnie do tego nadaje. Wazne zeby po klotni podac sobie rece i w innych dzialach czy tematach juz rozmawiac tematycznie i kolezensko, a nie strzelac fochy na prawo i lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i powiedział to największy fanboj x360 na tym forum....wiadomo ty to wiesz najlepiej..

Moja wypowiedz nie ma nic wspólnego z fanbojstwem więc posłużę sie przykładem

Wyobraźcie sobie łódz podwodną na pustyni i czy można ją wykorzystac w 100% ? NIE bo jej naturalnym

środowiskiem jest woda a nie piasek.

Podobna sytuacja jest z procesorem "Cell" jego naturalnym środowiskiem nie są gry i dlatego nie da sie

go wykorzystac w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja wypowiedz nie ma nic wspólnego z fanbojstwem więc posłużę sie przykładem

Wyobraźcie sobie łódz podwodną na pustyni i czy można ją wykorzystac w 100% ? NIE bo jej naturalnym

środowiskiem jest woda a nie piasek.

Podobna sytuacja jest z procesorem "Cell" jego naturalnym środowiskiem nie są gry i dlatego nie da sie

go wykorzystac w 100%

Orginalne wytłumaczenie - tylko, że Cell służy do gier w PS3 (przypominam, że są to w 1/8 zepsute proce serwerowe firmu IBM), a okręty podwodne nie "pływają" po piasku, a jak jakiś widziałeś to pokaż zdjęcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moja wypowiedz nie ma nic wspólnego z fanbojstwem więc posłużę sie przykładem

Wyobraźcie sobie łódz podwodną na pustyni i czy można ją wykorzystac w 100% ? NIE bo jej naturalnym

środowiskiem jest woda a nie piasek.

Podobna sytuacja jest z procesorem "Cell" jego naturalnym środowiskiem nie są gry i dlatego nie da sie

go wykorzystac w 100%

łódź raczej nie może być naturalna i procek też prędzej przystosowana...

jak dla mnie jeśli cell może generować grafikę, robić obliczenia do fizyki i kilka innych rzeczy, to jest wręcz do tego idealny, tym bardziej, że ma kilka rdzeni, więc można na nim robić wyścigi z super grafiką i przeciętną fizyką lub przygodówkę z bardzo dobrą fizyką i przeciętną grafiką, gdzie na innych konsolach się tego nie zrobi bo w momencie gdy już je rozpracują każda gra będzie miała taką samą grafikę/fizykę bo hardware będzie ją mocno ograniczać a w ps3 można zrobić praktycznie to co się chce, jeśli twórcą zależy by gra byłą bardziej nastawiona na grafikę - zrobią to, na fizykę - żaden problem, bez przewagi jednego czy drugiego. pewnie, że tak jak każdy sprzęt ma też swoją górną granicę ale w przeciwieństwie do innych konsol jest ona ruchoma dla fizyki i grafiki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzasz bujdy które chodzą po internecie (puszczane przez fanów x?) bez żadnego poparcia to samo mogę powiedzieć o procku w x360 ze go w pełni nie wykorzystają...

ps.super przykład gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×