Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

TrueGrand

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1195
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

Reputacja

251 Całkiem całkiem

O TrueGrand

 • Ranga
  Sonoklap

Ostatnie wizyty

1791 wyświetleń profilu
 1. Z tym Bolten to jest dobre samozaoranie
 2. Serio mam podobnie. Jak patrze na te trailery to wręcz chce mi się żygac myśląc o tym, że miałbym w to wirtualne oszustwo grać
 3. Po tym co pokazali w Fifa 17 w trybie online nie wiem jak można mieć HYPE na to ścierwo.
 4. PS4

  Jest darmowy weekend z fifą, pewnie zaczęło się weekendowe handicapowe szaleństwo w dywizjach ?
 5. Kolega chyba cisną tylko vs CPU na regularu
 6. PS4

  No właśnie coś jest nie tak, gram offline z 1 ligowcami, wygrywam offline turnieje i to nie z frajerami, ale brakuje 1 pktu do 4 ligi mam 4 mecze ib4 w pizd3. Co najgorsze , trafiam w słupki i poprzeczki , ewentualnie piłka leci w okolice 2 piętra Cóż . Niech będzie , że nie wytrzymuje nerwowo haha.
 7. PS4

  Nie, ja już nie Zajmuje się bardziej pożytecznymi rzeczami.
 8. PS4

  Hahaha
 9. PS4

  Zauważyłem, że 5 liga w fifie jest dla każdego a później zaczynają się cuda. Przestałem grać w FIFE bo potrafiła mnie gra wyrzucić z 5 do 8 ligi jako weterana piłek, a tu mój kolega którego miesiąc temu uczyłem pad trzymać w rękach po 2 tygodniach z FIFA 17 jako pierwszej gry piłkarskiej w życiu zaliczył 5 ligę . Gość nie wie o czymś takim jak przepychanie , l1 wybieganie zawodnika na pozycję r2 przywoływanie. Zawody to jak on to mówi tylko przeszkadzają mu w grze . Brawo EA.