Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

dziwna sprawa z tym physx, bo do pcta wymagało to karty mogącej obsłużyć tą technologię http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Batman_powrocil_-_kolejna_odslona_PhysX.-22655.html. Skoro ps3 nie potrafi (lub nie ma udostępnionej\0 to po co to oznakowanie na pudełku gry?

Przepraszam za zdublowanie. 2 post do usunięcia

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja oczekuję rady odnośnie kilku znajdziek/zagadek, bo dziś postanowiłem pozbierać wszystkie, a jakoś mam z kilkoma problemy. Screeny pod poniższymi linkami

http://wyslijplik.pl/download.php?sid=mYyLigde ----> W ogóle nie wiem gdzie to jest, z mapy wyglada, że w tunelu kanalizacyjnym, ale tam nci nei ma.

http://wyslijplik.pl/download.php?sid=0oDM0fuH ---> Nie wiem jak tam dotrzeć, miejsce niedostępne dla Batmana, a z wież nic nei widać.

http://wyslijplik.pl/download.php?sid=HYE3kAs5 --> Na jakiej wysokosci szukać pytajnika, bo budowla spora, a naleźć nie mogę.

http://wyslijplik.pl/download.php?sid=s3JS67j7 --> Nie mogę znaleźć kropki.

http://wyslijplik.pl/download.php?sid=i1fNp2WT --> Tutaj w ogóle nei mam pojęcia gdzie to jest.

Prosiłbym o możliwie małe podpowiedzi. THX z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedostatnie - kropka jest naprzeciwko (trzeba sie wspiąć) albo na progu gzymsu albo na balustradzie, nie pamietam.

Innych nie czaje już, ale pamiętaj że to mogą być też rekwizyty, chyba ze wszystko to pytajniki.

może to pomoże pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę! Chyba rzeczywiście muszę udać się do okulisty ;p Zwracam honor johny.

P.S. Spodziewajcie się niebawem mojej recenzji.

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięto te biednych 15 postów (jakbym się cofnął to pewnie pół tematu trzeba by wywalić!). Jeśli topik nie zacznie przypominać chociaż w części rozmowy na temat Batmana to zostanie zamknięty. Nie wiem o co chodzi, ale to chyba najbardziej upierdliwy temat na Forum. Ciągle macie jakieś do siebie problemy i inne pierdoły z dupy wzięte. Wchodzę po kilku godzinach nieobecności i widzę nasrane na całej stronie nieistotne pierdzenie o wszystkim tylko nie o grze. /wnerw mode on

Proszę on topik albo pobanuję. Bo ileż można prosić!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok... wlasnie skonczylem batmana iiiii........ gra jest genialna i ma swoj klimat. Jest wiele mozliwosci zabijania "po cichu", jednak rownie dobrze mozemy stosowac tylko 2-3, a i tak przejdziemy spokojnie gre. Rowniez na plus zaliczam mozliwosc pobiegania po asylum po skonczeniu gry :) mam nadzieje, ze pare "trofkow" jeszcze wpadnie. Bossowie takze nie sa jakos szczegolnie wymagajacy i wystarczy chwilke zeby opanowac taktyke. Walki z nimi sa bardzo zroznicowane co dodatkowo sprawia, ze gra szybko sie nie nudzi. Teraz pozostaje kilka dni odpoczynku przy innej grze i wracam do batka na wyzszym poziomie :) 

Naprawde polecam :) gra jest spokojnie warta swojej ceny. Jest tylko jeden maly problem.... ludzie sie rzucili i czasami ciezko bedzie znalesc egzemplarz w sklepie :P ja za swoim tydzien lazilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman nie zabija

...nie kradnie, nie cudzolozy, nie pozada zony blizniego swego... :P

a szkoda, bo przez to ma tak wiele problemow. wrogowie ciagle uciekaja, znowu musi chodzic ich lapac, gina jakies postronne osoby... no ale jakby zabijal to juz by odlecialo sporo kandydatow na evil char'y w nastepnej grze o Batmanie od Rocksteady :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka wgniotła mnie w fotel :) uwielbiam całą otoczkę gry, ten klimat zabija :)

Mam takie małe pytanko: grę już przeszedłem i chciałem się pobawić w challenge mode (ale właśnie tylko w te "skradankowe" elementy), problem polega na tym, że mam odblokowaną tylko jedną planszę z tego rodzaju i kilka z mordoklepaniem.

Jak zdobyć ich więcej? Słyszałem coś, że trzeba rozwiązywać zagadki Riddlera, ale ja mam zaliczone już na pewno ponad połowę (ale tylko zagadki - trofeów nie wliczam) i nic mi nie dodało...

Co mam zrobić aby odblokować więcej plansz w challenge?

dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić aby odblokować więcej plansz w challenge?

Zbieraj znajdźki, rób skany pajączkom i rozwiązuj zagadki. A odblokujesz resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli same zagadki nie wystarczą?

Zwróć uwagę, przy których ikonach jest "zielony klucz" on podpowiada, że po odkryciu: Zagadki, Znalezieniu pucharku, Zrobieniu Skana etc odblokuje Ci się jakiś motyw w grze - challenge room, character trophy itp. Kwestia w tym, że bardzo łatwo i przyjemnie zbiera się te wszystkie zagadki i nim się obejrzesz będziesz miał wszystko co najważniejsze odblokowane. Keep searchin' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, przy których ikonach jest "zielony klucz" on podpowiada, że po odkryciu: Zagadki, Znalezieniu pucharku, Zrobieniu Skana etc odblokuje Ci się jakiś motyw w grze - challenge room, character trophy itp. Kwestia w tym, że bardzo łatwo i przyjemnie zbiera się te wszystkie zagadki i nim się obejrzesz będziesz miał wszystko co najważniejsze odblokowane. Keep searchin' ;)

wielkie dzięki SouL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę na hardzie i muszę powiedzieć że się nie zawiodłem... Mam już większość znajdziek itp... teraz zabieram się za challenge roomy... ma ktoś w nich jakieś dobre miejsce w czolówce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ukończyłem grę na normalu . Mam 50% trofeów i grę sprzedałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ukończyłem grę na normalu . Mam 50% trofeów i grę sprzedałem.

who cares?

jezeli o mnie chodzi przechodze wlasnie gre na hardzie. i tu musze powiedziec ze gra sie jeszcze fajniej niz na normalu. bardziej sie mozna wczuc bo nie ma juz podpowiedzi w postaci znaczkow na glowami kiedy wciskac kontre itp. zaluje ze od razu na tym poziomie nie gralem, ale zapewne challenge sa latwiejsze i latwiej bylo mi medale pozdobywac :) ostatnie trofeum i platynka ^^ kolejna, bardzo PRZYJEMNA platynka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli o mnie chodzi przechodze wlasnie gre na hardzie. i tu musze powiedziec ze gra sie jeszcze fajniej niz na normalu. bardziej sie mozna wczuc bo nie ma juz podpowiedzi w postaci znaczkow na glowami kiedy wciskac kontre itp. zaluje ze od razu na tym poziomie nie gralem, ale zapewne challenge sa latwiejsze i latwiej bylo mi medale pozdobywac :) ostatnie trofeum i platynka ^^ kolejna, bardzo PRZYJEMNA platynka :)

WTF? Co to za ściema, że poziom trudności challengy jest zależny od pozomu trudności na jakim przechodziliśmy grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sugerujecie że poziom challanges zależy od poziomu na jakim przechodziliśmy grę ? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF? Co to za ściema, że poziom trudności challengy jest zależny od pozomu trudności na jakim przechodziliśmy grę?

Czyli sugerujecie że poziom challanges zależy od poziomu na jakim przechodziliśmy grę ? :whistling:

nie jestem tego w 100% pewien, ale podczas grania w challenge-roomach na normalu mialem te znaczki na glowami kiedy kontre wciskac, kiedy niekontrowalny przeciwniki ma zamiar zaatakowac. na hardzie podczas gry tego nie ma, wiec tak sobie mysle ze podczas grania w challenge-roomy tez tego nie bedzie. wszak caly save jest podporzadkowany poziomowi trudnosci. moge sie oczywiscie mylic, bo jeszcze nie odpalalem challenge-roomow na nowym save'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Challanges zawsze są na normal.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem dopiero na początku gry, w pomiesczeniu, w którym został wypuszczony trujący gaz. Jestem na platformie skąd widzę 3 wentylatory i nie wiem co mam dalej robić. Może to łatwe, ale poprosiłbym o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×