Skocz do zawartości
anarom

PS Store error 80023017

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , mam problem z wejściem na PS Store , wyskakuje mi komunikat: error 80023017 o co chodzi ? , na koncie w USA to samo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robia cos z serwerami. Probowalem zalozyc konto i wyskakuje, ze robia cos przy serwerach i beda pozniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilka miziania z google i mamy TO. A jak Ci sie nie chce klikac to ludzie tam pisza, ze: "PSN is down for maintenance for a few hours"

Sprawdzanie u mnie: in progress...

Yep, to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posty ktore wygooglales sa z lipca ale dzisiaj pewnie jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posty ktore wygooglales sa z lipca ale dzisiaj pewnie jest to samo.

Ok , dziękuję i proszę o zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chwilka miziania z google i mamy TO. A jak Ci sie nie chce klikac to ludzie tam pisza, ze: "PSN is down for maintenance for a few hours"

Sprawdzanie u mnie: in progress...

Yep, to samo.

qgar, gdy spojrzałem na twój avatar, a potem na mizianie, od razu przypomniało mi się Hamtaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lipca nie sadze zeby zmienilo sie znaczenie numeru bledu. Tu wlasnie o to chodzi zeby bez wzgledu na wszystko mozna bylo okreslic przyczyne, a nie ze w lipcu to by byla zla koniunkcja planet, a we wrzesniu zbyt mala populacja planktonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi teraz daje ten sam błąd, jestem nowym posiadaczem ps3, oznacza to problem na serwerach sony jak rozumiem ??

btw. ściąganie demka jakie niedawno zacząłem dalej idzie ber problemów ale to pewnie inne maszyny są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od ok. 17 do ok. 20 są wyłączone serwery PSN. Ten kto był wcześniej zalogowany i się nie wylogował może "jechać" dalej po PSN ale teraz już się nikt nie zaloguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×