Skocz do zawartości
ONE

[Online] Fifa 10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bello.22

robcie nowa ustawke, bo wczoraj nie mogle... a z checia pogralbym cos ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To umówmy się na porządną ustawkę, gdzie będzie więcej ludzi, a nie, że ktoś coś napisze, a potem przyjdzie z 3 ludzi, a reszta co się wpisała oleje to :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś ustawkę w innym klubie, było nas 10 ale trophy nie wpadło:/ Więc z chęcią zagram kolejny raz, aż do skutku:]

Edit: Jest ktoś chętny na Good Form trophy, oraz to związane ze zwycięstwem w lidze sieciowej?

Edytowane przez PawCiosS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ustawmy się tak na sztywno na niedziele tak koło 23? Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie o 22 pasuje :thumbsup:

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dołączyłem do klubu niedziela czyli dziś mi pasuje jak by co pisać do mnie chętnie sprawdzę się w tym typie rozgrywki i może faktycznie było by dobrze pograć częściej ja praktycznie codziennie w godzinach popołudniowych mogę

mój PSN id : ziben21

Edytowane przez zibn21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bello.22

no to dzisiaj o 22 w szatni :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc dziś o 22.00 w szatni, niech będzie jak najwięcej osób, to może uda nam się zdobyć trophy  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też dziś o 20 ustawka z forum ps3trophies. Link TUTAJ. Ja z chęcią zagram tu i tu, gdyż nie wiadomo kiedy i czy w ogóle trophy wpadnie.

Edytowane przez PawCiosS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bello.22

Nie było nawet źle :tongue: sorki ze mnie trochę po tym ostatnim meczu poniosło :blush: ale było widać, ze tamci byli bardziej zgrani ze sobą, a to był dopiero nasz trzeci mecz... mam nadzieje, ze na tym nie zakończymy nasza przygodę? i może więcej osób przyłączyłoby się?

Najlepiej zebysmy zgadali sie jeszcze kto na jakiej pozycji gra i musimy jakas dobra taktyke wybrac ;)

Edytowane przez Bello.22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę Cię poniosło ;) Tamci dużo meczy mieli już rozegranych,byli lepsi.Musimy więcej grać podaniami i nie bawić się piłką w obronie bo bardzo łatwo ją stracić i bramkarzem trzeba daleko wybijać.Ja mogę grać na prawej pomocy albo na środku pomocy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bello.22

No właśnie, przez ta zabawę w obronie przegraliśmy, w dodatku takie szmaty strzelili na farcie. Fajna ktoś mi piłkę dograł z wolnego ;) Normalnie to gram na prawej obronie, ale wczoraj podobało mi się na ataku, wiec będę musiał trochę pozmieniać. :rolleyes:

To kiedy jakaś nowa ustawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tą piłkę skromnie mówiąc i nie chwaląc się to ja Ci zagrałem :) No ja bym nawet dzisiaj mógł zagrać ale dopiero koło 23 bo mam drugą zmianę i wracam z pracy po 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to nie było tak źle :sweat: 

Podania to podstawa, samemu się meczu nie wygra, trzeba grać zespołowo i szybkimi piłkami.

Trzeba także ustalić, kto będzie grał na jakiej pozycji i jakąś dobrą taktykę :thumbsup:

Jakby co to możemy dziś wieczorkiem pograć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lewego obrońce ale na pomocy także moge grać :P

PS. Jescze nie potwierdzili zamówienia na tv -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ej nie ma co narzekać jak na debiut to nie było źle ;p bello się ogarnął że nie ma co się kłócić ;D zostań na ataku bo całkiem nieźle Ci idzie. Ja koniecznie ŚPO lub LPO. Grajmy 4-3-1-2

O której dziś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bello.22

to dawac dzisiaj o 22:30 w szatni, poczekamy troche na Komskiego jak wroci z pracy i bedzie mozna akurat jeden meczyk zagrac w tym momencie.

Edytowane przez Bello.22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dawac dzisiaj o 22:30 w szatni, poczekamy troche na Komskiego jak wroci z pracy i bedzie mozna akurat jeden meczyk zagrac w tym momencie.

Okey, to jak ktoś może być wcześniej to niech będzie z 15 minut przed to zdążymy może jeszcze jeden meczyk zagrać :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja się zastanawiam, czy przypadkiem nie ma dwóch drużyn z ps3site. Bo wczoraj graliśmy (w sumie z 7 osób ), ale nikogo z Was nie widziałem ;)

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem chetny do pogrania w waszym klubie. :biggrin: Moge grac jako napastnik albo na bokach od biedy srodek pomocy bo w obronie sie gubie. Czy moze mi ktos zaproszenie wyslac? Ach i jak stworzylem zespol to jak z niego zrezygnowac? Bo chcialem wczoraj dolaczyc ale nie moglem bo pisalo zebym opuścił swoj pierwszy klub. Pozdro 4all:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×