Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe, kryzys kryzysem ale zeby juz dopadł gier i okładek? A w tv mowili ze juz jest lepiej.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, kryzys kryzysem ale zeby juz dopadł gier i okładek? A w tv mowili ze juz jest lepiej.... :)

Nie no, zawsze tak było. Jeden schemat na płytce. A zmianę widać w jednostronnej okładce. A kiedyś były dwustronne i w tle instrukcji i płytki widniał ładny obrazek.

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakiś sposób na przechodzenie challenge romm'ow zdobywając 3 batarangi? (medale) Oczywiście mowa o tych challenge romm'ach w ktorych sie tlucze plotki... bo ja np nie moge nabic tylu punktow... oni za szybko padaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te challenge jest tylko jedna rada, jak najwiekszy mnoznik i flooooow...

czyli, na dzien dobry zaczynasz od potrojnego BatClawa przyciagajac ich, i od razu Bat piacha w ryj, potem szybko zwykla Bat piacha, 2x X i kontra/piacha, stun plaszczem, rzut batarangiem, takedown ziemny i z miejsca, oraz koniecznie THROW, ale najlepiej za RING, czyli w przepasc, na wiekszosci mapkach jest takie jedno miejsce, za taka kombinacje i nie zerwanie flowu, mozna dostac gruuuube punkty gruuuuubo ponad potrzebne, niestety, samym trojkatem i kwadratem nic nie zdzialasz.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrzucanie za plansze niewiele pomaga. dodaje tylko do variation. lepiej dobic mnoznik do 20 i jechac ground takedown'y jak pisales - tu przydaje sie Combo Batarang zeby zbirow co biegna do Ciebie powalic i zajac sie jakims typkiem ktory dopiero co wstaje wlasnie ground takedown'em. do tego duzo zmieniac swoje ciosy bo za wariacje w atakach mozna dostac nawet do 5000 dodatkowych punktow (tyle dostalem ja na pierwszej planszy Rumble in the Jungle Extreme). do tego starac sie nie zostac tknietym (5000 nastepne). trzeba pocwiczyc. niestety poza dwiema/trzema walkami w grze niewiele jest momentow poza samymi challenge room'ami gdzie mozna sie dobrze nauczyc walki w tak licznych grupach. cwiczyc, cwiczyc i cwiczyc. mi dwa dni zajelo zdobycie 3 medali na wszystkich combat challenge'ach.

edit: zapomnialbym - uzywaj combo takedown'ow tylko wtedy, gdy masz kolesi z nozami lub tylko wtedy gdy chcesz pozbyc sie tloku. nie uzywaj tego za kazdym razem jak pojawi sie mozliwosc (po 5x) bo inaczej nie bedziesz mogl wystarczajaco wysokiego mnoznika nabic.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem po swojemu i w 3-4 godziny zaliczylem wszystkie challenge bez wiekszych problemow, i btw. batarang jest niebezpieczny, bo jesli nie trafisz, co sie czasem zdarza, szlag trafia cale kombo, i juz bonusowe punkty ida w las, tak samo z takedownem na ziemi, jest niebezpieczny, bo moga cie podczas niego uderzyc, zas podczas zwyklego TD jestes nie do tkniecia a liczy sie jako variation (variation 9 = grube punkty) - twoja taktyka mi sie sprawdzala tylko na pierwszych levelach, gdzie przeciwnikow bylo max 6 ? wtedy batarangiem 3 na ziemie, reszta w ryj i ok, ale jak ich jest 10-15 ? to nie wypala.

btw. nie wiem kto w tej grze podkladal glos jokerowi bo nie sprawdzalem jeszcze, ale po prostu byl geeeenialny, Heath Ledger w swojej roli batmana moim zdaniem wymieka przy jokerze z gry, to co Rocksteady stworzylo, bylo po prostu cudne.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i glos Luka jako Jokerka jest w grze bardzo dobry (w koncu to oryginalny glos tego clowna), ale to co pokazal Heath Ledger w filmie bylo genialne :) nie tylko jego smiech, ale rowniez wyglad i ruchy :) nie bedzie takiego drugiego Jokera

ok koniec offu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem wkurzony, bo kurier był 2 razy z Batmanem i nie było mnie na chacie :( Już bym grał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady... Ja zawsze myślałem że trzeba po prostu nie dać sie uderzyc i dobre kombo zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj Batmana skończyłem, gra całkiem całkiem ale Bioshockiem tego roku to ona niestety nie jest, za dużo schematów jak dla mnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dorwałem Batiego w swoje łapki i gra się zajebiaszczo, ale ciężko kręcić te kombosy... Max to 8x mi weszło, mam odrazu pytanie, czy dostanę jakąś informację o tym przyjęciu Jokera dla mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie sie ona kojarzyc z sylwestrem ...

na podstawie tego mozesz spokojnie brnac przez gre z wiedza kiedy przyhamowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie sie ona kojarzyc z sylwestrem ...

na podstawie tego mozesz spokojnie brnac przez gre z wiedza kiedy przyhamowac.

Mi się na początku ze strajkiem kojarzyło, dopiero po bliższym obadaniu wyszło szydło z worka :D

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet fajny ten map pack ktory poszedl wczoraj w PSN :) wymagajacy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet fajny ten map pack ktory poszedl wczoraj w PSN :) wymagajacy ^^

tez mi sie podoba. na pierwszej mapie jak mneimam przeciwnicy sie nie koncza? zabili mnei i nie probowalem wiecej :P a stealht zaliczylem za pierwszym podejsciem a czasow nie zyluje, ale dosc fajnei pomyslana mapka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, na tej pierwszej mapce przeciwnicy sie nie koncza :) fajnie ze dodali tych przeciwnikow na strzala ^^ jak jest ich wiecej to potrafia byc upierdliwi ale w fajny sposob :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LINK

a co powiecie na to? najpierw myslalem ze to PC z podlaczonym padem ale na koncu widac napis z XBOX LIVE cos tam cos tam. nie wiem moze nie zwrocilem uwagi grajac na to ale nie przypominam sobei lamiacych sie stolow i fruwajacych kartek papieru, hmmm... czy to physx czy moje niedopatrzenie?

EDIT: chociaz fakt tam gdzie kartki lataja to tylko sa te spietrzone kupy co w single, wiec lamiace stoly tez dodali? hmmm musze obczaic u siebie

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LINK

a co powiecie na to? najpierw myslalem ze to PC z podlaczonym padem ale na koncu widac napis z XBOX LIVE cos tam cos tam. nie wiem moze nie zwrocilem uwagi grajac na to ale nie przypominam sobei lamiacych sie stolow i fruwajacych kartek papieru, hmmm... czy to physx czy moje niedopatrzenie?

EDIT: chociaz fakt tam gdzie kartki lataja to tylko sa te spietrzone kupy co w single, wiec lamiace stoly tez dodali? hmmm musze obczaic u siebie

pewnie tylko na tej mapie dali pare obiektow ktore da sie zniszczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 ten stół też się niszczy więc bez obaw :)

nom juz sobie sprawdzilem... czyzby jakies male przemycenie physxa? dziwne, ani rozbijajacych sie szyb, oprocz takedownow nie zauwazylem w singlu, stolow tym bardziej (osobna kwestia ze zawsze lamia sie tak samo nei wazne czy rzucimy kogos na niego czy po prostu uderzymy Oo). jednak konsolowa wersja jest niestety uposledzona wzgledem komputerowej. coz... zycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×