Skocz do zawartości
mka23

rozwój polskiej wersji PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że powinnaś podać nazwę firmy która zajmuje się produkcją gry i inne tego typu bajery. Mile widziane też byłoby jakieś źródło na temat Jeśli tego nie ma uważam że temat powinien trafić do kosza.

btw. nie zdziwię się jak powstaje tetris homebrew..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to chodzi o to :

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11872

Jeśli mamy się przyczynić w jakimś stopniu do usprawnienia produkcji czy regionalizacji gry na PS3, to jestem jak najbardziej za i uważam że temat powinien zostać.

Nie rozumiem malkontenctwa co niektórych użytkowników. Chyba jesienna deprecha wam siada na banię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

Oba ostatnie linki podane przez Was w poprzednich wiadomosciach kieruja wlasnie do gry, o ktora mi chodzi. Firma, o ktora pytal wczesniej patyk nazywa sie 'Proper Games'. Jeśli macie inne pytania, piszcie, a ja sie dowiem od Johna co i jak i odpisze:)

Pozdrawiam!

Monika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się nie mylę to chodzi o to :

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11872

Jeśli mamy się przyczynić w jakimś stopniu do usprawnienia produkcji czy regionalizacji gry na PS3, to jestem jak najbardziej za i uważam że temat powinien zostać.

Nie rozumiem malkontenctwa co niektórych użytkowników. Chyba jesienna deprecha wam siada na banię.

Cześć!

Popieram pozytywne nastawienie Toma i chec 'pociagniecia' zarzuconego przeze mnie tematu:) Zas poddajacym sie jesiennej szarowie zycze energii i powrotu do ludzi pozytywnie zakreconych;)

Monika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:)

z tego co mi ten znajomy powiedzial, to bedzie nowa gra, ktora ma wejsc na polski rynek w grudniu tego roku. oni ja tworza z mysla o polskim gruncie zaraz po anglo-amerykanskim. John(bo on sie tak nazywa) lubi Polki i Polakow:) stad to wszystko.

pozdrawiam!

Monika

Fajnych masz znajomych, albo oni Cię kręcą, albo Ty wkręcasz Nas... no ale cóż, napisałaś posta rodem z oneta i złapałaś paru inteligentów... Podaj tytuły, które do tej pory wydali, chętnie zobaczę... Bo w to, że Johny z Alaski wstał wczoraj rano i powiedział "no to se dziś gre zrobię" nie uwierzę.

John lubi Polki i Polaków i z tego powodu dłubie w piwnicy nad grą dla Nas? Leżę i kwiczę haha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnych masz znajomych, albo oni Cię kręcą, albo Ty wkręcasz Nas... no ale cóż, napisałaś posta rodem z oneta i złapałaś paru inteligentów... Podaj tytuły, które do tej pory wydali, chętnie zobaczę... Bo w to, że Johny z Alaski wstał wczoraj rano i powiedział "no to se dziś gre zrobię" nie uwierzę.

John lubi Polki i Polaków i z tego powodu dłubie w piwnicy nad grą dla Nas? Leżę i kwiczę haha!

Małe sprostowanie, nie dłubie nad grą, bo lubi Polaków. Stara sie po prostu o to, żeby powstala jej polska wersja językowa. Mam prosbe, jesli ktos uwaza, ze to moje pisanie na forum to blef, to bardzo prosze dac sobie spokoj, nie zaprzatac tym glowy i nie wypisywac tego typu textow. Z gory dzieki!

Monika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie, nie dłubie nad grą, bo lubi Polaków. Stara sie po prostu o to, żeby powstala jej polska wersja językowa. Mam prosbe, jesli ktos uwaza, ze to moje pisanie na forum to blef, to bardzo prosze dac sobie spokoj, nie zaprzatac tym glowy i nie wypisywac tego typu textow. Z gory dzieki!

Monika

To nie blef. To śmiech na sali, jeśli za gry będą zabierac się ludzie, którzy wysyłają kogoś na forum na przeszpiegi, a nie opierają się na konkretach to ja przestaje grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×