Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Physx pochodzi od Nvidi chyab o ile sie nie myle a ta nie ma zbyt wielu interesow z konsolami :)

A to nie Nvidia pomagała w robieniu karty graficznej do PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie Nvidia pomagała w robieniu karty graficznej do PS3?

a wiesz ze tu mnie masz? wogoel nie mam pojecia... tak czy siak gracze konsolowi zostali wydymani i nikt nawet tego nie ukrywa... ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i ma się dobrze. Taki 'głupi' Star Wars The Force Unleashed go wykorzystuje, a zabraknie go w Batmanie. Nie będę udawał nawet, że rozumiem.

Dlaczego SW:TFU jest "głupi"? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to troche niefajne. Skoro jest w konsoli to czemu go nie wykorzystali ; O ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to troche niefajne. Skoro jest w konsoli to czemu go nie wykorzystali ; O ?

Sam sobie zadaje to pytanie czemu nie wykorzystali :confused:

troszkę jestem zawiedziony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh sam grałem w Batmana PC i powiem szczerze Grafa kopie zady! iskierki się odbijają od gacka para dmuchająca z rur cacy! Tylko moja karta ATI nie wspiera Phsyx i się cielo :P Ale gra koopie zady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tej akcji calej nie jestem zadowolony ale chociaz usatysfakcjonujmy sie tym , ze my juz chociaz zapomnielismy co to znaczy "gra mi sie scina" , a wiekszosc ludzi , ktora odpali gacka na PC-ta bedzie caly czas sobie we lbie powtarzac owe zdanie ! ^ ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chociaz usatysfakcjonujmy sie tym , ze my juz chociaz zapomnielismy co to znaczy "gra mi sie scina" , a wiekszosc ludzi , ktora odpali gacka na PC-ta bedzie caly czas sobie we lbie powtarzac owe zdanie ! ^ ^

Tak to jest czysta prawda PC kupujesz gre i zadajesz sobie pytanie czy pójdzie mi na minimalnym? :P wsadzasz i CH** :) nie działa

a ps3 kupujesz niech już będzie 180zł przykładowo wsadzasz w piękną czarnulka siadasz i srasz pod siebie z zachwytu grafiki taka prawda

dodam jeszcze ze ps3 to jest jedna porządna inwestycja na kilka dobrych lat a PC co pół roku nowa karta, nowy procek ,ram sorka ze ten offtop musiałem .

Edytowane przez Qekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz ze tu mnie masz? wogoel nie mam pojecia... tak czy siak gracze konsolowi zostali wydymani i nikt nawet tego nie ukrywa... ehhh...

Jeszcze jak dziś pamiętam, że się chwalili, że stworzyli coś co jest lepsze od dwóch połączonycg GeForce`ów 6800 Ultra :) Na tamte czasy to była najlepsza karta graficzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest czysta prawda PC kupujesz gre i zadajesz sobie pytanie czy pójdzie mi na minimalnym? :P wsadzasz i CH** :) nie działa

a ps3 kupujesz niech już będzie 180zł przykładowo wsadzasz w piękną czarnulka siadasz i srasz pod siebie z zachwytu grafiki taka prawda

dodam jeszcze ze ps3 to jest jedna porządna inwestycja na kilka dobrych lat a PC co pół roku nowa karta, nowy procek ,ram sorka ze ten offtop musiałem .

jako byly gracz pecetowy potwierdzam chociaz to oczywista oczywistosc. wciaz namawiam moich kolegow ktorzy narzekaja piece zeby sie przerzucili. a ci ze pad a ze za gry placic wiecej etc. a prawda jest taka ze jesli nei spedzisz z konsola tygodnia to nie docenisz jej walorow, wiem bo pamietam siebie :D hehehe

@Reven

zwracam honor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie troche bzdury gadacie o tych PC'tach. kupilem pieca rok temu, do tej pory mi wszystko chodzi na max detalach. komp rok temu jak i teraz to niezly byczek, sporo za niego dalem ale tak to juz jest ze jak chce sie grac na kompie to trzeba zainwestowac a nie szukac jak najtaniej. bo jak robi sie wlasnie tak, to trzeba co pare miesiecy byczka upgrade'owac.

a wracajac do batman'a - ostatecznie skusilem sie na ta kolekcjonerke. zobaczymy co z tego bedzie :) mam nadzieje ze zakup nie okaze sie chybiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nigdzie nie mówią czy batarang jest metalowy czy plastik :(

za taką cenę pewnie będzie plastik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom ogladajac recenzje GT mozna dostrzec na liscie dossier takie postacie jak pingwin catwomen scarecrow mr freeze... hmmm ciekawe czy przyjdzie nam je spotkac w grze czy tylko beda o nich info, w koncu powinni siedziec tam zamknieci. a przynajmniej niektorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdbyby byl na konsole to wszyscy by plakali ze jest. jak nie ma to placza ze nie ma.... LUDZIE! zdecydujcie sie wreszcie :P a jezykow trzeba sie uczyc :)

Może i trzeba ale fajnie pograć w grę w ojczystym języku :P

zawsze to dodaje smaczku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdbyby byl na konsole to wszyscy by plakali ze jest. jak nie ma to placza ze nie ma.... LUDZIE! zdecydujcie sie wreszcie :P a jezykow trzeba sie uczyc :)

Polacy :P

Na PC będzie wersja kinowa więc raczej mamy czego żałować bo napisy PL są moim zdaniem najlepszą formą lokalizacji. Jednocześnie możesz posłuchać oryginalnych dialogów a z drugiej nie musisz się bać, że czegoś nie skumasz bo można też czytać...

Edytowane przez Tarnorwor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy :P

Na PC będzie wersja kinowa więc raczej mamy czego żałować bo napisy PL są moim zdaniem najlepszą formą lokalizacji. Jednocześnie możesz posłuchać oryginalnych dialogów a z drugiej nie musisz się bać, że czegoś nie skumasz bo można też czytać...

I tu masz racje ; ) Ja np. nie mam problemow w ogole z angielskim , ale czasami zdarzaja sie slowa , ktorych po prostu nie znasz , a napisy nie przeszkadzaja w ogole ; p Jeszcze tylko 6 dni: D , obejrzalem te recki z glownej strony i powiem , ze jednak cale arkham jest duze , a balem sie troche o przestrzen w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeee, jak mam polskie napisy i angielskie głosy to mogę się przy okazji uczyć kolejnych słówek. Cenega dała ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą wyżej. Cenega to dla mnie najgorsza firma dla graczy, nie raz pokazała co potrafi...

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×