Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Co do długości rozgrywki to w recenzji w PSX Extreme pisało, że trwa około 8 godzin. Trochę mało... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie wiem, może grali w jakąś niedokończoną wersję albo co, bo gram już drugi dzień (pykam naprawdę dużo) i ledwo 20% gry. Sam główny wątek bez znajdziek i innych takich rzeczy.

Nawet jeśli trwa 8 godzin ( w co nie wierzę) to jest to świetnie spędzone 8 godzin, i dobrze wydane pieniądze.

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram ponad 10h na hard ale mam 55% znajdziek i bawię się w ich szukanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do długości rozgrywki to w recenzji w PSX Extreme pisało, że trwa około 8 godzin. Trochę mało... :/

Wiesz, oni przechodza szybko bo maja ograniczony czas na napisanie recenzji, taki np CoJ: Wiezy Krwi, trwa ponoc 5 godzin a mi zajelo jego przejscie 8 (nie liczac wstawek filmowych), wiec mysle ze jesli bedziesz grac spokojnie, cieszyc sie klimatem kazda walka i probowac nie grac na rambo, watpie ze zejdzie ci 8 godzin ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już ostatnie pytanie co do kupna :D Ile to cudo kosztuje w MM? Trzymają się wersji 219,99zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciąłem się i potrzebuję pomocy:

Jestem w PENITENTIARY a dokładnie w Guard Room. Co mam zrbić aby oczyścić z gazu pomieszczenie gdzie uratoałem dwóch gliniarzy?

Dochodzisz na koniec pomieszczenia i rzucasz batarangiem w "odpalacz" drzwi znajdujący się po lewej stronie, na dole.

Hmmm nie wiem, może grali w jakąś niedokończoną wersję albo co, bo gram już drugi dzień (pykam naprawdę dużo) i ledwo 20% gry. Sam główny wątek bez znajdziek i innych takich rzeczy.

Nawet jeśli trwa 8 godzin ( w co nie wierzę) to jest to świetnie spędzone 8 godzin, i dobrze wydane pieniądze.

Ja mam 75% po ukończeniu fabuły i znaleziemu 50% znajdziek. Za to mam zrobione z 3 challange :)

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem pół dnia i zrobiłem 30%. Ale z tymi 8h to przesada. GRa wypas. Nie chce mi się rozpisywać, po prostu idę grać! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To twój problem. Dla mnie nie ma nic wspólnego o grafiką. Po prostu gram! :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, recenzenci muszą szybko przechodzić gry, a my za to nie :D. Osobiście kupię chyba Batmanka za jakiś czas jak stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Console Comparison : http://www.gametrailers.com/player/55190.html

Niestety po raz kolejny wersja na PS3 wygląda gorzej (brak AA) <_<

na Xbox'ie tez widac zabki spore, szczegolnie na zblizeniu twarzy Gacka, na granicy maski i policzka. pozatym, zauwaz ze filmik ten nie jest puszczany na telewizorku HD tylko na monitorku wiec nie widzisz tego dokladnie tak, jak by sie to prezentowalo na telewizorku. gwarantuje, ze na Xbox;ie rowniez zobaczysz zabki. AAx2 gucio daje.

Racja, recenzenci muszą szybko przechodzić gry, a my za to nie :D . Osobiście kupię chyba Batmanka za jakiś czas jak stanieje.

myslisz ze oni przechodza te gry do konca? ;) czasami jak gra jest krotka tak, a jak nie to pograja tyle co by wystarczylo im na napisanie recki o wystarczajacej ilosci znakow :) trust me :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge sie zalozyc ze jestem najlepszy z forum bo Jokerem zdobylem 37.95 sekund w Silent Chalenge W bilbiotece.A gre przeszedlem w 1 dzien na normalu i 67%

TAk wiem jestem mistrzem :)

Edytowane przez BrianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję podawać ciekawe taktyki na henchmenów i/lub ciekawe sytuacje związane z pozbywaniem się 'karków'.

Mi np wyszła filmowa akcja, jak schowałem się za winklem z batarangiem w pogotowiu. Przysłuchiwałem się chwilę dysputom 3 panów, po czym długo się nie zastanawiając zrobiłem kilka kroków w tył od swojego miejsca namalowałem znak batmana 'eksplosive żelem' na ziemi i rzuciłem batarangiem w kolesia z gaz rurką w ręcę - jego koledzy szybko popędzili w moim kierunku i jak tylko wychylili się zza rogu eksplodowałem żel na ziemi i pozbywając się tym samym dwóch oprychów równocześnie. Potem już tylko szybki sidestep do pana oszołomionego batarangiem i dobitka. :D Miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Empiku, Saturnie i GamesWorld, ale oczywiście nie mieli. Tylko w GamesWorld, ale na PS3 wszystkie sprzedane. Tylko na 360 były :confused:

Poczekam do poniedziałku, bo podobno wtedy będą mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowiek przyjezdza o 10 do sklepu i okazuje sie ze wsio wykupione ;/ ehhh jednak bede musiaal poczekac troche dluzej... damn!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Console Comparison : http://www.gametrail...ayer/55190.html

Niestety po raz kolejny wersja na PS3 wygląda gorzej (brak AA) <_<

Jeżeli już koniecznie chcecie porównań to polecam niezależny serwis, a nie należący do Microsoftu Gametrailers ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani w rzeszowie ani w krakowie tej gry nie ma :/ podobno w nast tygodniu ma byc :/ ale jak premiera 28 to ma byc 28... bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pójdę do Media Markt, to dam Wam znać, czy już mają Batmana ;) Przy okzaji zobaczę, czy są jakieś przeceny gier na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak juz mowilem wczoraj, ze Batman na pewno jest w MM, wiec niepotrzebnie po empiku i saturnie jezdziliscie, co do samej gry, pogralem sporo mam z 18% i jestem zadowolony z zakupu (3 gra ktora w ogole w dniu premiery kupilem chyba).

btw. mam pytanie, jak sciagnac downloadable content ? I jak grac Jokerem? musze gre ukonczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. mam pytanie, jak sciagnac downloadable content ? I jak grac Jokerem? musze gre ukonczyc?

Pisze w instrukcji. Ściągasz normalnie z PSStore z zawartości do Batmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tyle to wiedzialem, ale sprezylem poslady i zamiast szukac w Games przypomnialem sobie o takiej zakladce jak "Add-on" >_>...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wpuszczam wam mój filmik ^^ z Jokera :D

Kamerę trzymałem zębami! (serio :unsure: )

Speed run jokerem tak zdobylem 37.95sek i mam 61 miejsce w EUROPIE! albo ogólnie 61 :D

Edytowane przez BrianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×