Skocz do zawartości
arab

Jak trafiliście na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NeoGranat

Oczywiście google, wcześniej "jeździłem" tylko na angielskojęzycznych forach, ale PS3SITE mnie przekonało, że co polskie, też dobre.

Long live PS3SITE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co nasze polskie jest najlepsze dla polakow ;] ale polskiego playstation nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szajbz

Google ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel *EviL-One dal mi namiary ;p jak chcialem ridge racer 7 sprzedac, a tu ladny black markecik ;] ale wtedy...olalem i sie nie zarejestrowalem, przypomnialo mi sie o tym gdy newsy na ps3 site staly sie moja poranna kawa ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PepeK

jak wiekszosc przez google ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Milan

Szczerze to gdy dostałem sie do grona szczęśliwych posiadaczy PS3, ciezko mi było wszystko ogarnąć  :/, wiec sąsiad polecił mi poszukac na jakichkolwiek forach internetowych, i podał mi linka, do chyba 3 a że akurat ta wypadła [przypadła mi do gustu] najlepiej to sie zalogowałem ale juz czuje ze, ze to początek pieknej znajomości hehehehehehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwałem znajomych do zabawy po sieci, wklepałem coś o PS3 w wyszukiwarkę i jestem. Poznałem paru fajnych ludzi i uzależniłem się od tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość drv

Google zawsze pomocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja historia jest dość krótka. Wszystko zaczęło sie od nowego FW 2.0 miałem problem i postanowiłem znaleźć gdzieś pomoc, a że na jakieś stronce był odnośnik do tego forum wiec ... tadaaaa jestem . Myślę że stąd trochę sie mogę nauczyć jeśli chodzi o PS3 więc nie pozbędziecie się mnie za szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem tutaj przez google, szukając jakiejś fajnej strony o PS3 i jestem w 100% pewien, że dobrze trafiłem i od momentu 1 wejścia uzależniłem się od was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Google najpierw wierny czytelnik a później zarejestrowałem się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuba

Oczywiście przez Google, szukałem w internecie czegoś dotyczącego ps3 i trafiłem na stronę, a potem oczywiście na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem tutaj, jak wiele osób przez google, bo szukałem forum o PS3 z wieloma informacjami. I wygląd zachęcający w kolorach które lubię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
google a zerejstrowałem się bo tu fajnie jest =]

Ja tak samo, szukałem czegoś przed kupnem ps3 i trafiłem tu No i wogóle fajnei tu jest.

Nie rozumiem jednego :> czemu tu można sie rejestrować od 21 lat :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie, tylko nie w tej kolejności . Najpierw kupiłem PS3, a potem szukałem serwisu z newsami, recenzjami itp. i trafiłem tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość strugo

Witajcie, trafiłem na to forum w dość nietypowy sposób. Otóż: na innym forum o PS3(znanym dość) dodawałem newsy itp. po prostu robiłem to co lubię. Szukałem na innych serwisach typu valhalla czy zagranicznych stronkach o PS3 i tłumaczyłem na "swój język" i przekazywałem w newsie. W pewnym momencie

dostałem wiadomość od administratora, że pomyślimy nad rangą ale muszę przestać pisać newsy z polskich stronek. Pomyślałem sobie... nikt nie będzie mi tu warunków stawiał, a na żadnej randze mi nie zależy. Powiedziałem F&*K i przeniosłem się tutaj Dobre co ;P nie wiem jak jest u was ale tam bardzo tępią posiadaczy XBOXA(sam nie posiadam, ale czytałem). Hmmm... powinno się szanować wszystkich a nie tylko tych co posiadają PS3. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi Was polecil na pewnym forum o PSP. Polecano mi rowniez strone konkurencji, ale jak wszedlem na forum i zobaczylem temat w ktorym ktos inicjuje ciekawa rozmowe o custom firmware czy modchipach i natychmiast jest mieszany z blotem to zrezygnowalem. Hasla typu "Oby nigdy nie przerobili!" i tym podobna lanseriada pod haslem "Ja jestem fajny, bo kupuje kilka gier po 250 zl miesiecznie, a ty sie gon, leszczu!". Zarozumiale snoby zdecydowanie nie dla mnie, wiec trafilem do Was - mam nadzieje zabawic dlugo :-)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukujac dobrej strony z newsami o ps3 wylacznie wpisalem i Google " PS3 news" i wyskoczyla nasza stronka. Z ciekawosci odpalilem forum, Czytalem i czytalem az w koncu sam chcialem cos napisac i tak to juz sie zaczelo. Na innych forach sie ni udzielam bo tu mam wszystko ba nawet sklep ktorego sie nie spodziewalem. Atmosfera fajna ludzie ok. Nikt niekomu sie do gardla nie rzuca. Smiesznie jest. Czego tu wiecej chciec,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło wpisać w google "ps3" i kliknąć pierwszy link z góry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na początku trafiłem na stronkę a to dzięki linkowi w temacie o newsach na forum psxe przez jakiś czas przeglądałem tylko forum i później postanowiłem sie zarejestrować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem ps3 mialem problem i sie zarejerstrowalem i podoba mi sie tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem sie tu jak wiekszośc przez google szukałem wszystko co sie tyczy ps3 no i znalazłem czego chciałem!

non stop ciekawe newsy i stale rozbudowujące się forum, dobry poziom, tak trzymać!

nie ukrywam że dzieki temu portalowi zawdzięczam zachętę do kupna mojej czarnulki

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×