Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

TrueGrand

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1152
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

232 Całkiem całkiem

O TrueGrand

 • Ranga
  Sonoklap

Ostatnie wizyty

1644 wyświetleń profilu
 1. Ta gra ma jedną zasadniczą wadę! Cena której kwiaty cześć to gra nie warta 1 centa .
 2. Pewnie tak działa jak we wszystkich słuchawkach . Przychodzi gość wyłaczasz dźwięk 3D ale tego nie mówisz mu i delikwent podnieca się jak cudównie to działa Ogólnie aby odczuć różnice należy upewnić się , że dioda dźwięku 3D świeci się . To wszystko zależy kto jak bardzo jest podatny na marketingowy bełkot i " efekt placebo"
 3. PS4

  Kiedy ma być ten pacz LIVE?
 4. PS4

  Głupki , nic więcej
 5. W BF 1 też czytam, że głównie snajperzy . Kurde co za rok, nie ma dobrej piłki i okazuje się , że brak dobrego FPSa
 6. A co, taka słaba ta gra ?
 7. PS4

  To miło, że jest ktoś kto nie degeneruje rynku elektronicznych piłek nożnych.
 8. PS4

  Powinniście wydać więcej $ na coinsy. Musicie wspierać EA aby mili kasę na wprowadzenie coraz to bardziej wymyślnych skryptów w FIFA 18 !
 9. Fajna wypowiedź Adama Bhatti z 2013 roku o wolności jaka jest w PES, dzięki usunięciu wszystkich skryptów z gry. Widać wrócili do tego w PES 2016 To screen dla tych którzy betonowo wierzą, że Konami nie manipuluje sytuacją na "boisku" .
 10. PS4

  No cóż, muszę poszukać doświadczonego nauczyciela
 11. PS4

  @matinx Ja zdaje sobie sprawę , że wy wymiatacze w ELITE możecie mieć pure skill fife a ty byś zmasakrowal mnie 8-0 Ja nie narzekam, że mam skill na 1 lige ale gram w 5 bo mi skrypty przeszkadzają, nie to nie prawda . Ja narzekam na to, że EA ma nas nie tylko za noobów ale także za debili i rozgrywka momentami zamiast mobilizować do treningu i zarania nocy powoduje straszny wkurw na politykę EA.
 12. PS4

  No oczywiście, co nie znaczy, że nie mozna pisać o aktualnym stanie gry.
 13. PS4

  Czyli inni mogą narzekać na fife w tym samym czasie co ty? Jak już@Matinx owi idzie dobrze, to już gra jest supcio ?
 14. PS4

  Obecnie gram sezony, ale piszę tutaj bo ten temat żyje. Gram MU, po obserwacjach historii gier zauważyłem, że lepiej mi idzie z weteranami którzy używają tricków, którzy w FIFA 16 byli w 1 lidze jak z typami którzy strzelają mi gole tyłem do bramki i ani razu nie zrobili żadnego zwodu. Nie potrafię zrozumieć tej gry, wszystkie wnioski które wyciągam po takiej serii jak ta biorą w łeb, bo to co się dzieje na boisku nie jest racjonalne . Mam pytanie do weteranów FIFY. Czy któryś z was grający od lat w 1 lidze poszedł kiedyś do kumpla nooba który skarży się na skrypty w 5 lidze i na jego koncie masakrowal tam typów ? Proszę o szczerą odpowiedź, jeśli ktoś kiedyś tak zrobił .
 15. PS4

  No a mnie postanowiła EA zrzucić 3 ligi w dół. Co ciekawe gra się OK, tylko mam chyba wyłączoną możliwość strzelenia gola haha. Od kilkunastu , taaaaak kilkunastu meczów mam 50 słupków, poprzeczek i ani jednego gola! Albo im schodzi , albo bramkarz to Superman albo słupek . Patologia. Zaczęło się gdy brakowało 1 punktu do 4 ligi . Tera znów będzie 7 czy 8 liga aby później wszystkich lać do 3 . Idiotyzm