Skocz do zawartości
ONE

[Online] Fifa 10

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro chętnie dołączone do jakiegoś klubu :) Gwiazda ma zero skilla, ale grać potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to, abyśmy zorganizowali Ligę Przyjaciół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem jak najbardziej za a nawet przeciw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gracie mecze wirtualnej gwiazdy to przy jakiej kamerze? Zostań gwiazdą czy inną? Bo ja się przełączyłem na telewizyjną i chyba lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zdecydowanie najlepiej jest właśnie na Zostań Gwiazdą :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako że temat gry online jest głównym powodem mojej rejestracji, chcę sprawdzić co myślicie o moim pomyśle.

Skoro wielu graczy odpowiedziało na zapytanie o grę 1v1, to proponuję założyć klub piłkarski, do którego zapisali by się gracze z PS3Site. Mecze 10v10 są moim zdaniem ciekawsze od 1v1 poza tym, mamy dużą możliwość taktyczną. Osobiście posiadam headset, więc jeżeli inni gracze również dysponują tym urządzeniem, to z komunikacją nie będzie problemu. Co wy na to?

Myślę, że spokojnie dało by się znaleźć 10 graczy z motywacją do gry. Zawodnicy, którzy pisali by się na pomysł utworzenia klubu proszę się deklarować.

PSN ID : reddevil7123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje takowy klub. Ja z kolei mam pomysł aby zrobić "Akademię" klubu PS3Site. Mogli by dojść tam gracze nie spełniający wymagań (przyp. headset, min. 10 lvl [chyba] i min. 75 sum postaci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje takowy klub. Ja z kolei mam pomysł aby zrobić "Akademię" klubu PS3Site. Mogli by dojść tam gracze nie spełniający wymagań (przyp. headset, min. 10 lvl [chyba] i min. 75 sum postaci).

Wiem, że jest już taki klub, nawet się do niego zapisałem, lecz nikt stamtąd nie chce grać ani nie odpisuje. Co do akademii, to dobry pomysł, ale przydał by się organizator, i zniósłbym ten lvl, gdyż w grze 10v10 nie ma on większego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do akademii mógłbym się tym zając ponieważ nie posiadam ani tego lvla ani headseta(Tylko postać 82 [N]). Tylko, że to było pytanie do założyciela PS3Site.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstawa to zeby ja najwiecej bylo nas dzis o 21 zapraszam ;) hedsety mi tu zakladac !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstawa to zeby ja najwiecej bylo nas dzis o 21 zapraszam ;) hedsety mi tu zakladac !!

Bagginek, zaproszę cię dziś na PSN, to coś sie pokombinuje. Skoro masz headset, to skieruję do ciebie pytanie. W ps3 jest opcja VoiceChat, czy wyłącza się ona, jeżeli uruchomię grę? Tzn, jeżeli rozmawiam z tobą, i włączę np. fifę, to voice chat się wyłączy?

PS. Będę o 21 i mogę grać. Headset posiadam, więc będzie można pogadać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest szansa dostac sie do jakiegos teamu wirtualnej gwiazdy?

Pisze na forum zeby zlapac jakies kontakty, bo wiadomo ze z FIFY to klubu raczej sie nie znajdzie ;)

PSNid - TS269

prosze o wiadomosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3SITE - dołącz do tego teamu.

A swoją drogą, to dobra robota dzisiaj chłopaki. Co prawda ten pierwszy mecz nam nie wyszedł, ale drugi już co najmniej poprawny.

Piszę sie ktoś na gierkę dzisiaj? Może ok 20?

Edytowane przez reddevil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utarło sie ze gramy o 21 i tak zawsze jest dosc sporo ludzi chociaz roznie to bywa fajnie by bylo wkoncu w 10 zagrac ... znacie jakies inne polskie timy ? moze bysmy jakis "wchłoneli" i ustalili rozne godziny grania itd ;] im wiecej tym lepiej nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj będę koło 22 na 100%.Fajnie by było jakby było sporo osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze miejsce w klubie ps3site ?

Chyba przedwczoraj widziałem, że było 49 osób, więc wbijaj szybko, może jeszcze nikt nie wstąpił na to miejsce :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosze o punktualnosc dzis ;p i wogole ... wiadomo mozna sie spoznic ale trzeba si eliczyc ze bedziemy juz grali ;) aha no i nie cisnac tam na czacie bo przez internet kazdy anonimowy to łatwo wygadywac glupoty ;) gramy w 1 druzynie wiec lepiej nie psuc atmosfery ! No i co do hedseta to upewnijcie sie ze nie macie za glosno tv no i blagam nie uzywajcie modulacji bo to jest parodia normalnie ! :) mam nadzieje ze dzis poskilujemy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×