Skocz do zawartości
george

Dlaczego warto kupić PS3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam zamiar kupić konsolę,ale do końca nie jestem przekonany co do PS3.Wiem,że jest to forum PS3 i dlatego proszę o rzetelne wypisanie zalet i wad konsoli oraz własnych doświadczeń z tą konsolą.

Zmieniłem nazwę tematu na bardziej odpowiednią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt krzyczeć nie będzie, ale jak piszesz na forum PS3 to po co pytasz o Xa? Widzisz w tym jakiś sens? Ja jedynie widzę kolejną awanturę gdzie będzie sie kilku chciało popisać i udowodnić co lepsze

Poszukaj sobie w szukajce tematów w temacie Twojego pytania... NA pewno znajdziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za naprowadzenie Zmieniłem pytanie i treść posta,mam nadzieję,że będzie dużo odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 moim zdaniem warto kupić choćby dlatego że to sprzęt ciągle rozwijający się, taniejący, ma większe zaplecze technologiczne niż konkurencja z pod znaku Xa, ponad to lepszy design, gry które trafiają w oko, no i historię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to zależy do czego chcesz kupić konsolę Ale myślę, że chodzi Ci głównie o gry, więc...

Najlepiej by było gdybyś przejrzał listę gier, które są i wyjdą na PS3, X'a i WII i zdecydował, które Ci najbardziej pasują

Ja kupiłem PS3 bo gry na tę konsolę mi najbardziej odpowiadają. Nie twierdze, że WII, czy Xbox360 mają złe gry, ale na X'a największe hity to w 99% strzelaniny, które mnie nie interesują. Gry na WII też nie bardzo mi pasują, więc wybrałem PS3 na którym mam świetne gry z każdego gatunku. FF, LittleBigPlanet, Valyria Chronicles, Disgaea, White Knight Chronicles itd. między innymi dla tych gier JA wybrałem PS3

Poza tym darmowy internet. Wiem, że te kilkadziesiąt złotych na rok w przypadku X'a to nie dużo, ale mimo wszystko nie podopba mi się, że musiałbym płacić ogólnie za internet, a później jeszcze za każdą pojedyńczą ściąganą rzecz. Do tego awaryjność w Xboxie. Wiem, że teraz jest (podobno) inaczej, ale kiedy ja kupowałem PS3 to 30% xboxów się psuło, więc...

Do tego wszystkiego...Po prostu lubię Playstation Miałem PSX'a, PS2 i byłem z nich zadowolony Teraz mam PS3 i nie zamieniłbym jej na inną konsolę

Jakiś rok temu, kiedy kupiłem PS3 to zastanawiałem sie, czy aby na pewno dobrze zrobiłem. Nie było gier i w ogóle tak jakoś...

Ale teraz? Nie zastanawiałbym się i wziął PS3.

Tyle, że to tylko moje zdanie. Moze Tobie bardziej pasują gry na WII albo X'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz Xboxa to dziadostwo ciągle się psuje. Na PS3 masz same wypaśne gry MGS4, Uncharted, Killzone czy LBP. A na Xboxie jakieś badziewne Halo, vive pinate i Forze która jest podróbą GT. W dodatku Xbox jest strasznie brzydki a ps3 prześliczne i znacznie mocniejsze. I net na Xboxie kosztuje 120zł na rok a na PS3 masz znacznie lepszy za darmo. W dodatku na PS3 masz genialnego pada z czujnikiem ruchu a nie to badziewie co jest w xboxie. W dodatku PS3 to SONY firma która robi najlepszy sprzęt na świecie a xbox to microsoft(piszę z małej bo na dużą nie zasłużyli) który zrobił badziewnego windowsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz Xboxa to dziadostwo ciągle się psuje. Na PS3 masz same wypaśne gry MGS4, Uncharted, Killzone czy LBP. A na Xboxie jakieś badziewne Halo, vive pinate i Forze która jest podróbą GT. W dodatku Xbox jest strasznie brzydki a ps3 prześliczne i znacznie mocniejsze. I net na Xboxie kosztuje 120zł na rok a na PS3 masz znacznie lepszy za darmo. W dodatku na PS3 masz genialnego pada z czujnikiem ruchu a nie to badziewie co jest w xboxie. W dodatku PS3 to SONY firma która robi najlepszy sprzęt na świecie a xbox to microsoft(piszę z małej bo na dużą nie zasłużyli) który zrobił badziewnego windowsa.

No... krotko, zwiezle i na temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No... krotko, zwiezle i na temat...

I zapomniałem o najważniejszym. W PS3 jest BLU-RAY a nie dvd jak w xboxie. jest parę gier które wyszły już na paru dvd a PS3 nie będzie mieć takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie przekonaliście mnie do kupna PS3,ale mam jeszcze kilka pytań.

Mam PS2 i czy gry z tej konsoli będą działać na "trójce" ?

Jaką wersję kupić,tzn. z jakim dyskiem 40,60 czy 80 GB ?

Jakie gry polecacie,moje ulubiony klimaty to gry sportowe,wyścigi i czasem bijatyki,bądź przygodówki oraz RE,ale to akurat wyjątek,bo w żadne strzelanki grać nie lubię(wiem wiem,że RE to nie strzelanka,ale survival horror,ale chodzi mi ogólnie o chodzenie z bronią i zabijanie ;P RE to wyjątek)

I ostatnie: jeżeli dajmy na to kupuje konsole w sklepie to musze potem coś dokupić,żebym mógł grać w sieci ? Czy po prostu taka konsola ze sklepu jest przystosowana do grania online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie przekonaliście mnie do kupna PS3,ale mam jeszcze kilka pytań.

1. Mam PS2 i czy gry z tej konsoli będą działać na "trójce" ?

2. Jaką wersję kupić,tzn. z jakim dyskiem 40,60 czy 80 GB ?

3. Jakie gry polecacie,moje ulubiony klimaty to gry sportowe,wyścigi i czasem bijatyki,bądź przygodówki oraz RE,ale to akurat wyjątek,bo w żadne strzelanki grać nie lubię(wiem wiem,że RE to nie strzelanka,ale survival horror,ale chodzi mi ogólnie o chodzenie z bronią i zabijanie ;P RE to wyjątek)

4. I ostatnie: jeżeli dajmy na to kupuje konsole w sklepie to musze potem coś dokupić,żebym mógł grać w sieci ? Czy po prostu taka konsola ze sklepu jest przystosowana do grania online.

1. Nie, na konsolach oferowanych w tej chwili nie mozna grac w gry z PS2, taka mozliwosc mialy wycofane z produkcji 20 i 60-ki

2. W tej chwili kupuj 80 z DualShockiem

3. No to nie moje klimaty to sie nie wypowiadam. Ja po prostu kocham zasadzac headshoty

4. Podpinasz siec i lecisz (kabel lub WiFi). Nic nie dokupujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie gry polecacie,moje ulubiony klimaty to gry sportowe,wyścigi i czasem bijatyki,bądź przygodówki oraz RE,ale to akurat wyjątek,bo w żadne strzelanki grać nie lubię(wiem wiem,że RE to nie strzelanka,ale survival horror,ale chodzi mi ogólnie o chodzenie z bronią i zabijanie ;P RE to wyjątek)

Sportowe-Nie wypowiadam się xD

bijatyki- Soul Calibur 4, Tekken 5

Przygodowe- Uncharted, heavenly sword (to przygodówka?xD), Lego indiana jones, Folklore itd.

Wyścigi. GRID, GT5 Prologue, NFS

Horror- SIREN:New Translation

Wymieniłem te, ktore akurat mi przyszły do głowy Jest tego więcej. Najlepiej poszukać w necie albo jak już będziesz miał PS3 to wchodzisz w internet i przeglądasz dema i trailery z gier

Nie bierz Xboxa to dziadostwo ciągle się psuje. Na PS3 masz same wypaśne gry MGS4, Uncharted, Killzone czy LBP. A na Xboxie jakieś badziewne Halo, vive pinate i Forze która jest podróbą GT. W dodatku Xbox jest strasznie brzydki a ps3 prześliczne i znacznie mocniejsze. I net na Xboxie kosztuje 120zł na rok a na PS3 masz znacznie lepszy za darmo. W dodatku na PS3 masz genialnego pada z czujnikiem ruchu a nie to badziewie co jest w xboxie. W dodatku PS3 to SONY firma która robi najlepszy sprzęt na świecie a xbox to microsoft(piszę z małej bo na dużą nie zasłużyli) który zrobił badziewnego windowsa.

jaka obiektywna wypowiedź XD Ale w sumie jest w tym trochę prawdy :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz Xboxa to dziadostwo ciągle się psuje. Na PS3 masz same wypaśne gry MGS4, Uncharted, Killzone czy LBP. A na Xboxie jakieś badziewne Halo, vive pinate i Forze która jest podróbą GT. W dodatku Xbox jest strasznie brzydki a ps3 prześliczne i znacznie mocniejsze. I net na Xboxie kosztuje 120zł na rok a na PS3 masz znacznie lepszy za darmo. W dodatku na PS3 masz genialnego pada z czujnikiem ruchu a nie to badziewie co jest w xboxie. W dodatku PS3 to SONY firma która robi najlepszy sprzęt na świecie a xbox to microsoft(piszę z małej bo na dużą nie zasłużyli) który zrobił badziewnego windowsa.

Dobrze kolega H@des26 napisał, że temat zaraz wyleci, dzięki mojej zasłudze, nie mogę patrzeć na intelektualną ignorancję (nie pierwszą) kolegi heh lololo. Skacze mi ciśnienie jak widzę takich ludzi, ale postaram się kulturalnie, lecimy:

Kolega heh lololo już w pierwszym zdaniu udowadnia, że żyje ciągle przeszłością i tymi 30% uszkodzonych konsol. Chłopcze może to i prawda, ale to odległe czasy. Sam mam x360 elite kupionego w dniu premiery i chodzi jak złoto bez stresu. Mam również kilku znajomych w gamestation i namacjalnie po roku czasu stwierdziłem, że ilość zwracanych konsol do serwisu w zachodnim Londynie, można policzyć na palcach jednej ręki...

Używając słowo "dziadostwo" kolega heh lololo wykazuje się jak już zaznaczyłem wyżej ignorancją intelektualną z prostej przyczyny... brak argumentów, a gdy brak argumentów do merytorycznej dyskusji, wtedy rzuca się jedno hasło, generalizuje temat i siedzi z bananem między uszami, udając znawcę...

Wierzę, że kolega heh lolo ma konsolę x360 w domu, miał okazję pograć, testować i udzielić wielu wyciągnąć wiele ciekawych wniosków. Odrzucam całkowicie myślę, że kolega heh lololo opiera swoje wywody na podstawie przyklejonego nosa do szyby sklepowej tudzież opini kolegi Zygmunta, drugiego znawcy z klatki obok...

Gry to rzecz gustu, jeden lubi FPS inny jest fanem mangi, jednak stwierdzenie Xbox ma badziewne gry, a PS3 same wypasione, to wypowiedź godna przedszkolaka, nawet tam uczą, że swoje poglądy należy popierać rzeczowymi argumentami. Zbędę do dyskusji...

Moc? Xbox360 lepiej zarządza pamięcią i ma lepszy układ graficzny, PS3 lepszy procesor, tyle i tylko tyle jeśli chodzi o moc. Chciałbym tylko zaznaczyć może o tym nie wiesz, że "moc" PS3 już dawno się skończyła... i7 Core wcina Cella na śniadanie, mało tego nowiutkie Radeonki mają taka moc obliczeniową, że cała PS3 się chowa, a to tylko sama karta graficzna. Dalej... w wakacje rozszerzono znany projekt Folding@home i szybko okazało się, że porównując moc PS3 to tych samych procesów wykonywanych przez chipy od Nvidia 8xxx, konsola zaczyna się dusić. Moc PS3 jest już mitem, moc w stosunku do x360 jest bardzo porównywalna i do samego końca będą wychodzić tytułu, gdzie raz będzie lepiej na x360 raz na PS3.

Internet, XBL w xbox360 kosztuje 80zł, jak lubisz przepłacać, Twój problem. Jeśli twierdzisz, że jest lepszy, to chyba tylko pod względęm darmowości, bo pod względem zawartości daleko mu do PSN. XBL od 1.5 roku posiada usługę sprzedającą filmy HD, a biedny PSN dopiero ma ją zamiar wprowadzić. Zamiast lecieć po płytę BD z filmem ściągamy go za 3-4F.

O padach pisał mi się nie chce, kwestia gustu, padowi PS3 oraz nowemu DS3 daleko do "gienialności" ale o tym się nie dyskutuje.

Microsoft zrobił badziewnego Windowsa? gdyby nie ten badziewny Windows i jego wkład w dzisiejszym świecie IT, Ty nadal siędziałbyś w jaskini i polował na mamuty.

Sony najlepszą firmą na świecie? Boshh jak Ty mało wiesz jeszcze o życiu... dalszą dyskusję uważam za zbędną... pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do psucia sie x'a i ps3 to "jak dbasz tak masz":D Nie dbalem i mi sie spierd... a teraz dbam i idzie ok(ps3) Kup 80+dS3 i tam jeszcze pare gier dostajesz;)wiec poszukaj moze na stronie media marktu albo empiku ofert z ps3;D pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie chciałbym dodać jedną rzecz. Nie wiem jak jest u was ale u mnie jest to baaardzo odczuwalne. Chodzi mi o klimat. I nie tylko gier ale także konsoli)

Gdy gram na ps3 to praktycznie każda gra mnie tak wciąga i nie wiem jak to opisać że aż chce się grać. Może to dla tego że od pierwszą moją konsolą był PSX, drugą PS2 a trzecią PSP... Gdy nadszedł czas na PS3 dalej czuje to samo gdy gram. Podniecenie jak u małego dziecka. Natomiast gdy gram na X'ie u kumpla to już tego nie czuje, po prostu gram bo gram.

Może i PS3 już nie ma takiej wielkiej mocy ale przy dobrej grze nie grafika jest najważniejsza. Mam wrażenie że MS idzie w ilość a nie jakość ale to tylko moje odczucia. Choć fakt że niektóre gry na X'a są świetne to i tak polecam PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze kolega H@des26 napisał, że temat zaraz wyleci, dzięki mojej zasłudze, nie mogę patrzeć na intelektualną ignorancję (nie pierwszą) kolegi heh lololo. Skacze mi ciśnienie jak widzę takich ludzi, ale postaram się kulturalnie, lecimy:

Ani on, ani ty, nie jesteście wyroczniami. TY mylisz sie w wielu wypowiedziach, a "lololo" jest jedynie zafascynowany PS3... co jest gorsze ? Sam nie wiem

Kolega heh lololo już w pierwszym zdaniu udowadnia, że żyje ciągle przeszłością i tymi 30% uszkodzonych konsol. Chłopcze może to i prawda, ale to odległe czasy. Sam mam x360 elite kupionego w dniu premiery i chodzi jak złoto bez stresu. Mam również kilku znajomych w gamestation i namacjalnie po roku czasu stwierdziłem, że ilość zwracanych konsol do serwisu w zachodnim Londynie, można policzyć na palcach jednej ręki...

Świetnie... ale nie zmienia to wcale faktu, ze RoD i awaryjność Xboxów przeszła już do legendy. Choć teraz problem nie dotyczy takiego procenta użytkowników jak kiedyś, nadal często zdarzają się awarie, itp. na skalę większą, niż PS3.

Używając słowo "dziadostwo" kolega heh lololo wykazuje się jak już zaznaczyłem wyżej ignorancją intelektualną z prostej przyczyny... brak argumentów, a gdy brak argumentów do merytorycznej dyskusji, wtedy rzuca się jedno hasło, generalizuje temat i siedzi z bananem między uszami, udając znawcę...

Zgadzam się z tobą, aczkolwiek on tez troche prawdy ma No dobra, nvm.

Wierzę, że kolega heh lolo ma konsolę x360 w domu, miał okazję pograć, testować i udzielić wielu wyciągnąć wiele ciekawych wniosków. Odrzucam całkowicie myślę, że kolega heh lololo opiera swoje wywody na podstawie przyklejonego nosa do szyby sklepowej tudzież opini kolegi Zygmunta, drugiego znawcy z klatki obok...

Grałem na Xboxie 360, nawet sporo i niestety mam podobne, złe zdanie o tej konsolce. Ale o tym później.

Gry to rzecz gustu, jeden lubi FPS inny jest fanem mangi, jednak stwierdzenie Xbox ma badziewne gry, a PS3 same wypasione, to wypowiedź godna przedszkolaka, nawet tam uczą, że swoje poglądy należy popierać rzeczowymi argumentami. Zbędę do dyskusji...

Powiem tak, wybrałem PlayStation 3 właśnie ze względu na zbliżające się tytuły, które według mnie są po prostu dużo lepsze. W Gears of War, Mass Effect i Fable 1 grałem na PC. IMO są to gry albo przeciętne, albo co najwyżej dobre. Gears of War to gierka na parę godzin, później ratuje ją niezły multi. Mass Effect to chyba największe moje rozczarowanie. RPG, które trwa niecałe 15 godzin i nie w sumie nie jest RPGiem (słabe tworzenie postaci polegające na: "do czego nie dodasz punktów, będzie dobrze", za dużo strzelania jak na RPG, słabe misje poboczne, nieciekawe planety poboczne, niespecjalna fabuła i brak jakiś poważniejszych wyborów moralnych (to na końcu gry - ratujesz rade, czy walisz w suwerena, rozwalilo mnie... w niepozytywnym sensie). Fable 2 zapowiadana jest na RPG z dlugoscia fabuly rowna 12 godzin. Fajnie, prawda? Jak dla mnie, te gry sa wydawane po prostu za szybko i brakuje im szlifu. Too Human tez okazal sie klapa na miare Haze'a. Jedyna ciekawa grą tej zimy jest Gears of War 2, ale niestety przy LBP, Motorstorm 2, Resistance 2 i Tekken 6 wymięka.

Moc? Xbox360 lepiej zarządza pamięcią i ma lepszy układ graficzny, PS3 lepszy procesor, tyle i tylko tyle jeśli chodzi o moc. Chciałbym tylko zaznaczyć może o tym nie wiesz, że "moc" PS3 już dawno się skończyła... i7 Core wcina Cella na śniadanie, mało tego nowiutkie Radeonki mają taka moc obliczeniową, że cała PS3 się chowa, a to tylko sama karta graficzna. Dalej... w wakacje rozszerzono znany projekt Folding@home i szybko okazało się, że porównując moc PS3 to tych samych procesów wykonywanych przez chipy od Nvidia 8xxx, konsola zaczyna się dusić. Moc PS3 jest już mitem, moc w stosunku do x360 jest bardzo porównywalna i do samego końca będą wychodzić tytułu, gdzie raz będzie lepiej na x360 raz na PS3.

Na tym się nie znam, więc sie nie wypowiadam, ale z tego co wiem, to nikt nie jest w stanie udowodnić jaką moc ma PS3. Poza tym, takie układy graficzne masz tylko na PC, a gry i tak beda wychodziły na konsole, bo masz mniejsze piractwo (na PS3 zerowe).

Internet, XBL w xbox360 kosztuje 80zł, jak lubisz przepłacać, Twój problem. Jeśli twierdzisz, że jest lepszy, to chyba tylko pod względęm darmowości, bo pod względem zawartości daleko mu do PSN. XBL od 1.5 roku posiada usługę sprzedającą filmy HD, a biedny PSN dopiero ma ją zamiar wprowadzić. Zamiast lecieć po płytę BD z filmem ściągamy go za 3-4F.

Osobiście nie widze wiekszej roznicy. A jesli nie widac roznicy, to po co przeplacac?

O padach pisał mi się nie chce, kwestia gustu, padowi PS3 oraz nowemu DS3 daleko do "gienialności" ale o tym się nie dyskutuje.

kwestia gustu, ale chyba nie stworzona jeszcze pada, ktory podpasowalby takiej rzeszy graczy. Dla mnie Dualshock i Sixaxis lepie leza w reku niz Xboxowy pad. No i w padzie od M$ wkurza mnie zamieniony D-Pad z gałką. Ja tak wole, ale nie warto dyskutować. Jeden woli pad PS3, drugi X360, wiec z pewnoscia nie zaliczylbym tego do wad zadnej z konsol.

Microsoft zrobił badziewnego Windowsa? gdyby nie ten badziewny Windows i jego wkład w dzisiejszym świecie IT, Ty nadal siędziałbyś w jaskini i polował na mamuty.

Niby przełom, ale kiedy to było? Windows Millenium i najnowszy Windows Vista to pomyłki. Reszta tez byla niesamowicie awaryjna, no ale za to sa funkcjonalne. A rzadko udaje sie polaczyc funkcjonalnosc i wygode z wielkimi mozliwosciami, glownie w systemach operacyjnych.

Sony najlepszą firmą na świecie? Boshh jak Ty mało wiesz jeszcze o życiu... dalszą dyskusję uważam za zbędną... pozdrawiam.

Ani Sony, ani tym bardziej M$ nie jest firma doskonałą. A co do tego ma wiedza o życiu to chyba najstarsi górale nie wiedzą.

btw. Raczej nie jest to offtop, bo zawarłem tutaj też kilka powodów dla których warto zakupić PS3.

btw2. Sorry za ewentualne literówki, czy orty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam mam x360 elite kupionego w dniu premiery i chodzi jak złoto bez stresu. Mam również kilku znajomych w gamestation i namacjalnie po roku czasu stwierdziłem, że ilość zwracanych konsol do serwisu w zachodnim Londynie, można policzyć na palcach jednej ręki...

Ech no dobra może trochę przesadziłem. Po tym jak miałem 2 xboxy jeden w 2006 a drugi w 2007 i obydwa padły po 2 miesiącach nie jestem zbyt pozytywnie nastawiony do tej konsoli. kupiłem ps3 i nie miałem z nim żadnych problemów. sorry za ten post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo jest lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to odtwarzacz Blu-ray z najlepszym wyborem gier na rynku No i mozna filmy na niego z kompa streamowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze kolega H@des26 napisał, że temat zaraz wyleci, dzięki mojej zasłudze, nie mogę patrzeć na intelektualną ignorancję (nie pierwszą) kolegi heh lololo. Skacze mi ciśnienie jak widzę takich ludzi, ale postaram się kulturalnie, lecimy:

Właśnie pomyślałem o Tobie że wpadniesz i szumu narobisz w kontrolowany sposób Ale co do porównywania PS3 z PC i kartami z nowych serii... to bym nie przeginał za bardzo, ponieważ PS3 to konsola, PC to PC... ja widzę różnice!

Ani on, ani ty, nie jesteście wyroczniami.

Widzisz, jakoś nie trzeba tu byc wyrocznią, aby wiedzieć że w temacie o porównywaniu konsol zaraz się chlew zrobi, bo wpadną fanboye i będą chrzcić i wysławiać swoje sprzęta...

Pobawisz się tu nieco dłużej, to dowiesz się że tematy tego typu z góry są... przeznaczone do kosza!

@lololo ... tak po przeanalizowaniu Twojego posta, szczerze zawiało tu tandetą!... mogłeś postarać się nieco lepiej argumentując swoje porównania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim gronie "konsolowców" 4 osoby mają 360' a ja kupiłem PS3, i na początku na pewno tylko dlatego, że nie chciałem mieć 360' bo co za dużo to nie zdrowo, po jakiś 1-2 miesiącach jak miałem PS3 na prawdę żałowałem, że ją kupiłem, dobre tytuły można było policzyć na palcach jednej ręki, a 360 miała ich od groma więcej, nawet chciałem już zmieniać konsole na 360' ale jakoś zostawiłem, i powiem wam, że nie żałuję, teraz doszły trofea itd. ( co powinno być na samym początku ). Ale moment w którym poczułem się dumny, że mam PS3 to po skończeniu MGS4, takich chwil się nie zapomina, teraz wychodzi masa świetnych tytułów na PS3 a Xbox jak by został w tyle, jedyna grą którą będę chciał przejść z konkurencyjnej konsoli to GoW2 nic więcej, bo tak na prawdę teraz nie mają się czym pochwalić, a PS3 ? między LBP,R2,K2 - Sony powoli rozkręca interes, a pod koniec roku myślę,że w podsumowaniach to PS3 będzie rządził !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega heh lololo już w pierwszym zdaniu udowadnia, że żyje ciągle przeszłością i tymi 30% uszkodzonych konsol. Chłopcze może to i prawda, ale to odległe czasy. Sam mam x360 elite kupionego w dniu premiery i chodzi jak złoto bez stresu. Mam również kilku znajomych w gamestation i namacjalnie po roku czasu stwierdziłem, że ilość zwracanych konsol do serwisu w zachodnim Londynie, można policzyć na palcach jednej ręki...

Akurat tu sie z Toba nie zgodze... konsole Microsoftu jak sie psuly tak sie psuja...ja tez wymienilem swojego starego XBoxa na wersje Elite zaraz po premierze, tak na wszelki wypadek, bo niby mialy sie nie psuc...tydzien przed koncem gwarancji zgadnijcie co zobaczylem ???...a tak RROD...dobrze ze nie stalo sie to tydzien pozniej, ehhh....czytalem tez gdzies (chyba PSX Extreme), ze w/g oficjalnego raportu Microsoftu ich konsole jak sie psuly tak sie psuja tylko troszke mniej (i to wcale nie dzieki wersji Elite, ktora psuje sie w rownym stopniu co poprzedniczki )

pozdrawiam

ps..

post ten nie ma na celu oczerniania x-boxa w zaden sposob...posiadam obie konsole i jestem z nich bardzo zadowolony (no moze z konsoli microsoftu troszke mniej )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D4Ru73K, oczywiście że awaryjność X0 jest zdecydowanie mniejsza niż kiedyś, ale nadal mieści się w granicach 8-10%, co moim zdaniem jest zwyczajną kpiną. Padają nawet na pokazach i dużych imprezach (jak E3 czy GC), co jest całkowicie poniżej krytyki. Aż się słynny fatal error podczas pierwszej prezentacji windowsa 98 przypomina. Nie potrafię wskazać innego sprzętu, którego awaryjność byłaby większa niż 5% (a tym bardziej na rynku konsoli, zarówno Wii, PS3, PSP i DS trzymają się poniżej 0,1%). Zwyczajnie M$ działa na zasadzie maksymalnej redukcji kosztów i używa najtańszych możliwych komponentów.

Oczywiście, możesz mówić że Twój Elite działa bez awaryjnie od dnia premiery. Sam mam kumpla, którego X0 mimo ostrego męczenia i starego chłodzenia działa do dziś. Chodzi jak odkurzasz, rysuje płyty jak śrubokręt, ale działa. Ale mam też kilkunastu kumpli, którym X0 się zepsuło (z czego części więcej niż raz). Ty miałeś szczęście, mój kumpel też, a 20 innych nie. Co to ma być, chińska suszarka za 2 złote skoro jakość urządzenia określa szczęście?

Musze jednak przyznać, że mimo tych licznych błędów 2 lata temu zakup X0 był dużo bardziej opłacalny niż PS3. Zachęcał atrakcyjną ceną (w stosunku do PS3), świetnym (choć płatnym) multi, naprawdę wielką biblioteką świetnych gier (Gears of Wars, Crackdown, Mass Effect, Halo 3? Słabe tytuły to chyba nie są...), produkcje multiplatformowe chodziły lepiej, a a Blu-Ray wygrywał z DVD tylko w teorii. A teraz? Jedyna sensowna wersja X0 (czyli elite) wcale dużo tańsze nie jest, exy prawie przestały wychodzić (tymczasem PS3 pod tym względem jest w pełnym galopie), na DVD wyraźnie zaczyna brakować miejsca (jeśli chodzi o gry, bo już nawet nie wspominam, że jeśli chodzi o filmy to Blu-raye znajdują się praktycznie w każdej wypożyczalni w bardzo dużej ilości, czego 2 lata temu powiedzieć nie można było), za online wciąż płacimy (mimo, że w większości gier wygląda dokładnie tak samo jak w bezpłatnym PS3), a grafika i płynność rozgrywki na PS3 wygląda nie tylko lepiej w exach (jak w MGS4), ale także w produkcjach multiplatformowych (Merc 2, Mirrors Edge, SW:FU, Far Cry). Do tego od premiery M$ nie zmienił w X0 absolutnie nic i tylko kasuje pieniążki, a Sony rozwija PS3 z miesiąca na miesiąc (trofea, muzyczka, home, wypożyczalnia i sklep filmów, life with ps, ps TV itp.). Moim zdaniem kupno X0 opłaca się tylko w taniej wersji jeśli zamierzamy grać w stare tytuły na kopiach zapasowych. M$ pewnie już za roczek albo 2 gdy przewaga Sony zacznie być widoczna zapomni o X0 i wypuści następce. I to właśnie na niego najbardziej opłaca się odkładać kasę, bo najlepsze gry i support u M$ mamy właśnie na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i wiadomo jak się zakończy ten topic więc nie widzę sensu dalszej dyskusji, Xbox psuł się i będzie taka jego natura ostatnio w tym lipsku co było? A no władca pierścieni xd to samo, jestem w MM gra jakaś dziewczynka na Xboxie a obok na ps3 jakiś mały chłopak, na drugi dzień jestem w MM i co? a no PS3 chodzi i działa a Xbox w władcę pierścieni się bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,nie odbiegajmy od tematu.To nie miał/ma być temat co lepsze,ale dlaczego warto kupić PS3,bo o tym,że jest lepsze(chodzi o mnie ) to wiemy.Chce tylko się upewnić czy moje pieniądze aby na pewno będą dobrze wydane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×