Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

TrueGrand

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1163
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

235 Całkiem całkiem

O TrueGrand

 • Ranga
  Sonoklap

Ostatnie wizyty

1668 wyświetleń profilu
 1. PS4

  Kurde EA robi z tego ścierwo . Od kilkudziesięciu meczy jak wygrywam to czuję, że biegają jak by mieli statsy X2 jak przegrywam to nic nie idzie . Nawet już wiek kiedy remis będzie Co oni z tą grą zrobili !!!!
 2. PS4

  Jak ma być gol to będzie i nic się nie da zrobić
 3. PS4

  @s0-Vicky Trenuje w obronie L2 R2 ale idzie mi słabiej co do w ogóle daje ? Na pewno chodzi o L2 R2 czy może chodzi o L2 R1 ? Czyli ugięte nogi(kontrola tempa) + pressing kolegi ?
 4. PS4

  Dziękuję , potrenuje. Bardzo cenne informacje
 5. PS4

  Dzięki, nawet w szesnastce bronić z L2+R2 ?
 6. PS4

  Panowie, niby najlepiej bronić cofając się defensywnym pomocnikiem, a linię obrony "używać" gdy już jest to konieczne .Baaa nawet nie niby, a wręcz tak powinno się grać. Ale oglądam takiego BruceGrannec, który gra na najwyższym poziomie vs koksy, ale on tak nie gra .On ot po prostu bierze najbliższego i najnormalniej w świecie wbija w gościa, a do tego o zgrozo w 90% odbierając piłkę . Czy on robi coś o czym ja nie wiem ? WTF? Ok może i jest dobry, ale do cholery, jego przeciwnicy nie oddają piłki do własnego piłkarza w odpowiednim tajmingu. Wygląda to tak, jak by grał na boty lub upośledzonych, którzy biegną w jego strefę prosząc "Bruce zabieraj mi piłkę !" Ktoś kto ogarnia FIFE 17 wytłumaczy mi o co chodzi?
 7. Take jak Goldy grają, to pewnie niejedna chińszczyzna z odpustu im dorównuje . Więc , tak możliwe, że Platiniumy są lepsze.
 8. for honor

  To jest pewne.
 9. Bardzo proszę o klucz do Bety For Honor na XBOX ONE . Może ktoś z was dostał klucz a nie może z jakiegoś powodu zagrać? Ja chętnie skorzystam
 10. Czy jest ktoś, kto wieczorami chce pograć w Fife 17 na XBOX ONE na full manual ,game speed slow ? Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę piszcie do mnie PW lub na XBL Bodzio76 Nigdy nie grałem na manualu, ale gry już są tak absurdalnie osnryotowane, że jest to jedyne wyjście aby pograć w piłkę na konsoli.
 11. Goldy to nie są słuchawki To jakiś gamingowy badziew. Uwierz mi
 12. Ta gra ma jedną zasadniczą wadę! Cena której kwiaty cześć to gra nie warta 1 centa .
 13. Pewnie tak działa jak we wszystkich słuchawkach . Przychodzi gość wyłaczasz dźwięk 3D ale tego nie mówisz mu i delikwent podnieca się jak cudównie to działa Ogólnie aby odczuć różnice należy upewnić się , że dioda dźwięku 3D świeci się . To wszystko zależy kto jak bardzo jest podatny na marketingowy bełkot i " efekt placebo"
 14. PS4

  Kiedy ma być ten pacz LIVE?
 15. PS4

  Głupki , nic więcej