Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

to nie były drzwi xD ... ale co innego nie chce spoiler-ować

Ale bylo jakies wyjscie jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wystarczylo wcisnac L2 i pokrecic sie chwile po pomieszczeniu aby znalezc upragnione wejscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że ta gra jest na tyle skomplikowana, że trza było zrobić odpowiedni research, poszukać w sieci, zasięgnąć języka, zaspamować odpowedni temat i dopiero możnaby ruszyć dalej... KnodrPL osobiście odradzam Ci gry wychodzące poza ramy platformówek. Cieszę się jednak, że wyszłeś z ambarasu i po 2 stronach poświęconych stricte 'twojemu problemowi' wznowiłeś progress w grze. :nuke:

Edytowane przez SouL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wszyscy jesteśmy zadowoleni ze wkońcu

nacisnołes L2 i podszedłes do ksiażki w ktorej są notatki. gz

Apropo gacka. To gra ukończona na hardzie.

Ostatnia walka z 2 mutantami + ludzie daje w kość. Probowałem z 100 razy i wkońcu sie udało. Walka z Jokerem była prosta, za drugim razem dało rade.

Ale platynki nie robie. Bo niestety nie zabiłem wszystkich ludzi przed party. =/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wszyscy jesteśmy zadowoleni ze wkońcu

nacisnołes L2 i podszedłes do ksiażki w ktorej są notatki. gz

Apropo gacka. To gra ukończona na hardzie.

Ostatnia walka z 2 mutantami + ludzie daje w kość. Probowałem z 100 razy i wkońcu sie udało. Walka z Jokerem była prosta, za drugim razem dało rade.

Ale platynki nie robie. Bo niestety nie zabiłem wszystkich ludzi przed party. =/

gra jest na tyle dobra ze mozna ja jeszcze raz przejsc i i tak sie bedzie dobrze gralo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wszyscy jesteśmy zadowoleni ze wkońcu

nacisnołes L2 i podszedłes do ksiażki w ktorej są notatki. gz

Apropo gacka. To gra ukończona na hardzie.

Ostatnia walka z 2 mutantami + ludzie daje w kość. Probowałem z 100 razy i wkońcu sie udało. Walka z Jokerem była prosta, za drugim razem dało rade.

Ale platynki nie robie. Bo niestety nie zabiłem wszystkich ludzi przed party. =/

: O toc ta walka ktora powtarzales 100 razy na hardzie byla banalna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

: O toc ta walka ktora powtarzales 100 razy na hardzie byla banalna :D

Ja tę walkę przeszedłem za pierwszym razem. Dużo większy problem sprawiła mi walka z

tym mutantem, który wyskakiwał z środkowych drzwi, a po bokach były 2 windy, z których co chwilę wylewali się przeciwnicy.

Odbywała się na dosyć małej przestrzeni, co sprawiało trudność.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tę walkę przeszedłem za pierwszym razem. Dużo większy problem sprawiła mi walka z

tym mutantem, który wyskakiwał z środkowych drzwi, a po bokach były 2 windy, z których co chwilę wylewali się przeciwnicy.

Odbywała się na dosyć małej przestrzeni, co sprawiało trudność.

No, dla mnie horror. Reszta była łatwa. Jeżeli oczywiście zachowałeś spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było o wiele łatwiejsze niz ta walka która powtarzałem 100 razy :) Ale co do samej gry to naprawde rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce ja przejść i ukończyć wersje na PC PL - ciekawi mnie jakie będę różnice kosmetyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce ja przejść i ukończyć wersje na PC PL - ciekawi mnie jakie będę różnice kosmetyczne

prosze bardzo. oto jak wyglada wersja na PC z wlaczonym PhysX'em i bez niego. ehhhhhh :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo. oto jak wyglada wersja na PC z wlaczonym PhysX'em i bez niego. ehhhhhh :(

W filmiku wyraźnie widać, jak ładnie się rozpadają kafelki, wzbijają w powietrze papiery i ogólnie jak fizyka otoczenia jest dopracowana. Czemu nie mogli zaimplementować PhysX w wersji na PS3? Nie wierzę, że takiej kosmetyki nie pociągnąłby CELL. -_- Panowie z Rocksteady mają u mnie minusa za takie podejście. Zwykłe lenistwo :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W filmiku wyraźnie widać, jak ładnie się rozpadają kafelki, wzbijają w powietrze papiery i ogólnie jak fizyka otoczenia jest dopracowana. Czemu nie mogli zaimplementować PhysX w wersji na PS3? Nie wierzę, że takiej kosmetyki nie pociągnąłby CELL. -_- Panowie z Rocksteady mają u mnie minusa za takie podejście. Zwykłe lenistwo :down:

albo nvidia powiedziala - panowie, mabyc exclusive na PC i wsio ok? posmarowali i dziekujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, poszperałem w sieci za tym PhysX i okazuje się to autorski program nVidii, za którego użycie w grach każą sobie płacić. Zatem wygląda na to, że nie chodzi o niemoc karty graficznej RSX w ps3, a właśnie wspomniany patent. Żal i smutek pozostaje, bo o wiele korzystniej i klimatyczniej wygląda wersja na PC w takim wypadku. :beee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ogarnialem demo tego Batmana i powiedziec delikatnie delikatnie straszna ku.. ale to moje zdanie , generalnie niezakupil bym tej gry

Edytowane przez Krucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś jedną z większych bzdur tej Niedzieli i do tego zacytowałeś samego siebie. Genialne. :fool:

Coraz więcej troglodytów nawiedza ten temat, pewnie dlatego że większość "kupiła tą grę za darmo" :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo. oto jak wyglada wersja na PC z wlaczonym PhysX'em i bez niego. ehhhhhh :(

Jestem pod wielkim wrazeniem, można powiedzieć Arkham Asylum 2 na ps3 :P

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą grę na normalu, zaliczyłem prawie wszystkie challenge rooms, znalazłem wszystkie znajdźki, ale

nie zabiłem wszystkich gości u Jokera

Czy jak teraz będę przechodził grę na Hardzie i

zabiję wszystkich gości

, to czy wpadnie mi platynka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą grę na normalu, zaliczyłem prawie wszystkie challenge rooms, znalazłem wszystkie znajdźki, ale

nie zabiłem wszystkich gości u Jokera

Czy jak teraz będę przechodził grę na Hardzie i

zabiję wszystkich gości

, to czy wpadnie mi platynka ?

tak. a dlaczego miala by nie wpasc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą grę na normalu, zaliczyłem prawie wszystkie challenge rooms, znalazłem wszystkie znajdźki, ale

nie zabiłem wszystkich gości u Jokera

Czy jak teraz będę przechodził grę na Hardzie i

zabiję wszystkich gości

, to czy wpadnie mi platynka ?

Jeśli to jedyne trofeum jakie Ci brakuje, to owszem, po jego zdobyciu otrzymasz platynę. Which is obvious. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh crap ! PsyhX bardzo ładnie wyglada ! taki powinien tez być gacek na ps3 >.< Jestem ciekaw, czy cały czas bedą trzymać go tylko dla pieców czy może wkoncu zmądrzeją i sprobóją go na konsole przesunąć również :) Gacek z PsyhX'em wyglada genialnie. Jeszcze wiecej klimatu oddaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko physx'a karty nie dostaniesz , jak juz jedynie na ebay.

w Polsce nie zauważyłem nigdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko physx'a karty nie dostaniesz , jak juz jedynie na ebay.

w Polsce nie zauważyłem nigdzie

U mnie na PC, jak gralem w Velvet Assasins krzyczalo ze ma byc wgrany PhysX pomimo tego ze posiadam karte ATI. po zainstalowaniu owego programu poszlo pikus i mialem efekty PhysX'owe. wiec ciekawe, czy to technologia ktora wykorzystuja tylko kart nVidia czy tez moga wykorzystywac karty roznych producentow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej technologii to nVidia miała wprowadzić ją w formie aktualizacji sterowników do kart graficznych. Bo są one tak zbudowane i moce że spokojnie obsłużą te instrukcje więc osobne karty fizyczne chyba poszły w zapomnienie. W ogóle na opakowaniu wersji PS3 jest logo Physx by Nvidia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×