Skocz do zawartości
arab

Jak trafiliście na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tutaj nowy, pierwszy post =P

ja od czasu do czasu włanczam PSN, zwykle gram offline, no i po ostatnim updacie zobaczyłem Trophys, więc zacząłem szukac cóż to takiego jest. Wasz portal dał mi odpowiedz + Trophys w SSHD, więc założyłem sobie Gamer Card i zarejestrowałem się forum.

= Google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na wasz portal gdyż szukałem nowinek o PS3. Spodobał mi się sposób prowadzenia stronki z newsami, szczególnie liczne komentarze i nierzadko wymiana zdań pod newsami. Pomyślałem że na forum jest jeszcze ciekawiej. Szybka rejestracja i stałem się nowym użytkownikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ludzi. Przed zakupem chlebaka dużo czytałem na jego/jej temat. Przeskakiwałem z kwiatka na kwiatek, ale dopiero ten serwis mnie przyciągnął, gdyż bardzo spodobała mi się jego prostota. Strona główna jest tak przejrzysta, że aż miło się ją przegląda. Nie jestem zasypywany zbędnymi pierdołami-tak pierdołami, bo jak można nazwać wyskakujące reklamy i mnogość hiperłączy-nie oszukujmy się... Czytam forum od dłuższego czasu, ale dopiero dziś postanowiłem, że się zarejestruje. Zawsze to +1 do statystyk. Liczę, że spotkam się tu z fachową pomocą i miłym, luźnym towarzystwem:)

Pozdrawiam normalnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafilem przez google Ale gdyby nie forma prowadzenia tego forum juz by mnie nie bylo:DForum b.dobre duzo sie dowiedzialem,otrzymuje pomoc itd.Wiec tak tu jestem;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu trafiłem z google. Trochę jednak odstraszają mnie pewne niedoróbki na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl link na forum purepc a ja postanowilem zostac graczem multi platformowym zamiast wylacznie pctowcem i szukalem info o konsolach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szukalem odpowiedzi na temat tego cudu techniki jakim jest PS3 . Wpisalem w google i tym samym znalazlem was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google.com

Chociaż najpierw trafiłem na inne forum. Na początku było fajnie, ale od jakiegoś czasu nie jest tam za ciekawie

Ewakułowałem sie i przyszedlem tutaj xD Szkoda, że od razu sie tu nie zarejestrowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem ps3 chcialem wiedziec jak najwiecej o chlebaku to szukajka i ukazalo sie forum i tak zostalem wiernym "czytaczem" i nie tylko znajduje tu wszystko co potrzebuje pozdro oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem PS3 chciałem miec jakieś forum które mi dostarczy newsy i pomoże jak będę miał jakieś problemy z konsolą to poszukałem na google.pl i znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem informacji i różnych o informacji o PS3,ponieważ mam zamiar nabyć konsolę

Google>PS3Site>Forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja szukałem po prostu forum wolnego od fanboyów x'a, nieustannych wojenek, wzajemnych ataków, system wars etc. To forum jest zdecydowanie najbliższe ideału PS3 Site życzyć należy przetrwania przynajmniej całego 10-letniego cyklu życia PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy.

Trafilem tutaj szukajac w googlach info o nadchodzacej premierze PES09

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szukalem czegos w google'u i wsrod roznych linkow pojawil sie i ten do forum.przyjemnie mi bylo poczytac informacje po polsku,odkad mam ps3 siedzialem tylko na angielskim ign.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście ze przez google. A pozatym na forum jest fajny klimacik i brak chamstwa jak to co po niektórych forach.

A zarejestrowałem się przed zakupem konsolki z jakieś 2 miesiące xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie. to moj pierwszy post na tym Forum, z racji tego chciałbym się przedstawić.

mam na imię Sebastian, 28lat w USA grałem na Xbox, w Polsce na PC w WOWa, niestety z braku czasu nie stać mnie na regularne rajdowanie, więc z pomocą przychodzi mi PS3.

po prostu wyGooglałem Wasze forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×