Skocz do zawartości
Emir

Disgaea 3: Absence of Justice

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie na Allgro bardzo ciezko dostac wersje amerykanska, sam poluje na ta z trofeami, ale odkad wprowadzono patcha ani jednej nie bylo na Allegro, wszystko pal. Szkoda, ze SCEE daje dupy na kazdym kroku, by wspomniec chocby wlasnie trofea, Afrika, Demon's Souls, cale PSS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie kilka dni temu kupiłem sobie w końcu i mam trophy więc z tego co piszecie mam amerykańską wersję czyli teoretycznie powinny działać dodatki z usa pss?

sama gra imo świetna i do tego będzie co robić bo nabicie 9999 lvl trochę potrwa (teraz mam aż 9 lvl...)

no i najbardziej kładzie mnie trophy na zrobienie 10 000 000 000 dmg ;D chyba nie ma innej gry która ma takie liczby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak...To ja poczekam, aż sytuacja się wyklaruje, co, skąd i za ile :P

Drugi tip: Na forum (tam gdzie sie głosuje o podniesienie poziomu trudności itp), powinna być opcja by odblokować poziom Cave of Ordeals. Na tym poziomie można zrobić  level 9999 w godzinę jedną postacią. Jedyny warunek to dobry ekwipunek, żeby w góra 2 atakach w pierwszej turze zabić wszystkich.

Pozdro 

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko

Kupiłem sobie jakiś czas temu Disgaea 3. Gierka świetna bez dwóch zdań. Porządny jrpg na ps3. I postanowiłem zajrzeć na forum i tu nagle widzę, że dla wersji z Europy nie ma Trophy? :o Ta sprawa jest nadal aktualna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak odblokować postacie dlc ? Gram w new game+ i nie ma nowych plansz:unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać temat. Otóż grałem w część 1 na swoim dual screenie i gra mnie zachwyciła. Problem jest taki, że nie zagram w 2, mam tylko ds i ps3. Tak więc czy przydatna jest znajomość 2 części do gry w 3? I czy gry są w ogóle powiązane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, fabularnie gry nie mają ze sobą praktycznie nic wspólnego poza kilkoma znajomymi postaciami z 1 .

Tak na prawdę 2 moim zdaniem najsłabsza ze względu na mało ciekawe postacie główne więc nie masz czego żałować .

Hour of Darknes mistrz .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :biggrin: Skoro tak to zamawiam gierke z nadzieją, że będzie tak dobra lub lepsza od pierwszej części :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za 2 posty z rzędu. :) Gra bardzo fajna :) Fabuła jest świetna, trochę głupawa, ale o to w tym przecież chodzi :D Jeszcze pewnie trochę mi zajmie zanim się znudzi, ale już nie mogę się doczekać nowej części.

I jak już jestem w temacie to zapytam ogólnie o serie :D Co sądzicie o grze disgaea infinite? Warto zagrać? Wiem, że nie jest to gra rpg, więc jak im to wyszło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam wersję europejską :) Trofeów na razie nie dostałem chyba, przynajmniej nie zauważyłem, ale ktoś pisał, że w tej grze dopiero później trofea wpadaja jedno za drugim...

To jak, grał ktoś w tą disgaee(?) infinite? Bo żadnych opinii na forach nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pogadaj" z posągiem na środku kilka razy i jak dostaniesz ABC gum i wpadnie trophy tzn że są albo po prostu zobacz w xmb czy jest lista :)

też się zastanawiam nad infinite (to jest chyba na zasadzie visual noveli) ale jakoś chwilowo nie mogę się przemóc do zakupu - za dużo innych gierek hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji EU są trofea wiem go grałem .

Jednak są naprawdę wymagające ja miałem chyba ze 2 w tym jedno za 100 jumpów w "home"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ukończyłem czwartą część, trzecia jednak bardziej mi się ;podobała i chyba zaraz do nie wrócę i zaczne grę od nowa :) (w trakcie miałem zmianę konsoli i utraciłem save z 200 godzinami z tą grą - parę postaci na 9999lvlu), no nic czas zacząć od nowa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w 4 wygląda sprawa z postaciami dialogami i humorem ?

To według mnie najważniejsze aspekty Disgaji Hour of Darknes puki co nie do pobicia 3 nie przeszedłem do końca trochę mnie zmuliła brakiem nowości w systemie .

No ale widziałem nówki D4 za 100zł więc cena bardzo atrakcyjna, zastanawiam się .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 troszkę lepsza niż 4 (ale co może przebić z 3ki dialog z początku gry "i m son of 1000 fathers and you destroy my memory card with 2 milions hours save"), 4 ma ładniejszą oprawę i ogólnie jest troszkę bigger better itp ale fabularnie to część trzecia rządzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem D3 po dłuuugiej przerwie bo mnie wzięło jakoś żeby dobić w końcu platyne w tej grze (miałem 47%),

ściągnął się jakiś patch prawie pół giga i wyzerował trofea...Nieźle pojechali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ją kupiłem (w dzień premiery), nie było wcale trofeów i nie płakałem a 200 godzin gdzieś przy niej zniknęło z mojego życiorysu....

schranz: dobra , dobra a te 40pare platyn skąd się wzięło :P

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie płacze ale jednak po tych ponad 200h spędzonych z grą platyna jest jakimś tam bodźcem żeby

wrócić do gry tym bardziej, że wykoksowany jestem tak że najtwardszy boss jest na hita i nie mam już niczego do zdobycia czy odkrycia poza dzbankami. Całe szczęście że chociaż sejwy działają.

edyta: to jakieś jaja są, trofea wróciły na swoje miejsce heh.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobijaj platynę i Wizardry czekają na platynowanie kolejne 200h hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizardry nie da rady, z moich obliczeń wynika, że trza 400-450h na platyne o_O. Jak powiedziałeś platyne zrobić w tej grze to jakby przesiedzieć w piwnicy pół roku ehehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×